1

@Kluivert_P To było przez**ebiste! Jeszcze to "DC I'm the best boxer in UFC" W ogóle Holloway spoko typ jest

0

@Slazzy Musisz pojechać do najbliższego WKU i złożyć tam papiery (świadectwo i książeczkę wojskową) i podadzą ci termin najbliższej służby przygotowawczej, odnośnie badań oni się będą z Tobą kontaktować. A pracy nie musisz rzucać jak idziesz do wojska bo ustawowo pracodawca musi ci dać wolne (bezpłatne), gdy idziesz na szkółkę przygotowawczą (trwa miesiąc).

0

@MarioVeB! A ciebie to można traktować poważnie? XD

2

@macio_944 Ta z hindusami to standard, mój były gość od wf-u był trenerem kadry Indii w zapasach, to mówił, że ich angielski to jak inny język.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 Rok 1984 przeczytałem, naprawdę ciekawa antyutopia. Odniesień trochę jest, co zresztą sam zobaczysz, jak będzie mowa o Wielkim Bracie, ale w ciekawy sposób pokazuje czym jest władza i do jakiego stopnia kontroluje społeczeństwo.

0

@Janiama To prawda co słyszałem, że goście po jego treningach biegowych w trakcie okresu przygotowawczego to wymiotowali?

1

@tomek8756 W czasach ścieku jakim jest typ info, powinien być ściek typu tvn.

1

@jakubkuba07 Karolczyk, Soldić, Pawlak

2

@Joe_Pesci Dobry troll

0

@Geble Jest taka sylwetka jak skinny fat, tu idealnie pasuje.

1

@Fenelon Znaczy no ta Kozidrak jest bardziej popularna więc jakby jechanie z nią jest takie "a bo wszyscy tak robią to my też". A o Żewłakowie to Smoku chyba nawet napisał, że zachował się jak idiota, co w sumie nawet lepiej, że z kogoś ze swojego podwórka się nie śmiali bo by było, że źle do tego podchodzą, tylko zwyczajnie go skrytykowali za głupie, nieodpowiedzialne zachowanie.

0

@Fenelon Znaczy przecież skrytykowali go, Smoku to go chyba nawet pocisnął wtedy więc o co chodzi?

1

@barcelonaLM Standard to jest

2

@dafik85 Na ten moment to nie mają żadnego z nich.

1

@horang Wy to macie pomysły XD

0

@Botanik Słuchaj, z niczym nie można przesadzać XD

2

@Kettger Musi się przede wszystkim nauczyć ograniczać kontakty z piłką, bo on to co trzeba zrobić na jeden kontakt, robi na dwa, przez co spowalnia dużo akcji i wdaje się w niepotrzebne dryblingi.

3

@masq Dla mnie to jest ta skala talentu, że jeśli już ze zdrowiem będzie wszystko dobrze to on będzie jednym z najlepszych w przyszłości.

1

@don'T.R.I.P.e Nie wiem, jak ktoś mógł sądzić, że Lewy by nie pasował do nas XD Napastnik tej klasy co by nie mówić pasuje wszędzie.

0

@MesQueUnClub_87 Nie poruszają się do końca w strefie pomocy, tak naprawdę przy wyprowadzeniu piłki to ich zadaniem jest rozszerzanie gry, a w defensywie zwężanie, więc musiałby bardzo głęboko wtedy schodzić Depay po piłkę. Można grać 4-4-2, ale nie z takimi personaliami, jakie wskazałeś.

0

@MesQueUnClub_87 No to nawet bez znaczenia, w momencie w którym każda drużyna w tej formacji posiada zazwyczaj 3 osoby do grania, zawsze będzie problem, bo w wielu momentach będą mieli przewagę w środku. Tak naprawdę musisz wtedy przy pressingu odciąć dwóch gości i ty nie masz grania środkiem.

2

@MesQueUnClub_87 Nie ma opcji w dzisiejszej piłce, żeby wystąpiło tylko dwóch środkowych pomocników.

0

@MarcelNJ11 Nie wydaje mi się XDD

0

Ciekawe ile Puig wyciska na klatę

0

@Patrykl145 Araujo, Garcia, Dest?

1

@CuleNaZawsze1899 Ten z LFC, gdybyśmy ich przeszli to jebnęlibyśmy ten Tottenham w finale.

0

@Sergio_Devils Nope, Pedri Busquets i De Jong to must have na ten moment.

1

@kamilomes123 Pokaż mi że nie masz pojęcia o transferach, nie mówiac mi o tym:

0

@jeyx77x Rodzina zastępcza to już nie komediowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?