15

@arkasath No jeśli oni są zmieszani i do siebie nie pasują, to nie wiem, jak nazwać inne partie.

1

@Ojciec5tkidzieci No ja głównemu bohaterowi.

0

@robsesh Mam to samo.

0

@Borneo Chłopie, masz wręcz faszystowskie podejście do tego. Nie odzywaj się w tym temacie i tyle.

0

@Kusco15 XD on to jest agent

0

@Borneo Nie odzywaj się już w tym temacie.

1

@RosjaninBut Akurat Janek ma czarny pas w BJJ, tak samo Dustin. Ale no wiem, co masz na myśli.

1

@Dojaar Poirier przez TKO.

18

@l0Messini XDD że ty masz kompleksy, nie znaczy, że każdy je ma

6

@DonMatteo901 Nie no ona to jest odlot XD

0

@Triv44 No np w Wielkiej Brytanii, ludzie mają wycieraczki ze swoją flagą i jakby lajt. U nas to jest taki trochę przerost formy nad treścią, gdzieś tam na meczu leżała flaga, i już były teksty, że nie szanują ludzie flagi. Może z tym zesraniem się to przesada XD ale no wiesz o co chodzi.

0

@macio_944 No do swojego kraju nie mamy jakoś dystansu niestety. W sumie tacy konserwatyści, gdyby powiedzmy ktoś tam nasrał na flagę czy coś, a oni by podeszli do tego z dystansem, zamiast się oburzać to nawet by mogli zaplusować.

1

@BorzyKrzys No to fajnie się wtedy z taką dyskutuje.

2

@Ojciec5tkidzieci Boks albo MMA

2

3

@TheNekro94 Samo zachęcanie do czegoś takiego to już patologia. Hmm ciebie jak widać boli to myślenie.

0

@macio_944 Ty jesteś najpoważniejszy ze wszystkich XD

1

@macio_944 No i prawo kolego raczej w tym przypadku nie jest po waszej stronie chłopczyku.

0

@Sulimo Zgadazam się.

18

@macio_944 Przecież to wy wyszliście na ulicę, bo ktoś ma inne poglądy od was XD Nie odwracaj kota ogonem

18

@macio_944 Wow za granicą ktoś coś napisze o Polakach, podniecajmy się XD
EDIT: to 100 tysięcy to mocne XD

0

@daniel32778 No jeśli jesteś dobrze zbudowany, a powiedzmy trochę zaniedbałeś rozciąganie pewnych partii to się to odzywa przy dużym natłoku wysiłku.

0

@Kgorecki2500 Co ma tu Wielka Brytania?

7

@macio_944 Raczej ją przeceniają przez swoją totalną głupotę.

0

@Sau_Ron Da radę, na yt widziałem gościa który grał każde miasto i postać zawodowa więc bez zginięcia.

0

@jacob345 Ja też na raz xd

3

@killingjoker101 Przez ciebie i innych laikopodobnych tak

0

@matirix20 W sensie on boksuje od dzieciaka, jego ojciec i wujek to trenerzy boksu.

1

@Kusco15 Jak wnosisz za duża wagę to tak jest. Komuś kto nie trenował sportów walki czasami trudno to ogarnac.

0

@Kusco15 Nie ośmieszaj się. Zdecydowanie Fury umiejętnościami zjada Wildera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?