skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 Fajny jest Bleach, ale w One Piece jest ten pierwiastek magii, który przychodzi zawsze w odpowiednim momencie.
4
@MesQueUnClub_87 Chyba w 2015 roku miało to miejsce.
2
@FC1899Barca Reca i KRrychowiak XD to się nie ma prawa udać
1
@jasiuZ Zgadzam się z Tobą, problem tkwi w podejściu nauczycieli do tego przedmiotu, a nie w samym przedmiocie. Ja bym bardzo chciał, żeby w szkole były sekcje różnych sportów i dziecko wybiera, który sport ćwiczy. Na takiej zasadzie, że jest sekcja piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, zapasów. I powinno to wyglądać, jak normalny trening, nie 45 minut, zanim przyjdzie nauczyciel, zbiórka itp, to lekcji zostaje 25-30 minut, przecież to jest żart.
2
@jasiuZ Rozumiem, że słaby byłeś z w-fu? XD No jak dla mnie to ci nauczyciele wychowania fizycznego są już kompletnie zbyt miękcy dla tych dzieci, jak ja widzę, że on musi prosić dzieciaka, żeby ten łaskawie dołączył do gry w koszykówkę.
0
@tomek8756 Ooo taak :D
11
@Katalończyk 99 Na twitterze jest jak 16latka z okresem.
0
@tom9001 No to, on właśnie to mówi.
0
@Octane Ch*je, nie ludzie.
1
@AdamaTraore Ja to uwielbiam tego człowieka XD niby samokrytyka, ale jednak samouwielbienie
1
@Hubsao Marian mam nadzieję, że wygra z Salahdinem. No Soldić to zobaczymy, czy zostanie w ogóle w KSW.
0
@IronSanHybrid Oby Marian z nim wygrał
2
@IronSanHybrid Nie wiem co się z Kita stało… Jakby albo kompletnie z sił opadł, albo jakaś kontuzja
0
@IronSanHybrid Michał chyba ;) Nie no, Kita sztos zawodnik
1
@IronSanHybrid Jak zagra głowa to wygra Albercik
0
@kolomen2 Mi się wydaje, że zapasy tu odegrają kluczową rolę
0
@kolomen2 Rutkowski, Pietrzak, Kita, Kaczmarczyk
0
@Azi Ten gość oprócz braku jakiegokolwiek oleju we łbie, pewnie jeszcze spore kompleksy ma. Niech on tu będzie, niech się ośmiesza w dalszym ciagu.
0
@kamyk_23 Ty nie dość, że pisać, myśleć, to i czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. XD
0
@kamyk_23 I od 5 lat, a nie od 3, nawet matematyki nie ogarniasz na najprostszym poziomie.
0
@kamyk_23 No to gorzej dla ciebie, że masz 45 lat, "wieeeeele" przeżyłeś a jesteś ogarnięty jak kupa liści na wietrze
1
Komentarz usunięty
0
@macio_944 To, że Ci się podoba to zdanie i wchodzi w narrację, nie oznacza, że jest w punkt.
0
@tristan87 Może nie jakiś wielki sukces, natomiast pokazuje, że często, jak ktoś za wszelką cenę próbuje osiągnąć jakiś cel, efekt jest dokładnie odwrotny.
5
@michal26 A to już jest gdybanie, może nie zabiorą zwykłemu "Saszce", a może właśnie jemu też, bo kto zabroni? Dla mnie to jest, jak kolega @michal26 napisał pójście w stronę bolszewizmu.
1
@Kgorecki2500 No nie durny, tylko jeśli możesz zabrać komuś prywatnemu, bo jest z Rosji to otwiera furtkę do następnych nadużyć.
3
@Rewolucja123 Też jesteś Patryk?
0
@MesQueUnClub_87 A mu nie chodzi przypadkiem, że jeden po drugim?
0
@MesQueUnClub_87 Nie no, ich to by najebał pewnie na luzie akurat XD
0
@maroon Nie miałoby sensu rozliczanie syna za grzechy powiedzmy prapradziadka, natomiast, jeśli Ty nie widzisz zależności między ojcem i synem w tak specyficznym okresie. Bardzo prawdopodobne, że nie rozumiesz kompletnie pewnej ciagłości politycznej. A Andrzeja Kryże za własna działalność rozliczyć by się przydało, ale znikad się ona nie wzięła.