1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

2

@heniek168 Isco v2?

0

@DonMatteo901 Nie do końca jest pracownikiem PZPNu, co z resztą wyjaśnił, ale ok. Tak Roki mistrz XD

2

@Hubso No chyba sobie żartujesz XD

0

@IronSanHybrid Stano i Smok jedyni trzeźwo podeszli do tematu, Podoliński dno... no większego gówna nie dało się napisać. Ale no widać, kto jest teoretykiem futbolu potrafiącym tylko krytykować.

6

@MesQueUnClub96 Dwójkę chyba XD

3

@NeroTFP Ja na miejscu tych sędziów stojących tam bym się srał trochę haha :D

0

@PanZagadka Chyba ty XD

1

@Prezes_sycylijczyk Powinno pójść

1

@Bykunn Aaa no wiadomo krytykować to tak. Chociaż ja i tak za bardzo go lubię nawet na to.

1

@Bykunn No śmiać się czy tego typu rzeczy to może coś tam jest, ale hejtować to nie.

0

@Bykunn Że Borka?

0

@FafitFCB Idealny timing Wildera XD

1

@inViNcibl3 Może nie będę obiektywny, bo za bardzo i za długo lubię i znam Mariana, może się okazać nawet trudniejszym przeciwnikiem dla Mateusza, jeśli uda mu się walczyć w stójce, niż Musaev. Rosjanin fajnie odprawił kilku zawodników, ale nie był tak sprawdzony jak Ziółkowski, jedynie rekord ma do 0, ale dużo walk z ogórkami.

0

@inViNcibl3 Nie wiem, czy Marian to taka rozgrzewka.

0

@lukas10 Kontuzja...

0

Mateusz Gamrot vs. Marian Ziółkowski w main evencie KSW 54.

0

35

@maatiixx Busquets

1

@NeroTFP Jakby o pas to już w ogóle kozak.

0

@bartekvisca Że ktoś może tak głupio myslec.

0

@IronSanHybrid Jak sie nazywa?

24

@Kamilos84 Ja tam rozdartego serca nie mam ;)

2

@Kluivert_P Walka kozak, jakby go jeszcze Gamer poskręcał w parterze to bajka.

3

@DonMatteo901 W ogóle ten gość w czasach powiedzmy świetności Polsat Sport to w Cafe Futbol miał tam swoją jedną wstawkę i tyle, bo wiadomo w studiu Borek, Kołtoń i reszta, a teraz to on tam wielkim ekspertem niby jest. Nie no Polsat to shit straszny się zrobił.

0

@Kluivert_P Tak jak Twoje w sumie, oby Stipe ogarnął Cormiera.

0

@Mesi12 No co Ty, to wartościowi ludzie kochający innych XDD

3

@Kurkmen Podobno dzisiaj rano w telewizji śniadaniowej w Borneo się z nas śmiali jeszcze, ale ręki bym sobie nie dął uciąć.

0

@pepo_barcarzadzi Niech trenuje w 3 lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?