4

@tobiasson92 Mówisz o sobie?

2

@Ramos9248 Nie trenuję w Krakowie, ale najpopularniejsze tam to Szkoła Walki Drwala, Grappling Kraków.

0

@barcelonaLM A gdzie mieszkasz?

1

@Ramos9248 Kasjo, Gamrot/Ziółkowski, Gaethje/Magomedsharipov

2

@Chwytliwy Jakbym był czarnoskóry i ktoś by powiedział all lives matter czułbym się krytykowany.

91

@Chwytliwy Straszne

2

@Chakalaka Powiedz że to troll XD

1

@damianex10 To JTCNW jest wzięte na 99% z kanału na YT WarszawskiKoks i ma to trochę inny kontekst niż obrażanie ludzi.

1

@kerouac Nie no swego czasu jeden z popularniejszych użytkowników tego portalu, jakoś nie wiem w 2013 roku mniej więcej? Denerwował mnie w sumie często.

0

@koziar Pozdrowiłeś legendy strony

0

@Majkel34 Lennox obstawiam.

0

@masq Elektorat Trzaskowskiego to zdecydowanie ludzie przeciw Dudzie, natomiast osoby głosujące na Andrzeja to juz tak różnie bym powiedział.

0

@Hosh Ogólnie się zgadzam, ale akurat tutaj tylko to było do wyboru XD Ewentualnie nie iść. Śmiech przez łzy

2

@fortunate_son Jak zawsze pewnie

2

Jak coś do tych niżej odnośnie Borka zarzucajacych brak dystansu XD Mu nie chodzi o aferę tajską odnośnie twittera, tylko jego ciągłe wręcz już hitowe dyskusje nocne z innym pięściarskim promotorem Andrzejem Wsilewskim. Z resztą w sumie to udziela teog wywiadu na ważeniu przed galą bokserską.

5

@damianex10 On się nie obraził i nie prowadzi hejtparku, tylko sponsorem tego programu jest konkurencyjna firma do tej, z którą Borek wspołpracuje.

0

@Ksavix Nie uważam, co prawda przymusowych szczepień za coś złego, aczkolwiek uważanie że lgbt w tym momencie to nie ideologia to zwykła głupota.

9

@zadafcb Hahaha jak ja go lubię

0

@Chwytliwy Może już mu się nie chce zwyczajnie, też ma swoje lata.

2

@NeroTFP KjuPiAr

1

@sebasek99 Taaaak XDDD uwielbiam to, oczy łzawią jak nie wiem, ale nie, dla niego nie jest mocne XD

0

@matirix20 Jaka anegdota?

1

@PatrychoO Fajnie się ogląda, oprócz misji futbol jest oktagon live o mma, boxing talk, hejt parki w zależności od osób są spoko, a pamiętajmy że nie ruszył sport. Mega na plus, nalezy też pamiętać, że nie ma samych Marcinów Najmanów w kraju, żeby hejt park był taką bombą.

0

@TheNekro94 Odkad odpadł Rózal to nie ogladam

2

@Janiama I fajnie zdjęcia wstawia

2

Lubię Borka, ale jak on cos mówi i patrzy się na kogoś to musi być mega krępujące XD

0

@Lenioq No niestety, na komendzie kolega za dużo gadał...

4

@Katalonbar Żadne XD

0

@IronSanHybrid I gitara :D

0

@IronSanHybrid Sportowo szanuję, jako człowieka nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?