0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

@Comentateiro Lepiej gdybyś czasami się zamknał.

1

@eckov Iniesta odstawał fizycznie? A co przez to rozumiesz?

4

@eckov Raczej nie z tego powodu Andres już nie gra u nas. Zresztą on nie gra u nas 10 lat, tylko 3. Mieliśmy już fizoli u nas i średnio się to sprawdziło. Chodzi o to, żeby było dobre tempo gry i pressingu.

6

@MarioVeB! XDDD

0

@AllBundy Pedri

2

@Kgorecki2500 Nie no gdzie XDD
Edit: a dobra Koalicja i Hołownia razem, to chyba, że tak

0

@DaPidejpi Mnie nikt na pojedynek nie wyzwał :(

1

@Deviler Soldić

0

@ferdas_rawa Tak, walka freaka ze sportowcem w innej formule ma sens, co widzieliśmy właśnie. Natomiast już walka ich w mma, to kompletny bezsens.

0

@ferdas_rawa Dla mnie walka bliska, ewentialnie ze wskazaniem jedna runda dla jednego badz drugiego.

0

@Godlo To bez sensu, bo Wrzosek jest zawodowcem, który był mistrzem KSW, a nawet był bliski UFC w pewnym czasie, a Kasjo nawet nie trenuje MMA.

1

@Striker No niekoniecznie, raczej zawodnicy się upominają, że walczą za mało. A kategorie lekka i półśrednia mają wielu zawodników.

3

@TheNekro94 Ogólnie w mma można uderzać poniżej pasa.

3

@Kusco15 Nie masz pojęcia, o czym piszesz.

2

@FCB24 To wszystko zależy od profilu zawodnika. Niektórzy skrzydłowi wolą dostać piłkę do nogi, inni lubią jak się ich wypuszcza, żeby się ścigali.

0

@Vebrol Przecież to były rękawice 10-uncjowe.

0

Kto dzisiaj też w pracy?

0

@raku207 Dlaczego?

0

@Encore Nie walczy na samym końcu

9

@masq Ty jesteś niepoważny.

0

@Woland10 Nie masz pojęcia o czym piszesz

1

@Borneo Niewolniczy umysł, idzie tylko współczuć...

0

@HighestInTheRoom Tego człowieka nie powinno się traktować poważnie XD.

2

@Seba_89_ To będzie kontrrewolucja, a nie rewolucja, i oby świat pozostał po niej bez maseczek i certyfikatów, a wszystko wróciło do normy, bądź jak kto woli to nazwać, stanu sprzed pandemii.

8

@Kgorecki2500 Bułki

0

@cinero1996 Nie, lockdowny są przez ludzi, którzy je wprowadzają, uważając, że to lek na wszystko. Pewnie mają tok rozumowania podobny do twojego.

0

@Tuc Ja tylko nie miałem węchu i smaku, ale czułem się prawie normalnie, lekko osłabiony. Na treningi normalnie chodziłem, na kondycji mi się nie odbiło nic.

5

@Joe_Pesci Mam nadzieję, że u nas już nie będzie tego syfu więcej. I oby z tymi maseczkami się ogarnęli i nie trzeba było nosić, ale z tym to ciężko, patrząc jak to wygląda.

0

@matirix20 Stójka w mma to też kopnięcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?