0

@ElKamil Bez szans Borys z Soldiciem, teraz to już w ogóle przepaść jest między nimi.

0

@Gaucho No ale serio, czy masz jakieś amatorskie walki chociaż?

1

@Gaucho Taa, a walczyłeś kiedyś, czy Ci się tak wydaje? :D

0

@Kurkmen No jest no, do sportów walki trzeba mieć predyspozycje fizyczne i głowę.

1

@Kz1234 Przestań stary...
Edit: sorry przeczytałem Ferrari, a nie Ferreri XD

1

@Kurkmen Nie każdy musi umieć się bić

0

@HighestInTheRoom Wiesz, chciał zawalczyć, szukał lepszej formuły z tym kolanem niż mma, nie wyszło to trudno.

1

@Joe_Pesci O matko, ty nie rozumiesz, że on ma robić show nie?

0

@Kamil01 To kup pakiet a nie januszujesz na streamach i jeszcze masz pretensje XD

0

@DaPidejpi On jest beztalenciem totalnym, trenuje tyle czasu a 0 progresu

0

@Mazi A jakby zmienił trenera i ten nowy by przegrał, to też byś go obwiniał, bo zmienił trenera. Wy nawet nie wiecie, kto za co jest odpowiedzialny.

0

@Mazi No i w dalszym ciągu, co on ma do tych meczów i jakie w nich padną wyniki?

0

@Pilka_jest_okragla A co niby ma Laporta do tych meczów?

0

Są jeszcze te cukierki Dumle? Czy wycofane?

0

@Gaunter Niefajne co ;)

0

@agaFCB 95ka jakoś 5.90 widziałem

1

@masq Pierwsze miasto w Diablo 2 jest zajebiste.

0

@DonMatteo901 Przecież ostatnio go powołał? Takie przypi**dalanie się, bo to teraz modne.

1

@DaPidejpi Treaz masz Road to Armia, a od 20 walki już Fame.

0

@Pilka_jest_okragla Tak, każdy taki jest jak przychodzi dla opinii publicznej, każdy jest charyzmatyczny itp.. Dopóki się nie okaże, że grają u niego ci sami piłkarze co u poprzednika (nie wiem Pique, Busquets, Alba), wtedy staje się wuefistą, marionetką, kto tam sobie co wymyśli i zaczyna się szukanie następnego trenera, który ma wpasowywać się w ramy tego, co napisałeś wyżej XD Takie błędne koło.

9

@Pilka_jest_okragla Jak zwykle te same oklepane frazesy o tym, jaki to następny trener musi być niezależny, stanowczy, surowy etc. XD

0

@eckov A oglądałeś jakąś galę?

1

@Criss18Barca W tym, że są ich partnerem to akurat dobrze. Jeśli to prawda jak mówisz, że kasują komentarze to niefajnie. Ale mówić, że idą w złym kierunku to duże nadużycie.

1

@jakubkuba07 Niestety tak

0

@eckov Nie wiesz, co tracisz XD

0

@TR3YWAY Ta, jak walczył Najman Kasjo, to też grała Barca Atleti ;D

5

@Ratamahatta Łatwo jest wygadywać bzdury o kapitalizmie i promować socjalizm, gdy pochodzi się z bogatego domu jak Zandberg.

3

@AmigoBlancos To czemu nie zrobi zbiórki 1.15 przed zaplanowaną, skoro i tak każdy musi być tyle przed czasem? XD

0

@ranger3120 No ja też z tego gniłem XD

1

@ranger3120 Ty pamiętasz głos tamtego gościa? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?