skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ElKamil Bez szans Borys z Soldiciem, teraz to już w ogóle przepaść jest między nimi.
0
@Gaucho No ale serio, czy masz jakieś amatorskie walki chociaż?
1
@Gaucho Taa, a walczyłeś kiedyś, czy Ci się tak wydaje? :D
0
@Kurkmen No jest no, do sportów walki trzeba mieć predyspozycje fizyczne i głowę.
1
@Kz1234 Przestań stary...
Edit: sorry przeczytałem Ferrari, a nie Ferreri XD
1
@Kurkmen Nie każdy musi umieć się bić
0
@HighestInTheRoom Wiesz, chciał zawalczyć, szukał lepszej formuły z tym kolanem niż mma, nie wyszło to trudno.
1
@Joe_Pesci O matko, ty nie rozumiesz, że on ma robić show nie?
0
@Kamil01 To kup pakiet a nie januszujesz na streamach i jeszcze masz pretensje XD
0
@DaPidejpi On jest beztalenciem totalnym, trenuje tyle czasu a 0 progresu
0
@Mazi A jakby zmienił trenera i ten nowy by przegrał, to też byś go obwiniał, bo zmienił trenera. Wy nawet nie wiecie, kto za co jest odpowiedzialny.
0
@Mazi No i w dalszym ciągu, co on ma do tych meczów i jakie w nich padną wyniki?
0
@Pilka_jest_okragla A co niby ma Laporta do tych meczów?
0
Są jeszcze te cukierki Dumle? Czy wycofane?
0
@Gaunter Niefajne co ;)
0
@agaFCB 95ka jakoś 5.90 widziałem
1
@masq Pierwsze miasto w Diablo 2 jest zajebiste.
0
@DonMatteo901 Przecież ostatnio go powołał? Takie przypi**dalanie się, bo to teraz modne.
1
@DaPidejpi Treaz masz Road to Armia, a od 20 walki już Fame.
0
@Pilka_jest_okragla Tak, każdy taki jest jak przychodzi dla opinii publicznej, każdy jest charyzmatyczny itp.. Dopóki się nie okaże, że grają u niego ci sami piłkarze co u poprzednika (nie wiem Pique, Busquets, Alba), wtedy staje się wuefistą, marionetką, kto tam sobie co wymyśli i zaczyna się szukanie następnego trenera, który ma wpasowywać się w ramy tego, co napisałeś wyżej XD Takie błędne koło.
9
@Pilka_jest_okragla Jak zwykle te same oklepane frazesy o tym, jaki to następny trener musi być niezależny, stanowczy, surowy etc. XD
0
@eckov A oglądałeś jakąś galę?
1
@Criss18Barca W tym, że są ich partnerem to akurat dobrze. Jeśli to prawda jak mówisz, że kasują komentarze to niefajnie. Ale mówić, że idą w złym kierunku to duże nadużycie.
1
@jakubkuba07 Niestety tak
0
@eckov Nie wiesz, co tracisz XD
0
@TR3YWAY Ta, jak walczył Najman Kasjo, to też grała Barca Atleti ;D
5
@Ratamahatta Łatwo jest wygadywać bzdury o kapitalizmie i promować socjalizm, gdy pochodzi się z bogatego domu jak Zandberg.
3
@AmigoBlancos To czemu nie zrobi zbiórki 1.15 przed zaplanowaną, skoro i tak każdy musi być tyle przed czasem? XD
0
@ranger3120 No ja też z tego gniłem XD
1
@ranger3120 Ty pamiętasz głos tamtego gościa? XD