0

@robsesh Powiedział co wiedział

0

@Jakchcesz Nie rozumiesz po prostu.

0

@Yoshimitsu22 Ojojoj

0

@Encore O każdej pozycji można tak powiedzieć, równie dobrze bramkarz to najbardziej odpowiedzialna pozycja na boisku, to niech młody nigdy nie broni.

13

@Encore Jak postawił w środku pola na 18letniego Pedriego to czemu tutaj miałoby być inaczej?

0

@Cvzx Ktoś nie majacy kompletnie pojęcia o taktyce w piłce nożnej się wypowiada. Dawaj o fizyce kwantowej coś

4

@DonMatteo901 Szkoda dawać jeść

10

@Comentateiro Co ty gadasz w ogóle?

1

@MaTt_BarcaFan Floty* jak coś

19

@Chakalaka Od stworzenia świata, od dziejów zarania
Dupa nam służyła wyłącznie do srania
Aż przyszedł Jaruzel, zmienił wolę Pana
Przyszył dupie uszy i stworzył Urbana

0

@Kacper1432 No standardowo po porażce i odpadnięciu wylewa się szambo, jeszcze tym bardziej, że oczekiwano złotego medalu. A te opinie to wiesz, krótko mówiąc gó*no prawda.

1

@Kacper1432 Normalnie, nie patrz przez pryzmat nieudanej imprezy na car kadrę i jej dotychczasowe osiągnięcia. Jezu jaką chorągiewką zapachniało, nie wyszedł im turniej a już z nich jakichś cieniasów robią.

6

@Criss18Barca Przypomnij jakie Iniesta miał liczby.

18

@DonMatteo901 Zawsze wydawało mi się, że cymbały to te instrumenty, a to jednak piłkarze w Anglii.

0

@Survier Noo to już tam kwestia indywidualna, w zależności, któremu bardziej odpowiada gra po której stronie.

0

@jedrek7000 No to samo pytanie sobie zadałem, jak go tam zobaczyłem.

1

@TridenteMSN ter Stegen, Dest, Eric Garcia, Araujo, Alba, Busquets, De Jong, Pedri, Messi, Depay, Fati

3

Czy ja dobrze widzę, że tam na trybunach jest Ryszard Czarnecki?

0

5,8 jest, dobrze dobrze

15

@michal26 Jak nawet na tym portalu, wydawałoby się no młodzi ludzie, nowe spojrzenie, jakiś gość pisze, że najrozsądniejszym wyborem na dzisiaj jest PO albo Hołownia i ma dużo zielonych to dajcie spokój.

0

@Criss18Barca W sumie o każdej partii w dobie internetu Mozą to powiedzieć.

15

@macio_944 Ten wszędzie swoje teorie odnośnie naszej sceny politycznej musi wpleść.

0

@Triv44 O bożeeee.. nie rozumiesz

1

@joloskyy W skrócie chodzi o to, żeby przewrócić przeciwnika, aby znalazł się na plecach. Oczywiście jest to trudne, a punktowane sa dominujace pozycje (znalezienie się za plecami przeciwnika), rzuty, obalenia i wypchniecie przeciwnika za matę.

6

0

@Encore Bo wilkołak to bardziej pasuje do filmu fantasy, niż horroru.

0

@MesQueUnClub_87 Blood eagle?

3

@kkbarca Odszedł w zapomnienie bo kilku młodych chłopaków zagrało dość fajnie. w sparingach w presezonie?

0

@MarioVeB! Jak coś to wielką a nie dużą literą.

0

@Roobo Nie ma opcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?