skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@Comentateiro Lepiej gdybyś czasami się zamknał.
1
@eckov Iniesta odstawał fizycznie? A co przez to rozumiesz?
4
@eckov Raczej nie z tego powodu Andres już nie gra u nas. Zresztą on nie gra u nas 10 lat, tylko 3. Mieliśmy już fizoli u nas i średnio się to sprawdziło. Chodzi o to, żeby było dobre tempo gry i pressingu.
6
@MarioVeB! XDDD
0
@AllBundy Pedri
2
@Kgorecki2500 Nie no gdzie XDD
Edit: a dobra Koalicja i Hołownia razem, to chyba, że tak
0
@DaPidejpi Mnie nikt na pojedynek nie wyzwał :(
1
@Deviler Soldić
0
@ferdas_rawa Tak, walka freaka ze sportowcem w innej formule ma sens, co widzieliśmy właśnie. Natomiast już walka ich w mma, to kompletny bezsens.
0
@ferdas_rawa Dla mnie walka bliska, ewentialnie ze wskazaniem jedna runda dla jednego badz drugiego.
0
@Godlo To bez sensu, bo Wrzosek jest zawodowcem, który był mistrzem KSW, a nawet był bliski UFC w pewnym czasie, a Kasjo nawet nie trenuje MMA.
1
@Striker No niekoniecznie, raczej zawodnicy się upominają, że walczą za mało. A kategorie lekka i półśrednia mają wielu zawodników.
3
@TheNekro94 Ogólnie w mma można uderzać poniżej pasa.
3
@Kusco15 Nie masz pojęcia, o czym piszesz.
2
@FCB24 To wszystko zależy od profilu zawodnika. Niektórzy skrzydłowi wolą dostać piłkę do nogi, inni lubią jak się ich wypuszcza, żeby się ścigali.
0
@Vebrol Przecież to były rękawice 10-uncjowe.
0
Kto dzisiaj też w pracy?
0
@raku207 Dlaczego?
0
@Encore Nie walczy na samym końcu
9
@masq Ty jesteś niepoważny.
0
@Woland10 Nie masz pojęcia o czym piszesz
1
@Borneo Niewolniczy umysł, idzie tylko współczuć...
0
@HighestInTheRoom Tego człowieka nie powinno się traktować poważnie XD.
2
@Seba_89_ To będzie kontrrewolucja, a nie rewolucja, i oby świat pozostał po niej bez maseczek i certyfikatów, a wszystko wróciło do normy, bądź jak kto woli to nazwać, stanu sprzed pandemii.
8
@Kgorecki2500 Bułki
0
@cinero1996 Nie, lockdowny są przez ludzi, którzy je wprowadzają, uważając, że to lek na wszystko. Pewnie mają tok rozumowania podobny do twojego.
0
@Tuc Ja tylko nie miałem węchu i smaku, ale czułem się prawie normalnie, lekko osłabiony. Na treningi normalnie chodziłem, na kondycji mi się nie odbiło nic.
5
@Joe_Pesci Mam nadzieję, że u nas już nie będzie tego syfu więcej. I oby z tymi maseczkami się ogarnęli i nie trzeba było nosić, ale z tym to ciężko, patrząc jak to wygląda.
0
@matirix20 Stójka w mma to też kopnięcia.