skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Ja się z Tobą zgadzam, sam bardzo lubiłem kiedyś WWE i śledziłem każde RAW i Smackdown. I to, co oni robią to jest mega wyczyn. Jednak ja zawsze wyżej stawiam prawdziwy sport, a jeśli jest jeszcze fajna otoczka jak w Fame Mma to również bardzo mi się podoba. ;)
2
@Chwytliwy Udawana to złe słowo, ja użyłbym okeślenia wyreżyserowana. Ty uważasz, że Tyson Fury przed walką o mistrzostwo świata w boksie w kategorii ciężkiej i największym zabijaką naszych czasów, szedłby sobie walczyć w WWE, gdyby to naprawdę było takie ryzyko? Oczywiście, że np. rzucając suplesy z narożnika, trzeba robić to umiejętnie, trenować wiele czasu i to normalne, że są kontuzje. Ale, porownywanie tego z boksem, mma, muay thai, kickboxingiem, zapasami to wybacz, ale lekka obraza dla w.w. sportów.
0
@Chwytliwy Wyjątek potwierdzający regułę ;)
5
@Chwytliwy Różnica jest taka, że w Fame Mma walki są prawdziwe, ból jest prawdziwy i ciosy dochodzą twarzy.
5
@Colon "Ludzie mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i umierają, a pan chce tylko żyć. To niech pan sobie żre i zyje dalej."
0
@Lord_Vader "bo pierwszy trener jest szefem który ma sobie wybrać współpracowników a jeśli wybiera ich źle to znaczy że jest złym szefem" No, no i wszystko jasne już jest. Patrz jake to jest proste wszystko.
0
@Lord_Vader XDDDDD Ah shit, here we go again
0
@Lord_Vader Rozumiem, że masz jakiś problem. Chcesz o tym "porozmawiać"? ;)
0
@Lord_Vader Tobie się zbliża?
3
@Socjopata Obejrzyj sobie wywiad chyba na FootTrucku ze Szczęsnym, który mówi ile osób pracuje w Juve z pierwszą drużyną. W ogóle, jaką ty jesteś irytującą osobą to jest jakaś masakra.
2
Komentarz usunięty
1
@Lord_Vader No to już napisałeś, powtarzasz się.
4
@Lord_Vader Mnie za to śmieszą komentarze, w których ktoś wyrywa coś z kontekstu i próbuje to podrobić pod własną teorię.
0
@Puyolex Nie musisz mi tłumaczyć, wiem o co chodzi. I w sumie to po tym, co napisałeś dalej nawet się po części mogę z tobą zgodzić. Nie uważam tylko Coutinho, że mógłb grać u nas w pomocy tak dobrze.
0
@Grzybu No to prawda, ja nie mówię, że grali dobrze, było mnóstwo błędów i nie ma co do tego wątpliwości.
2
@Marlon85 Przeczytałeś pierwsze moje zdanie, czy nie? Z Romą faktycznie mogli tak to potraktować.
2
@masq Nie, śmieszy mnie argument, że to ile ktoś zarabia bądź ile jest wart cała jego jedenastka ma mieć przełożenie na mecz. Jest takie powiedzenie, że pieniądze nie grają.
3
@Janiama Niektórzy mają chyba problem ze zrozumieniem, że Barcelona grając z jakąś ekipią, jeśli nie jest to Real, Atletico, Juve, City itp. tylko jakaś możnaby rzec średnia ekipa, to Barcelona podchodzi do meczu tak jak mówisz kolejny dzień w biurze. Ale dla naszych przeciwników, jest to jednak mecz z Barceloną, więc dają z siebie 110%.
1
@Barca_Big_Moment No mogę cię zaskoczyć, ale pivot właśnie gra w środku pola.
0
@bartekvisca Jaki ty jesteś biedny.
3
@masq No tak, bo każdy większy fanage to rzetelne źródło wiedzy. Oczywiście, że urwać punkty Slavii jest ciężko, każdy kto oglądał ich pierwszy mecz w LM z Interem to powinien wiedzieć (jeśli po obejrzeniu tamtego meczu uważa inaczej to nawet nie ma mowy o dyskusji z taką osobą), ta drużyna jest bardzo niewygodna, widać, że dobrze się czują u siebie na boisku i Inter to miał mega szczęście, że udało im się stamtąd wywieźć punkt. Nie wiem, co ma to ile kosztuje ich stadion i pensja Messiego do gry tamtej drużyny, mało merytoryczny dla mnie wręcz śmieszny argument. Oczywiście nie twierdzę, że zagraliśmy supermecz. Było bardzo dużo błędów, słabe momenty, ale według mnie trzeba było się na coś takiego nastawić, niż wychodzić z założenia, że jedziemy do jakiejś tam Pragi i powinniśmy ich jeb**ć 5:0 po świetnej grze i potem się rozczarowywać.
1
@sebek794 No dziwne, że Inter też tak dominowali. O Conte powiesz to samo cwaniaczku?
2
@Chwytliwy Oby nie poszedł do Realu.
22
@Mankind Uduszenie
0
@Encore Zdziwiłby się jakby zobaczył, że zawodnicy MMA albo boksu przed walka potrafia się przytulać i rozmawiać.
0
@Colon 5 jajek na twardo.
3
Komentarz usunięty
0
@damianex10 Lipa straszna, jakoś jak tylko przyszedł do Bayernu to go lubiłem.
0
@sevs Co się odwlecze...
0
@OliverQueen No bywa, że komuś mecz nie pójdzie. Ty narzekałeś na skład jeszcze przed meczem, wyszło, że zagraliśmy bardzo dobrze na trudnym terenie.