skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@tobiasson92 Mówisz o sobie?
2
@Ramos9248 Nie trenuję w Krakowie, ale najpopularniejsze tam to Szkoła Walki Drwala, Grappling Kraków.
0
@barcelonaLM A gdzie mieszkasz?
1
@Ramos9248 Kasjo, Gamrot/Ziółkowski, Gaethje/Magomedsharipov
2
@Chwytliwy Jakbym był czarnoskóry i ktoś by powiedział all lives matter czułbym się krytykowany.
91
@Chwytliwy Straszne
2
@Chakalaka Powiedz że to troll XD
1
@damianex10 To JTCNW jest wzięte na 99% z kanału na YT WarszawskiKoks i ma to trochę inny kontekst niż obrażanie ludzi.
1
@kerouac Nie no swego czasu jeden z popularniejszych użytkowników tego portalu, jakoś nie wiem w 2013 roku mniej więcej? Denerwował mnie w sumie często.
0
@koziar Pozdrowiłeś legendy strony
0
@Majkel34 Lennox obstawiam.
0
@masq Elektorat Trzaskowskiego to zdecydowanie ludzie przeciw Dudzie, natomiast osoby głosujące na Andrzeja to juz tak różnie bym powiedział.
0
@Hosh Ogólnie się zgadzam, ale akurat tutaj tylko to było do wyboru XD Ewentualnie nie iść. Śmiech przez łzy
2
@fortunate_son Jak zawsze pewnie
2
Jak coś do tych niżej odnośnie Borka zarzucajacych brak dystansu XD Mu nie chodzi o aferę tajską odnośnie twittera, tylko jego ciągłe wręcz już hitowe dyskusje nocne z innym pięściarskim promotorem Andrzejem Wsilewskim. Z resztą w sumie to udziela teog wywiadu na ważeniu przed galą bokserską.
5
@damianex10 On się nie obraził i nie prowadzi hejtparku, tylko sponsorem tego programu jest konkurencyjna firma do tej, z którą Borek wspołpracuje.
0
@Ksavix Nie uważam, co prawda przymusowych szczepień za coś złego, aczkolwiek uważanie że lgbt w tym momencie to nie ideologia to zwykła głupota.
9
@zadafcb Hahaha jak ja go lubię
0
@Chwytliwy Może już mu się nie chce zwyczajnie, też ma swoje lata.
2
@NeroTFP KjuPiAr
1
@sebasek99 Taaaak XDDD uwielbiam to, oczy łzawią jak nie wiem, ale nie, dla niego nie jest mocne XD
0
@matirix20 Jaka anegdota?
1
@PatrychoO Fajnie się ogląda, oprócz misji futbol jest oktagon live o mma, boxing talk, hejt parki w zależności od osób są spoko, a pamiętajmy że nie ruszył sport. Mega na plus, nalezy też pamiętać, że nie ma samych Marcinów Najmanów w kraju, żeby hejt park był taką bombą.
0
@TheNekro94 Odkad odpadł Rózal to nie ogladam
2
@Janiama I fajnie zdjęcia wstawia
2
Lubię Borka, ale jak on cos mówi i patrzy się na kogoś to musi być mega krępujące XD
0
@Lenioq No niestety, na komendzie kolega za dużo gadał...
4
@Katalonbar Żadne XD
0
@IronSanHybrid I gitara :D
0
@IronSanHybrid Sportowo szanuję, jako człowieka nie.