1

@TheNekro94 Fajny jest Bleach, ale w One Piece jest ten pierwiastek magii, który przychodzi zawsze w odpowiednim momencie.

4

@MesQueUnClub_87 Chyba w 2015 roku miało to miejsce.

2

@FC1899Barca Reca i KRrychowiak XD to się nie ma prawa udać

1

@jasiuZ Zgadzam się z Tobą, problem tkwi w podejściu nauczycieli do tego przedmiotu, a nie w samym przedmiocie. Ja bym bardzo chciał, żeby w szkole były sekcje różnych sportów i dziecko wybiera, który sport ćwiczy. Na takiej zasadzie, że jest sekcja piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, zapasów. I powinno to wyglądać, jak normalny trening, nie 45 minut, zanim przyjdzie nauczyciel, zbiórka itp, to lekcji zostaje 25-30 minut, przecież to jest żart.

2

@jasiuZ Rozumiem, że słaby byłeś z w-fu? XD No jak dla mnie to ci nauczyciele wychowania fizycznego są już kompletnie zbyt miękcy dla tych dzieci, jak ja widzę, że on musi prosić dzieciaka, żeby ten łaskawie dołączył do gry w koszykówkę.

0

@tomek8756 Ooo taak :D

11

@Katalończyk 99 Na twitterze jest jak 16latka z okresem.

0

@tom9001 No to, on właśnie to mówi.

0

@Octane Ch*je, nie ludzie.

1

@AdamaTraore Ja to uwielbiam tego człowieka XD niby samokrytyka, ale jednak samouwielbienie

1

@Hubsao Marian mam nadzieję, że wygra z Salahdinem. No Soldić to zobaczymy, czy zostanie w ogóle w KSW.

0

@IronSanHybrid Oby Marian z nim wygrał

2

@IronSanHybrid Nie wiem co się z Kita stało… Jakby albo kompletnie z sił opadł, albo jakaś kontuzja

0

@IronSanHybrid Michał chyba ;) Nie no, Kita sztos zawodnik

1

@IronSanHybrid Jak zagra głowa to wygra Albercik

0

@kolomen2 Mi się wydaje, że zapasy tu odegrają kluczową rolę

0

@kolomen2 Rutkowski, Pietrzak, Kita, Kaczmarczyk

0

@Azi Ten gość oprócz braku jakiegokolwiek oleju we łbie, pewnie jeszcze spore kompleksy ma. Niech on tu będzie, niech się ośmiesza w dalszym ciagu.

0

@kamyk_23 Ty nie dość, że pisać, myśleć, to i czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. XD

0

@kamyk_23 I od 5 lat, a nie od 3, nawet matematyki nie ogarniasz na najprostszym poziomie.

0

@kamyk_23 No to gorzej dla ciebie, że masz 45 lat, "wieeeeele" przeżyłeś a jesteś ogarnięty jak kupa liści na wietrze

1

Komentarz usunięty

0

@macio_944 To, że Ci się podoba to zdanie i wchodzi w narrację, nie oznacza, że jest w punkt.

0

@tristan87 Może nie jakiś wielki sukces, natomiast pokazuje, że często, jak ktoś za wszelką cenę próbuje osiągnąć jakiś cel, efekt jest dokładnie odwrotny.

5

@michal26 A to już jest gdybanie, może nie zabiorą zwykłemu "Saszce", a może właśnie jemu też, bo kto zabroni? Dla mnie to jest, jak kolega @michal26 napisał pójście w stronę bolszewizmu.

1

@Kgorecki2500 No nie durny, tylko jeśli możesz zabrać komuś prywatnemu, bo jest z Rosji to otwiera furtkę do następnych nadużyć.

3

@Rewolucja123 Też jesteś Patryk?

0

@MesQueUnClub_87 A mu nie chodzi przypadkiem, że jeden po drugim?

0

@MesQueUnClub_87 Nie no, ich to by najebał pewnie na luzie akurat XD

0

@maroon Nie miałoby sensu rozliczanie syna za grzechy powiedzmy prapradziadka, natomiast, jeśli Ty nie widzisz zależności między ojcem i synem w tak specyficznym okresie. Bardzo prawdopodobne, że nie rozumiesz kompletnie pewnej ciagłości politycznej. A Andrzeja Kryże za własna działalność rozliczyć by się przydało, ale znikad się ona nie wzięła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?