skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
@heniek168 Isco v2?
0
@DonMatteo901 Nie do końca jest pracownikiem PZPNu, co z resztą wyjaśnił, ale ok. Tak Roki mistrz XD
2
@Hubso No chyba sobie żartujesz XD
0
@IronSanHybrid Stano i Smok jedyni trzeźwo podeszli do tematu, Podoliński dno... no większego gówna nie dało się napisać. Ale no widać, kto jest teoretykiem futbolu potrafiącym tylko krytykować.
6
@MesQueUnClub96 Dwójkę chyba XD
3
@NeroTFP Ja na miejscu tych sędziów stojących tam bym się srał trochę haha :D
0
@PanZagadka Chyba ty XD
1
@Prezes_sycylijczyk Powinno pójść
1
@Bykunn Aaa no wiadomo krytykować to tak. Chociaż ja i tak za bardzo go lubię nawet na to.
1
@Bykunn No śmiać się czy tego typu rzeczy to może coś tam jest, ale hejtować to nie.
0
@Bykunn Że Borka?
0
@FafitFCB Idealny timing Wildera XD
1
@inViNcibl3 Może nie będę obiektywny, bo za bardzo i za długo lubię i znam Mariana, może się okazać nawet trudniejszym przeciwnikiem dla Mateusza, jeśli uda mu się walczyć w stójce, niż Musaev. Rosjanin fajnie odprawił kilku zawodników, ale nie był tak sprawdzony jak Ziółkowski, jedynie rekord ma do 0, ale dużo walk z ogórkami.
0
@inViNcibl3 Nie wiem, czy Marian to taka rozgrzewka.
0
@lukas10 Kontuzja...
0
Mateusz Gamrot vs. Marian Ziółkowski w main evencie KSW 54.
0
@DonMatteo901 XD!
35
@maatiixx Busquets
1
@NeroTFP Jakby o pas to już w ogóle kozak.
0
@bartekvisca Że ktoś może tak głupio myslec.
0
@IronSanHybrid Jak sie nazywa?
24
@Kamilos84 Ja tam rozdartego serca nie mam ;)
2
@Kluivert_P Walka kozak, jakby go jeszcze Gamer poskręcał w parterze to bajka.
3
@DonMatteo901 W ogóle ten gość w czasach powiedzmy świetności Polsat Sport to w Cafe Futbol miał tam swoją jedną wstawkę i tyle, bo wiadomo w studiu Borek, Kołtoń i reszta, a teraz to on tam wielkim ekspertem niby jest. Nie no Polsat to shit straszny się zrobił.
0
@Kluivert_P Tak jak Twoje w sumie, oby Stipe ogarnął Cormiera.
0
@Mesi12 No co Ty, to wartościowi ludzie kochający innych XDD
3
@Kurkmen Podobno dzisiaj rano w telewizji śniadaniowej w Borneo się z nas śmiali jeszcze, ale ręki bym sobie nie dął uciąć.
0
@pepo_barcarzadzi Niech trenuje w 3 lidze.