0

@anxted Jak widać nie ja jeden, bo na razie takie mecze się rozgrywa więc...

0

@anxted A no czyli od razu powiedz, że nigdy w nią nie grałeś, a nie frazesy piszesz.

1

@hayek No jak piłka to liczby w twoim mniemaniu to ok, nie ma o czym dyskutować.

3

@hayek Nie, nie wszyscy maja “w pompce” takie mecze. Reprezentanci Andory, San Marino poważnie te mecze traktuja.

6

@don'T.R.I.P.e No i po co?

2

@Mazi A co miał klęknąć i się samobiczować?

7

@Godlo Bardziej spłycić tematu się nie da XD jest szybki, wystarczy tylko wypuścić piłkę i biec, to Bolt też byłby niezłym dryblerem.

5

@Lisek Każdy kto się z nim spotkał tak o nim mówi więc coś jest na rzeczy.

0

@amanter Jean Marię Dongou to drugi Messi

0

@prokofiew No, ale wiesz, że ogólnie data 11.11.1918 jest sama w sobie mocno polityczna?

0

@Przemek2323 Tak sobie czytam wasze wpisy i gości, których oznaczasz i którzy ciebie oznaczają. I patrząc na to, jakie macie poglądy to lubicie się ze sobą zgadzać, a nie dyskutować XD

0

@Przemek2323 Gdybyś był naprawdę z tego dumny, co sam osiągasz, nie czepiałbyś się innych, że są dumni z czegoś innego. Kompleksy kolego, kompleksy.

2

@Przemek2323 Smutnym człowieczkiem musisz być ;)

1

@JimMorrisonFCB Mam podobnie.

2

@Sulimo No I we wszystkich ekonomicznych sprawach platforma idzie z nimi ręka w rękę. No po tobie nie ma co się spodziewać mądrych wpisów.

0

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro Idzie tam 100 tysięcy ludzi albo i więcej, ty myślisz, że każdy tam ma takie same poglądy?

1

@Comentateiro O matko, znowu ty i twoje śmiechu warte teorie.

7

@IronSanHybrid XDD I pisze to Tygodnik NIE

0

@Gall No to jak tak poszukałeś to się podziel tą wiedzą XD

0

@Vampir707 A ciebie kozaku? Bo argument ze studiami w dzisiejszych czasach jest przekomiczny.

0

@Gall No to konkretnie powiedz z kim, i skąd masz i od kogo takie informacje.

1

@barcowy1899 Nie no, oczywiście Pedri nakrywa czapką Puiga w każdym elemencie gry.

2

@Karzel Kto? przecież dobrze tu grają na 1 kontakt

0

@Vampir707 XDDD

4

@Kgorecki2500 W sumie nic, gdybym jej nie znał to by, się o to nie przywalał, ale to jakim ona jest politykiem to dramat...

3

@Kgorecki2500 Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein, taka tam podobno polska europosłanka. Tę Polskę2050 to szerokim łukiem omijać XD

3

@endriuuu2 Ja wychodzę z założenia, że fałszywa historia, matką fałszywej polityki i nawet jak to jest zabawne, to jakoś sama ta nazwa tego tygodnika mnie odpędza.

0

@kkbarca Zajebiście, jak wygra to już będzie w TOP 15

0

@Sulimo Spoko bardzo kanał historyczny. Jak ktoś ma TikToka to Michał Maliński też fajnie rzeczy przedstawia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?