0

@BarcaSupporter Zbigniew Raubo

0

@Timishiru1337 Wiesz no jeśli masz osobę bez sprzętu i typowa solówka no to mma, ale oczywiście w skład mma wchodzi wiele technik i sportów walki. Najbardziej przekrojowa walka w stójce to muay thai, bo masz uderzenia ręką, kopnięcia, kolana, łokcie, klincz i wycinki. Zapasy są w ogóle najlepszym sportem pod mma, bo siła zapaśnicza to jest złoto, jesteś w stanie przewrócić każdego, a kogoś nietrenującego to sobie linie lotnicze z nim urządzisz. Bjj na ile jednak trochę odradzam, chyba że typowe duszenie zza pleców do odciny, bo jednak kulać się z kimś po betonie to nie jest przyjemna sprawa. Nie no ogólnie odkąd powstało mma, to jest to najlepszy, najpraktyczniejszy sport walki, tylko w jego skład wchodzą inne sporty.

0

@Kusco15 Oby ciekawa walka była, a wynik to już tam, jaki będzie to będzie dobrze.

0

@Muszynianka Jak cały pakiet ze sportem to będziesz mógł

2

No to jutro następne KSW na nowej platformie Viaplay, oby technicznie wszystko zagrało i nie było jakichś przerw w transmisji. Co do samej karty, to dla mnie bardzo dobrze to wygląda, 10 walk, a zazwyczaj jest 9, więc na plus. W pierwszych walkach szansę dostają młodzi zawodnicy, żeby się pokazać. Jednak no wiadomo, na jaką walkę czeka się najbardziej. Mamed z Soldiciem to na ten moment najlepsza walka, jaką KSW jest w stanie zrobić, ja osobiście jestem za Mamedem, wbrew temu co się mówi i po jakiejś tam analizie obydwu zawodników to dla mnie zawodnik z Olsztyna wypada lepiej. Roberto ma mega mocną stójkę i dobre defensywne zapasy i świetnie wychodzi z zagrożonych pozycji w parterze, no jeśli ma wygrać to wydaje się, że tylko w stójce, natomiast Mamed przez TKO przegrał raz... w 2004 roku w swojej pierwszej walce, plus sam jest w stójce mega kotem, co udowadniał nie raz. Co do parteru Khalidova to jest to broń obusieczna, bo jego jiujitsu jest bardzo poddaniowe, z każdej pozycji szuka i próbuje wyciągnąć jakąś technikę, ale niestety jeśli mu się to nie uda to traci kontrolę pozycji, co widzieliśmy w pierwszej walce z Askhamem. Nie przedłużając, uważam Mameda za kompletniejszego zawodnika w całym MMA i myślę, że coś wyczaruje jakieś poddanie.

0

@michal26 Nie ma co tłumaczyć tego temu typowi, nie zrozumie, on w ogóle wielu rzeczy nie rozumie.

0

@Przemek2323 Hahahahaha XDD

1

@DaPidejpi Trenować

0

@Bobo25 Historia lubi się powtarzać myszko.

0

@IronSanHybrid Dla mnie nuda kompletna, wyłączyłem po 20 minutach

0

@tobiasson92 Zaraz dzieci niezaszczepionych nie beda mogły bawić się z dziećmi zaszczepionych, będa toalety dla niezaszczepionych, baseny, kurna coś mi to przypomina.

1

@BombowiecKrawczyk Chłopie, tutaj to codziennie kilka, kilkanaście dyskusji na ten temat XD

0

@tomek8756 Co ty, wszedzie węże, pajaki, nie ma opcji XD

0

@deyna2018 Tak, jestem za wyjściem z Unii

0

@AlwaysBlaugrana A kto go skreśla o tym meczu?

2

@Barca1992 Niech im ktoś powie, że to niezgodne z prawem.

13

@Borneo A intencje możesz mieć świetne, jednak jak to się mówi dobrymi intencjami to jest piekło wybrukowane. Nie no ja nie będę z Tobą rozmawia, bo tutaj już poziom oderwania od rzeczywistości jest naprawdę ogromny.

9

@Borneo Dobra niemożliwe, że ty nie jesteś trolem, bo to już przesada XDD

1

@macio_944 Gra głową, rzuty karne (kiedyś rzuty wolne, dzisiaj nie) i to w sumie by było na tyle. Bo w aspekcie techniki, finezji, przeglądu pola, takiego czucia gry to nie ma nawet o czym mówić, Leo tutaj go zjada. Ktoś mógłby powiedzieć, że taka fizyczność jest po stronie Portugalczyka, natomiast, kto często oglądał Messiego to wie, że wygrać z nim czysto bark w bark, przy jego nisko osadzonym ciężarze ciała jest mega trudno, więc nawet tutaj dałbym Argentyńczyka wyżej.

0

@7black4 Mamy jednomandatowe okręgi, ale w senacie.

1

@Kgorecki2500 Nie rozumiesz.

0

@Vebrol Ale w sensie o czymś konkretnie teraz piszesz?

2

@Kgorecki2500 Idioci mają idiotyczne pomysły. Nihil novi.

0

@michal26 Też tak mam ;D

0

@Janiama No chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

0

@KapiFCB Że on wtedy wstał po tej akcji to hit, ja już byłem pogodzony jak to oglądałem, że KO.

2

@Janiama A co ma czyjaś religia do tego? Zresztą wątpię, że 19 milionów ludzi, co tydzień chodzi do kościoła. Przecież nie będziemy nagle życia nie wiadomo jak zmieniać, bo ludzie na covida umierają, jedni umierają, drudzy się rodzą i tak to wygląda od wieeeeeelu lat. A co do dbania o swoje zdrowie i jak ludzie je postrzegają, to polecam fraszkę Jana Kochanowskiego "Na zdrowie".

0

@Persyfl No i Ziemkiewicz mi pasuje.

0

@fantom102 Przez trenerów akurat doceniany. Ale fakt, przez kibiców nie bardzo, chyba Mourinho kiedyś o nim mówił w tym kontekście.

0

@Comentateiro Nauczanie w szkole, że rewolucje były dobre niestety powodują, że ten kraj w pewnym sensie jest w tym miejscu, bo nie umiemy patrzeć odpowiednio na historię. Po za tym, w kwestii historii zdecydowanie nie nazwałbym się nieukiem (no może w klasach 1-3 ;)).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?