0

@FC1899Barca A daj spokój

0

@Rudi35 Hahaha nie wiem, czy to dobrze XD

0

@Chakalaka Mało mnie to interesuje.

2

@Chakalaka Hmm czysto subiektywnie masz beznadziejne poglądy, z którymi kompletnie się nie zgadzam. Szukasz poklasku wśród innych na tematy postów politycznych , które tu wrzucasz (Amerykanie to nazywają, że ci staje do tyłu). W irytujący sposób przedstawiasz swoje zdanie tak, jak tu wyżej zacytuję "Może skłoni to chociaż część nierozsądnych i nieodpowiedzialnych osób, które nie chcą się szczepić nie mając do tego ewidentnych przeciwwskazań.". I w ogóle to Cię nie lubię, taki jesteś zbyt nade wszystko poprawny. A i nie będę tu wrzucał żadnych źródeł tego, co wyżej napisałem odnośnie Ciebie, bo zawsze masz w zwyczaju o takie prosić. Zwyczajnie mi się nie chce. Czy to wygodne dla mnie? Tak.

4

@Chakalaka Ale ty jesteś irytujący.

1

@AV0CAD0 Dokładnie takie same wrażenie odniosłem oglądając to.

2

@Chakalaka Jeszcze trzy lata temu każdy kibic byłby przeciwny. A dzisiaj... szkoda tych jego kontuzji.

2

@PatrychoO Osobiście nie piję alkoholu, nie smakuje mi kompletnie, jak piłem kiedyś piwo to co łyk dreszcze mnie przechodziły, bo to gorzki smak taki. Jakoś chyba posiadam dziecięce kubki smakowe i mam słabość do słodyczy i tego typu rzeczy.

5

@Colon Najczęściej ostatnio z utworów na "F" chyba zdecydowanie "Fefe" rapera Kabe. Bardzo w porządku nowoczesny rap. Nominuję @Polnar.

1

@Vebrol Ja to lubię go słuchać pod tym względem, że on opowiada oczywiste oczywistości jak chodzi o tematy piłki nożnej. Natomiast ubiera to w piękne, zawiłe słowa, dając skomplikowany przekaz, czyniący z niego oświeconego człowieka futbolu.

0

@CzarnyKapelusz Czasami się zastanawiam, czy właśnie ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, czy wręcz nie chcą tego robić, byleby podchodziło to pod ich punkt widzenia.

2

@Pawelec7 Ciekawe komu się myli odwaga z odważnikiem? Co komukolwiek mógłby zrobić Borek? XDD

1

@Vampir707 Nie no, nie rozumiesz chyba?

3

@MesQueUnClub96 Co to w ogóle jest za płacz, że ktoś nie ma notatek? XD Nie musi łazić do szkoły, lekcje ma skrócone i jeszcze problem notatki zrobić haha

29

@Jakchcesz No to obnaża hipokryzję wielu ludzi, którzy w momencie, gdy nakazuje obowiązek noszenia maseczek prują się do innych, żeby ją założyć, bo wirus groźny itp.. Natomiast, gdy wchodzi w życie z dnia na dzień coś na temat tego, że maseczek już nie trzeba nosić, to te same osoby chodzą już bez maseczek, mimo tego, że ten wirus dalej istnieje, co jedynie pokazuje hipokryzję, że tym ludziom wcale nie chodziło o to, że przez tego covida, tak bardzo zagrożone jest ich zdrowie, tylko no zwyczajnie robią to, co się im powie. Mam nadzieję, że niezbyt skomplikowanie objaśniłem, ale piszę na szybko. Ja rozumiem o co chodzi panu Mentzenowi w tym poście.

0

@koziar Wilder KO.

0

@PatrychoO Nie, no właśnie takie noszenie tego jest normalne.

0

@Kluivert_P On by go zabił.

0

@Emhyr Ten to jest as

3

@kodi77 Dla mnie bardziej de Ligt go przypomina.

0

@Dzemix111 W sumie zabawne, lód jak każdy inny pewnie w smaku, ale papierek z brandem EKIPA i ludzie się zabijają o to. Ale na ludziach można hajs robić.

1

Ale bym obejrzał takiego Cesca na 9 ;)

0

@dafik85 Raul Garcia odpuści? T o się wyklucza moim zdaniem.

2

@Jakchcesz Jak ty malutko rozumiesz.

1

@TSWKRK Ehh, jak ty mało rozumiesz.

1

@insp1re Jes ofkors

0

@RomanHoffer Według mnie De Fries, różnica kilogramów między wagą półciężka a ciężką jest miażdżąca i to robi wielką przewagę na jego korzyść. Tym bardziej patrząc, jak wyglądała ich pierwsza walka.

0

0

@tbas Hmm no z ostatnich dni to chociaż tyle, że posłowie Dziambor i Berkowicz wstawiają się i pomagają klubowi sportów walki Aligatores w centrum Warszawy, który jest nękany codziennie przez policję. Nie wiesz o czymś, nie znaczy, że tego nie ma.

5

@macio_944 -Twój poziom jest zbyt niski
- rodzice pewnie dumni
XDD jednak poprzedni komentarz pasuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?