skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kluivert_P To było przez**ebiste! Jeszcze to "DC I'm the best boxer in UFC" W ogóle Holloway spoko typ jest
0
@Slazzy Musisz pojechać do najbliższego WKU i złożyć tam papiery (świadectwo i książeczkę wojskową) i podadzą ci termin najbliższej służby przygotowawczej, odnośnie badań oni się będą z Tobą kontaktować. A pracy nie musisz rzucać jak idziesz do wojska bo ustawowo pracodawca musi ci dać wolne (bezpłatne), gdy idziesz na szkółkę przygotowawczą (trwa miesiąc).
0
@MarioVeB! A ciebie to można traktować poważnie? XD
2
@macio_944 Ta z hindusami to standard, mój były gość od wf-u był trenerem kadry Indii w zapasach, to mówił, że ich angielski to jak inny język.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 Rok 1984 przeczytałem, naprawdę ciekawa antyutopia. Odniesień trochę jest, co zresztą sam zobaczysz, jak będzie mowa o Wielkim Bracie, ale w ciekawy sposób pokazuje czym jest władza i do jakiego stopnia kontroluje społeczeństwo.
0
@Janiama To prawda co słyszałem, że goście po jego treningach biegowych w trakcie okresu przygotowawczego to wymiotowali?
1
@tomek8756 W czasach ścieku jakim jest typ info, powinien być ściek typu tvn.
1
@jakubkuba07 Karolczyk, Soldić, Pawlak
2
@Joe_Pesci Dobry troll
0
@Geble Jest taka sylwetka jak skinny fat, tu idealnie pasuje.
1
@Fenelon Znaczy no ta Kozidrak jest bardziej popularna więc jakby jechanie z nią jest takie "a bo wszyscy tak robią to my też". A o Żewłakowie to Smoku chyba nawet napisał, że zachował się jak idiota, co w sumie nawet lepiej, że z kogoś ze swojego podwórka się nie śmiali bo by było, że źle do tego podchodzą, tylko zwyczajnie go skrytykowali za głupie, nieodpowiedzialne zachowanie.
0
@Fenelon Znaczy przecież skrytykowali go, Smoku to go chyba nawet pocisnął wtedy więc o co chodzi?
1
@barcelonaLM Standard to jest
2
@dafik85 Na ten moment to nie mają żadnego z nich.
1
@horang Wy to macie pomysły XD
0
@Botanik Słuchaj, z niczym nie można przesadzać XD
2
@Kettger Musi się przede wszystkim nauczyć ograniczać kontakty z piłką, bo on to co trzeba zrobić na jeden kontakt, robi na dwa, przez co spowalnia dużo akcji i wdaje się w niepotrzebne dryblingi.
3
@masq Dla mnie to jest ta skala talentu, że jeśli już ze zdrowiem będzie wszystko dobrze to on będzie jednym z najlepszych w przyszłości.
1
@don'T.R.I.P.e Nie wiem, jak ktoś mógł sądzić, że Lewy by nie pasował do nas XD Napastnik tej klasy co by nie mówić pasuje wszędzie.
0
@MesQueUnClub_87 Nie poruszają się do końca w strefie pomocy, tak naprawdę przy wyprowadzeniu piłki to ich zadaniem jest rozszerzanie gry, a w defensywie zwężanie, więc musiałby bardzo głęboko wtedy schodzić Depay po piłkę. Można grać 4-4-2, ale nie z takimi personaliami, jakie wskazałeś.
0
@MesQueUnClub_87 No to nawet bez znaczenia, w momencie w którym każda drużyna w tej formacji posiada zazwyczaj 3 osoby do grania, zawsze będzie problem, bo w wielu momentach będą mieli przewagę w środku. Tak naprawdę musisz wtedy przy pressingu odciąć dwóch gości i ty nie masz grania środkiem.
2
@MesQueUnClub_87 Nie ma opcji w dzisiejszej piłce, żeby wystąpiło tylko dwóch środkowych pomocników.
0
@MarcelNJ11 Nie wydaje mi się XDD
0
Ciekawe ile Puig wyciska na klatę
0
@Patrykl145 Araujo, Garcia, Dest?
1
@CuleNaZawsze1899 Ten z LFC, gdybyśmy ich przeszli to jebnęlibyśmy ten Tottenham w finale.
0
@Sergio_Devils Nope, Pedri Busquets i De Jong to must have na ten moment.
1
@kamilomes123 Pokaż mi że nie masz pojęcia o transferach, nie mówiac mi o tym:
0
@jeyx77x Rodzina zastępcza to już nie komediowy.