skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP Kto tak powiedział?
0
@TheNekro94 Naruto
0
Jak ktoś ma ochotę na dawkę wysokiego poziomu mma, to na TVP gala ACA 101
1
@Limaker 105 i 118
0
@FC1899Barca Gdybyś wstawił tam nazwisko Kołecki zamiast Pudzianowski to bym się zgodził. Chociaż Mariusza też lubię, ale Szymon to Szymon.
0
@student97r Tak czy inaczej widać ten movement u niego.
0
Ale mi się podoba gra Abrahama, ma taką gracje w tych ruchach.
3
@monsterrize Messi nie ma jaj? Pique nie ma jaj? Suarez nie ma jaj? Alba nie ma jaj? Frenkie nie ma jaj? Arthur nie ma jaj? Śmiesznie pisanie głupot i tyle.
0
@liberos35 Polsat Sport
1
No to dzisiaj (w zasadzie jutro) uczta dla fanów boksu! Canelo vs. Kovalev o pas WBO w kategorii półciężkiej!
0
@masq Ale tam nie było jako takiego konfliktu, tylko chodziło o sytuacę na treningu i nieodgwizdany przez trenera faul na Messim, po którym on się tam zagotował mocno. Chociaż tak, jak piszesz w wiekszej grupie ludzi z charakterami i dużym ego kobnflikty mogą się pojawiać.
0
@Kacper1432 Jednego i drugiego lubię.
2
@macio_944 Pracując na codzień w galerii handlowej można zwrócić uwagę, że im więcej znanych marek na ubraniach, tym mniej inteligencji i kultury w głowie.
0
@Chwytliwy No ale Velasquez przgerywający przez kimure to jakby Messi nietrafiający z linii do bramki. Jednak i tak fajnie było to zobaczyć.
0
Brock Lesnar poddajacy Caina Velasqueza, dobrze że takie coś może być tylko w WWE.
2
@WildKidzML A może zarowno Pep w stosunku do Valdka jak i Messi w stosunku do Suareza wiedzą, co robią i jakie to jest trudne i bardzo szanują wzajemnie swoją pracę i nikt do nikogo złego słowa nie powie?
4
@Kompletny "jakbyś kochał ten klub to chyba jednak by cię obchodziło co będzie za kilka miesięcy." O nieee, @Janiama i co ty mu odpowiesz na to XD
1
@Janiama W sensie o Suarezie taki byle kto, mało widzący w meczach i nie zwracający uwagę na detale może powiedzieć, że gra słabo, bo potyka się o własne nogi i odskakuje mu piłka, czasami jakiejś setki nie trafi. I to wszystko, bo on tylko tyle widzi. Luis strzela ważne bramki (czasami wrecz kosmiczne), rozumie się z Messim, jak mało kto po odejściu Alvesa i Iniesty. Wbrew temu, co tu piszą ludzie, ja uważam, że on ma duże umiejętności techniczne, bo on nie raz z pierwszej piłki wyrzuconej z autu potrafi dać przerzut wolejem na drugą stronę boiska idealnie pod nogę, malo kto zwraca na to uwagę, już nie mówiąc, jakie to jest zaawansowane technicznie. On jest trochę pokraczny w dryblingu i nie ma w nim takiej lekkości jak Leo, Dembele czy inni, ale ma inne atuty.
1
Brock Lesnar rzucający Cainem Velasquezem XDDD
0
@kilanosio Ty napisałeś nawet, jak nic nie wiedziałeś.
1
Erneścik co jest trolem XD
4
@Ratamahatta Raczej pozytywnie zaskoczony, ale interpretuj sobie jak chcesz.
0
@Bernard777 Zwalili z miejscem tego stadionu we Śląska. Na tym ich wcześniejszym obiekcie mieli lepszy klimat w trakcie meczu.
0
@FDJ Z nim to jeszcze, ale ze Szpilką to chciałbym zobaczyć tych, co się z niego smieją :D
7
@Danny Gaucho Nie, pan Jerzy Kulej mówił tak naprawdę, tym bardziej, że był przyjacielem Marcina. Po za tym to też nie ma się co aż tak śmiać, bo umiejętności Najmana w mma są słabe, technicznie w boksie też był przeciętniakiem na rynku polskim, ale cios miał zawsze mocny i to mówili wszyscy trenerzy.
0
@adaminhoo Inny sport kompletnie.
7
@Phatro Słłuchaj, jak miałem te 13-14 lat i ktoś na fb wstawił post obrażający Barcelonę, albo wychawalający Real to piana w pysku od razu. :D
2
@Chwytliwy No tak, ale w sumie jak się wzorować to na najlepszych. Byleby po prostu żadnych takich chamskich kopii nie robili.
0
@daniel32778 Tak jego postać to jest kreacja, co zawsze jest na końcu jego filmików podkreślane.
5
@Zieliniak Ja co by nie mówić polskiego YT'a śledzę i serio, moim zdaniem nie da się lubić Mini Majka. Wydaje mi się, że większość to nie oglądała filmików z nim, ale kierują się tym, że jest karłem i ze wspólczucia go lubią. Za to filmiki Kruszwila dla rozrywki i pośmiania się mi bardzo podchodzą.