skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nitey XDDD no on musi być mega zakompleksiony jako najlepszy zawodnik w MMA bez podziału na kategorie wagowe
5
@tomek8756 Ta, jedno i drugie gówno.
1
@SamuraJack Fajne, oglądam od drugiej gali.
0
@Czeresniafcb Są takie filmiki na Yt że trzeba robić coś takiego?
0
@A_Gomesinho_21 Trudno tak naprawdę powiedzieć jednoznacznie. Khabib to dominator, jednak można mu zarzucić, że jest dość jednowymiarowy i bazuje głównie na zapasach i parterze, średnio radzi sobie w stójce, a obron pasa mistrzowskiego miał trzy. Jon Jones z kolei naprawdę jest wszechstronny, bardzo mocna stójka, świetne zapasy i parter, gość bardzo wszechstronny, który tak naprawdę nie przegrał nigdy, a pas zdobył w wieku 23 lat w takiej kategorii jak półciężka. Natomiast wiele spraw z braniem przez niego środków dopingujących i to, że jego ostatnie walki w ogóle nie były dominujące, a według mnie z Reyesem przegrał sprawia, że w moich oczach nie jest takim dominatorem, lecz gościem walczącym w bardzo bezpieczny, pragmatyczny sposób.
11
Ale bym sobie takiego Busquetsa, Rakiticia i Vidala w środku pola obejrzał.
3
@TylkoBarca7273 Uwierz, ból zęba gorszy tysiąc razy.
0
@matirix20 Z białka najwięcej jem jajek.
0
@matirix20 No ja nie jem mięsa i dobrze mi z tym. Co prawda ja siedzę w sportach walki a nie sylwetkowych, ale z tego co kojarzę są kulturyści wegetarianie.
1
@Kusco15 Nie jest jakiś przerośnięty, a ja też trenuję MMA więc połączenie, że ktoś ma fajną sylwetkę plus jest mega sprawny bardzo mi się podoba.
0
@Kusco15 Kamaru Usman
0
@VamosGirl To, że przegrał z bardzo mocnym gościem jakim jest Torres nie oznacza, że nie jest na poziomie UFC.
1
@DanielOOL Messi - najlepszy piłkarz na świecie, ale niestety mający już 33 lata, to tylko człowiek i wiek jego tez dopada.
Dembele - na niego ciężko liczyć w jakimkolwiek przypadku bo więcej jest kontuzjowany niż gra.
Griezmann, Coutinho - proszę Cię, nie mają formy odkąd tutaj są.
De Jong - okej klasa światowa jak najbardziej.
Busi - zdecydowanie gość past prime, który ma problem z dzisiejszą zdecydowanie bardziej wymagającą piłką jak chodzi o fizykę.
Albą, ter Stegen - klasa światowa zawodnicy (choć Albą powoli schodzi z poziomu)
Fati, Perdi - świetni, młodzi, ale to jeszcze nie liderzy.
No i tak by się kończyło to Twoje wymienianie. Z doświadczenia Ci powiem, nie patrz na nazwiska, tylko patrz na drużynę i jak to funkcjonuje. Bo wymienić sobie nazwiska w kadrze może każdy.
0
@Dankhog XDD kocham takich ekspertów
1
@Kwasiak98 W stójce może być rożnie, może być tak, że mu Adesanya nie będzie pasował, chociaż Janek w stójce jest kotem i może się okazać, że go ustrzeli szybko. Natomiast jak chodzi o zapasy i parter, to tutaj przewaga Janka jest bardzo duża.
0
@paweldunajecfcb Khabib jak dla mnie. Grappling na kosmicznym poziomie.
0
@Kwiatek67 Miał operację na oczy jakoś ostatnio?
12
Komentarz usunięty
11
@RomanHoffer Oby
0
@domin682 A okej, dzięki w takim razie.
1
Wkurzajace sa te godziny dla seniorów. Poszedłbym sobie do sklepu teraz, bo akurat głodny jestem, to trzeba czekać.
0
@kamson24 Z tego, co mówią to i w PiSie nie wszyscy za tym zagłosują, więc jest szansa, że to gów*o nie przejdzie.
0
@DonMatteo901 Właśnie to oglądam XDD
2
Naprawdę ten chłopak jest wielkim plusem tego słabego sezonu.
0
@masq Bo ludzie zamawiają bardzo dużo towaru i kurier nie wyrabia się, żeby wszystko zabrać.
0
@NGTRX Gdy jest XXI wiek więc masz wyje**ne w historię XD
0
@/R XDD serio 2020 rok a ludzie dalej powielają ten mit? Jeszcze niepełnosprawnymi też pewnie gardzi?
0
@Kibic1998 Ja stawiałem na Dubois, uważam, że ogólnie młody Anglik umiejętności stricte pięściarskie ma wyższe. Jednak konsekwentny plan Joyce'a na walkę w postaci lewego prostego właśnie tą walkę ustawił. Dubois jest jeszcze młody i to będzie w przyszłości mistrz świata, może ciut za wcześnie na taką walkę, oby wyciągnął z niej wnioski.
0
@marcin000019 Weź chłopie XD
0
@MaTt_BarcaFan Nie wiem, czy 5 lat temu to tak bardzo bardzo dawno.