skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsesh Powiedział co wiedział
0
@Jakchcesz Nie rozumiesz po prostu.
0
@Yoshimitsu22 Ojojoj
0
@Encore O każdej pozycji można tak powiedzieć, równie dobrze bramkarz to najbardziej odpowiedzialna pozycja na boisku, to niech młody nigdy nie broni.
13
@Encore Jak postawił w środku pola na 18letniego Pedriego to czemu tutaj miałoby być inaczej?
0
@Cvzx Ktoś nie majacy kompletnie pojęcia o taktyce w piłce nożnej się wypowiada. Dawaj o fizyce kwantowej coś
4
@DonMatteo901 Szkoda dawać jeść
10
@Comentateiro Co ty gadasz w ogóle?
1
@MaTt_BarcaFan Floty* jak coś
19
@Chakalaka Od stworzenia świata, od dziejów zarania
Dupa nam służyła wyłącznie do srania
Aż przyszedł Jaruzel, zmienił wolę Pana
Przyszył dupie uszy i stworzył Urbana
0
@Kacper1432 No standardowo po porażce i odpadnięciu wylewa się szambo, jeszcze tym bardziej, że oczekiwano złotego medalu. A te opinie to wiesz, krótko mówiąc gó*no prawda.
1
@Kacper1432 Normalnie, nie patrz przez pryzmat nieudanej imprezy na car kadrę i jej dotychczasowe osiągnięcia. Jezu jaką chorągiewką zapachniało, nie wyszedł im turniej a już z nich jakichś cieniasów robią.
6
@Criss18Barca Przypomnij jakie Iniesta miał liczby.
18
@DonMatteo901 Zawsze wydawało mi się, że cymbały to te instrumenty, a to jednak piłkarze w Anglii.
0
@Survier Noo to już tam kwestia indywidualna, w zależności, któremu bardziej odpowiada gra po której stronie.
0
@jedrek7000 No to samo pytanie sobie zadałem, jak go tam zobaczyłem.
1
@TridenteMSN ter Stegen, Dest, Eric Garcia, Araujo, Alba, Busquets, De Jong, Pedri, Messi, Depay, Fati
3
Czy ja dobrze widzę, że tam na trybunach jest Ryszard Czarnecki?
0
5,8 jest, dobrze dobrze
15
@michal26 Jak nawet na tym portalu, wydawałoby się no młodzi ludzie, nowe spojrzenie, jakiś gość pisze, że najrozsądniejszym wyborem na dzisiaj jest PO albo Hołownia i ma dużo zielonych to dajcie spokój.
0
@Criss18Barca W sumie o każdej partii w dobie internetu Mozą to powiedzieć.
15
@macio_944 Ten wszędzie swoje teorie odnośnie naszej sceny politycznej musi wpleść.
0
@Triv44 O bożeeee.. nie rozumiesz
1
@joloskyy W skrócie chodzi o to, żeby przewrócić przeciwnika, aby znalazł się na plecach. Oczywiście jest to trudne, a punktowane sa dominujace pozycje (znalezienie się za plecami przeciwnika), rzuty, obalenia i wypchniecie przeciwnika za matę.
6
@barcelonista80 Nic
0
@Encore Bo wilkołak to bardziej pasuje do filmu fantasy, niż horroru.
0
@MesQueUnClub_87 Blood eagle?
3
@kkbarca Odszedł w zapomnienie bo kilku młodych chłopaków zagrało dość fajnie. w sparingach w presezonie?
0
@MarioVeB! Jak coś to wielką a nie dużą literą.
0
@Roobo Nie ma opcji