skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Commando Śmieszne jest pisanie że Tusk by wygrał i w ogóle robienie z niego polityka niby innej półki niż Kaczyński. W 2007 roku w tamtej debacie każdy by wygrał z Kaczyńskim bo był punkt zaczepienia ich rządów, za to Tusk wcześmniej nie rządził więc wydawał się "dobry" i taką rolę grał. W tym momencie jeden i drugi ma wiele za pazurami i w starciu tych dwóch szumowin daje 50 na 50. Te, który nie da się ponieść emocjom by wygrał.
0
@IronSanHybrid Tylko jak coś to tu nie chodzi o ministra Szumowskiego, żeby było jasne.
0
@YoNoEntiendoNada Najman półgłowek XD
0
@Chaoss Fajnie by było
0
@NaFazieHitman Śmiech Najmana to złoto XD
5
Janeeeeeek jesteś k**wa kozakiem
0
@Douglasinho Nooo, niepotrzebne kolano
6
@feiticeira Socjalizm to ustrój który bohatersko pokonuje przeszkody nieznane w zadnym innym ustroju. Jak dla ciebie jest to na plus, a innych wyzywasz od lemingozy to z tobą jest gosciu coś nie tak.
0
@NeroTFP Ja to samo XD
0
@Rothan1 Nic z tych rzeczy raczej.
1
No, dzisiaj jeden z polskich bokserów Michał Cieślak staje przed szansą zdobycia pasa mistrza świata WBC w kategorii junior ciężkiej, a na przeciwko niemu stanie Ilunga Makabu. Walka w Kongo zorganizowana na wariackich papierach, nie było wiadome jeszcze tydzień temu, czy w ogóle dojdzie do skutku. Możemy mieć dzisiaj mistrza świata w boksie zawodowym. ;))
3
@Colon Parafarazując słowa Szulakowskiego o Gamrocie: "Korwin jest dla mnie ku**a kozakiem".
0
Komentarz usunięty
0
@HassanMubarak W końcu.
0
Piosenka Freed from desire na YT, wszystki ostatnie komentarze kto po obejrzneiu Sex Education :D
0
@mikiiki Ooo stary hahha niezły troll i każdy myślał że to zwykły użytkownik :D
2
@mikiiki MikiMessi?
1
@masq Ogólnie netflix jest lewicowy. Ale akurat do tego serialu to pasuje i mi się mega pzyjemnie ten serial ogląda.
12
@Kengo Uwielbiam jak nowy rodziaj memu staje się popularny XD
0
Riki Puć :DDDD
0
@bixmix Fajnie jakby w końcu doszło do tej walki Fergusona z Khabibem.
0
@Antimadridista~ Ja również.
3
@bixmix Z Floydem przegrał przez obicie japy. ;)
0
@KapiFCB Gdyby nie klincz przy siatce, Khabib byłby średniakiem. Moze to nie jest nie wiadomo jak widowiskowe, ale mega trudne i energochłonne i jest już dużą częścią MMA. "Obejrz" XD
1
@Kacper1432 No uważam, że Conor jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem niż taki Cerrone ,czy Gaethje. Wiadomo otagon weryfikuje ale umiejętności od tych dwóch gości ma zdecydowanie na papierze lepsze. Widziałem własnie, że mówił że chciałby zawalczyć w półśredniej o pas, ale tutaj już warunki fizyczne odgrywałyby role, w 77 to Khabib miałby już bardzo ciężko, a wiemy jakie ma zapasy. Conor moim zdaniem powinien skupić się na kategorii 70 kg. Co do jego walki z Masvidalem to byłby to kompletny sztos, dwóch takich gości to nie ma prawa być nudno.
0
@edu Karta główna jest chyba od 4 więc pewnie jakoś wejdzie koło 6/7
0
@Kacper1432 Moim zdaniem wróci do lekkiej. Nie ma dla niego sensu walczyć z większymi i silniejszymi od siebie.
1
@Kacper1432 Ja czekam. No mi też go brakowało.
0
@KapiFCB Głupi grappling przy siatce XD
0
@bixmix No niekoniecznie. Na ten moment dwóch najlepszych ciężkic to Fury i Wilder.