skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Messibestplayerintheworld Mnie się najbardziej podoba odnośnie statystyk, co Xavi kiedyś powiedział.
7
@michal26 Oczywistym jest, że do każdej informacji z jednej, jak i drugiej strony należy podchodzić na chłodno, bez emocji. Zauważyłem, że na Twitterze zrobiła się grupa ludzi, którzy po ujrzeniu byle jakiej informacji, bez sprawdzenia, bez potwierdzenia rzucają na lewo i prawo osądami.
0
@Pawci023x Po tej walce, kto®a jest teraz, wychodzi Cieślak.
1
@Kgorecki2500 Bardzo dobra decyzja.
0
@TheNekro94 No ciężko wyjść spod gościa 20 kg cięższego.
1
@macio_944 W pełni się zgadzam.
1
@macio_944 Ile spermy musi mieć je*any
1
@GeneralXavi Przykro się na to patrzy…
0
@kubix05 Nie jestem zwolennikiem.
7
@Barca1922 Do mnie do sklepu przyszła jakaś pani ostatnio i pyta o zapalniczkę z motywem Zwiazku Radzieckiego, bo to dla męża, bo maż jest fanem. Ręce mi opadły
0
@Survier Z delty pewnie
0
Komentarz usunięty
24
@GeneralXavi Twardo śpi chyba, bo co innego XD
21
@Borneo Jest jeszcze 4 opcja, nie masz pojęcia o czym piszesz, chyb najbardziej prawdopodobna
1
@Kgorecki2500 XD tak powodzenia
11
Komentarz usunięty
1
Na ten moment to chyba mój ulubiony piłkarz.
0
@FC1899Barca Izu wygrał w mma przecież
1
@kryhaa Taak, mma :D
0
No niestety dzisiaj przegrana na zawodach dźwignią na nogę ;/ trzeba odrobić lekcje z parteru jeszcze mocniej. Kto tu trenuje może jakieś sporty walki? ;)
0
@osa91 Nie, w ogóle nie utrudnia...
1
@Kgorecki2500 Ale szopka XD
0
@thecreativepl Spłyciłeś to bardzo
1
@michal26 Oni tak bardzo nie rozumieja o co chodzi w polityce zagranicznej, że to aż piękne. Dobrze, że im odpisujesz na te bzdury o prorosyjskości itp., bo mi to się nawet nie chce
1
@GeneralXavi 100, tylko to nie policja, a straż ochrony kolei czy jak im tam, bo to w pociagu było.
0
@tbas Ja mam właśnie sprawę skierowana do sadu XD
2
@Przemek2323 I sikorski to mówi XD
0
@Azacca To nie dodawaj.
2
@Marlon85 Zdecydowanie nauczycieli.
7
@ChessInfo Ty rozumiem zaliczasz się do tych łajz jeżdżacych wszędzie 50?