skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 Tylko, że jeśli jest to faktycznie kontuzja to on fizycznie nie może zagrać tak, czy tak. Natomiast tutaj jest covid, on byłby w stanie z tym zagrać a nie może, no więc jest różnica.
0
@Barca1992 No jak nie znasz Piotra Pająka, to chyba w sportach walki nie siedzisz.
0
@alano0o1 W Warszawie otwarte ;)
1
Kluby sportów walki są traktowane w tym wypadku jak siłownie? Ktoś się orientuje może? :/
0
@gontex U mnie w sklepie 20 ludzi max od soboty.
1
@ranger3120 Najlepiej MMA, bo to połączenie wszystkiego, tyle tylko, że rozpoczynając MMA dobrze jest już coś umieć. Polecałbym Muay thai bo to najbardziej przekrojowa walka w stójce. ;)
0
@Spotles A ja się go pytam, czy wie jak się ten konkretny przenosi.
2
@Karol1993 A Ty wiesz jak się przynosi HIV?
0
@maatiixx Ja to widzę tak jak prawie wszytskich panów ekspertów. Oni dużo wiedza o samej lidze, klubach, znaja zaufanych dziennikarzy, słuchaja radia hiszapańskiego, znaja różne ciekawostki i bardzo fajnie, ale jak już chodzi o sama piłkę w praktyce, taktykę, rozumienie piłki, wiedza taka stricte piłkarska to większość tych ekspertów jest powiem szczerze bardzo mocno przeciętna.
0
@tobiasson92 W tej fazie sezonu ciężko, żeby drużyna była zmęczona. Nawet lepiej, bo są w takim rytmie grania.
0
@Rewolucja123 Może to zbyt banalne, ale piłka się trochę od tego czasu zmieniła.
9
@Transu96 To kocha swoją mamę to skisłem XDD
12
@DaPi Śmianie się z PiSu, PO, PSLu, Lewicy to obowiązek każdego obywatela.
3
Jak w sumie średnio lubię Stana, ale ta seria Mistrz i Małgorzata jest kozacka XD
0
@Suzu Weźcie tego głąba
0
@Kusco15 Nie interesuje mnie jego rekord, ani nie powiedziałem, że jest puncherem. Zawodnicy tacy jak Mariusz Wach, którzy z nim sparowali (więc pewnie rękawice 16-18oz i kaski) mówili, że to jedynie wygląda jakby bił lekko, a naprawdę bije mocno więc bardziej tym się sugeruje.
0
@Kusco15 Chociaż z tym, że Fury słabo bije to XD
0
@Kusco15 A no to prawda.
1
@Kusco15 Fury czekał na starcie z Kliczko długo, ale to przez to że byla długa kolejka do niego.
0
@RosjaninBut Zgadzam się o DC i Sonnenie. Co do tego, że Jones chudy jak cholera to nie bardzo bo waży na codzień pewnie więcej niż Janek.
4
@mrboom W siatkówce często Janusze się wkurzają jak ktoś flotem serwuje, a nie napie**ala i uważają to za słaby serwis XD.
@Janiama No to prawda, ja tak mam jak oglądam ze znajomymi mecz, którzy no interesują się w sumie piłką, ale nie grali za bardzo to czasami mam wrażenie, że inny mecz oglądamy.
0
@GIGAKOKS XDDDD mocniutko trzyma po piątku widzę
1
@Nihas Z tym co napisałeś.
3
@Nihas Ty jesteś niepoważny?
1
@Kusco15 Tyson male szanse z Witalijem. Długi lewy prosty i mocna prawa ręka plus jego psychika zneutralizowałaby Mike’a.
0
@osa91 Wiesz ja bardziej pisałem o ideologii nie o ludziach ale ok. Mmm no nie wiem czy znasz genezę ostracyzmu, skąd pochodzi, jak się to stosowało i jakie miał skutki wobec osób, których się go stosowało. No ogólnie jeśli Ty wykluczasz kogoś ze społeczeństwa, każesz traktować jak trędowatego no to ogólnie props, nie ma w tym nic z faszyzmu nie? Nie nie nie, teraz nie pisz, że możesz się nie zgadzać itp. XD bo to śmieszne, mówisz A to powiedz B. Raczej ty musisz być zakompleksionym gościem skoro chcesz innych za poglądy odsuwać od społeczeństwa, a i może jeszcze to Ty będziesz decydował kto może w nim być a kto nie? XD "Zachowanie rodem z podwórka" no nie wiem ja tam podwórko i czasy dziecięce dobrze wspominam, a to, że Ty nie miałeś kolegów, czy cię nie lubili no to cóż... jak wyżej napisałem, sam masz kompleksy a wciskasz je innym.
0
Komentarz usunięty
0
@osa91 Hahaha łysa czacha, mentalność dresa i ledwo zdana matura najbardziej mnie rozbawiły XD. A homofob to dla mnie nie jest jakieś obraźliwe więc ;)
0
@osa91 Śmieszne, jeśli uważasz, że mózg mają osoby tylko ze zrobionym doktoratem. Poszedł mi stąd, szkoda czasu na takich ludzi ;)
0
@osa91 Chcesz się przekonać? ;)