skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bodzio10 No ja to samo, jeszcze jak wieczorem jest lekkoatletyka to już w ogóle klasa.
0
@VenoM No właśnie i ja wcale nie uważam go a słabego. Teraz mu nie szło, powiedzmy odszedłby do jakiegoś Liverpoolu, grałby dobrze i wtedy nagle byłby świetnym stoperem? Zawsze lubiłem te słowa Xaviego (albo kogoś innego), że jak wygrywamy nie jesteśmy tak dobrzy, jak o nas piszecie i, że jak przegrywamy to nie jesteśmy tak słabi.
0
@VenoM No zdarza się, że zawodnikowi nie idzie, tak ogólnie nie tylko w sporcie ale i w życiu bywa. Natomiast nie ma co wyciągać za szybko wniosków, wielu meczów Villarealu nie oglądałem, ale kilka i prezentował się naprawdę spoko w La Liga i LE.
0
@VenoM Ale co psycha nie wyrabia? Lucho wiedział, że Włosi będą grali z kontry i zwyczajnie potrzebował kogoś szybszego, zwrotniejszego więc postawił na Garcię. A wy już wyciągacie jakieś śmiechu warte wnioski, że ten jednak słaby, że nie wytrzymuje presji... Czasami po prostu, na boisku potrzebujesz zawodnika o innym profilu i tyle.
1
@marcin000019 Musnał go po głowie XD gość co nigdy w morde nie dostał, rękawic nie mial na sobie wypowiada się, że walki ustawione
2
@Tomo1989 Chyba chodziło o czasy potężnego trio Busquets Vidal Rakitić XD
8
@domin1515XDD a skąd wiesz, że cała drużyna widziała w ogóle to zdarzenie?
5
@Barca1992 Tu się nie ma co zgadzać lub nie zgadzać, bo to jest po prostu fakt.
0
@SaulGoodman Że co?
0
@Mns21 Ypsilon następny
1
@Thomas99PL Stylowo Włosi będą bardzo nie pasować Hiszpanom. W sumie z ich defensywą, oni nikomu nie leżą.
1
@macio_944 Łachmyta pokręcił przez dwie minuty tak, że nie wiadomo, czy w końcu by zostawił ten program, czy nie. A ci się podniecają, że on kogoś złomuje i gasi XD ja się nie dziwię, że w tym kraju jest jak jest.
0
@barcelonaLM Hahahahah
1
@bafi Tak, bedzie na polsat sport
0
@Criss18Barca XDDD pier***ij łbem w ścianę.
0
@jacobFCB Ogólnie umiejętności maja bardzo podobne i profilowo sa podobnymi zawodnikami. Ale w tym momencie Poirier to zawodnik z umowa o pracę, a Conor z umowa o dzieło. Jednak serduszkiem bliżej rudego.
0
@tadzik447 Zabijam potwory
0
@tomek8756 Co to za pytanie w ogóle? Skoro awansowali, to jak mógłby być niezasłużony?
0
@PatrykBarcelona Btw Messi ma jakaś szkołę? XD
0
@Barca1992 Liczby osób, a nie ilości. Te cymbały nawet pisać po polsku nie umieja.
0
@Jon_Snow Chrzest Ognia i Miecz Przeznaczenia.
0
@JoeBlack Panu już podziękujemy.
2
@Borneo Jeszcze sto tysięcy razy powtórz, że byłeś jednym z pierwszych zarażonych covidem w tym kraju. Kogo to k**a obchodzi?
0
@JimMorrisonFCB Poważnie? Co ty nie powiesz?
2
@AntekGriezmann No w sumie, akurat kto jak kto, ale on ma prawo mieć wymagania.
0
@Songo91 Pod względem sportowym dramat przeciwnik dla Szymona.
0
@pt9 O Pique nic nie pisałem i w sumie się zgadzam.
8
@MaTt_BarcaFan Yhym, wiele ludzi w historii myślało w ten sposób. Potem było mega zdziwienie.
0
@pt9 Teraz to takie gdybanie i nie ma jak tego udowodnić, ale śmieszy mnie ujmowanie piłkarzom z taką klasą piłkarską jak Busquets. Ale to świadczy o waszym pojęciu nt. piłki nożnej i jej rozumieniu.
1
@macio_944 Wiedźmin klasa