skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G No przeczytaj do końca i kilka linijek dalej napsałem, że właśnie tak nie jest.
3
@Chwytliwy No to takie fajne powiedzenie, którego można zawsze użyć i tyle. Nie robi na mnie żadnego wrażenia.
Wiesz, branie udziału w dyskusjach na La Rambli nie jest wyznacznikiem tego, czy ktoś ma pojęcie o piłce (chodzi mi o takie pojęcie bardziej praktyczne piłki, tematy taktyki, zachowań na boisku, ocenianie zawodników, a nie wiedzę o piłce typu ciekawostki o piłkarzach, daty itp.). Na La Rambli unikam dyskusji to raz, bo od tych pisanych zdecydowanie preferuję słowne, a po za tym, nie wiem jak miałbym się odnieść do tych bardzo merytorycznych komentarzy typu: valverdeout, rakitić jest drewniany (to jest moje ulubione), suarez jest beznadziejny, gruby i wgl nie ma koordynacji ruchowej. Nie wiem, moim zdaniem udzielanie się w tego typu "dyskusjach" jest taplaniem się w gównie i tyle. A z drugiej strony dawanie wywodów, że jaki to ten piłkarz jest dobry, jaki ma świetny przegląd pola, co potrafi z piłką robić jest dla mnie lekko śmieszne, bo to w zasadzie może napisać każdy i to wcale nie będzie znaczyło, że ma jakąś dużą wiedzę. Mógłbym niby napisać coś o pracy Valverde, ale on ma tutaj już taką opinię, że to raczej byłoby pozbawione sensu. A i żebyś nie myślał, wcale nie uważam, że ja wiem wszytsko i nie będę przez to dyskutował z innymi, tylko po prostu większość komentarzy tutaj (szczególnie w jakimś okresie słabszej gry) jest taką falą hejtu, że wybacz, ale nie będę z tym dyskutował.
0
@Volk No jest jednak dwie kategorie wyżej niż Canelo, więc już nie przesadzaj.
1
@Chwytliwy A mnie tak, bo wybacz i mimo mojej sympatii do wielu użytkowników, uważam, że większość ma bardzo małe pojęcie o piłce.
4
@Chwytliwy Mają do tego prawo, mają też prawo się rozpędzić i głową w ścianę przyp****olić, ale czy to mądre? I jedno i drugie zachowanie zdecydowanie nie.
5
@PuszkinFan Trzeba mieć ostro na bani, żeby ppisać takie coś
1
@sidzej Bo ludzie nie lubią i boją się wychodzić z własnej strefy komfortu, a dla większości zagłosowanie na coś innego niż PiS czy PO, jest czymś takim.
0
@Kubix93 Może zrobi jak Conor i jakąś walkę bokserską będzie chciał zrobić (chociaż z jego boksem to pewnie nie).
3
No chciałoby się zobaczyć tego Khabiba przegrywającego, bo nie ukrywam #teamrudy, ale w MMA w wadze lekkiej na ten moment będzie ciężko, no może Ferguson chociaż też wątpię.
0
@Pawelm1999 Nadzieja w Fergusonie
0
@monsterrize Nie
7
@monsterrize Choroągiewki znwou wyszły na wierzch
0
@JimMorrisonFCB Ty napisałeś o Inieście i o Xavim, że nie byli atletami, ja ci powiedziałem, że no niekoniecznie nie byli. O Puigu nie wspomniałem, ale tak szczerze, patrzyłem na muskulaturę Puiga i no jeśli goniliby mnie Niemcy z psami i miałbym zgadywać, czy by się tyle razy podciągnął, to postawiłbym, że nie.
1
@pawello10 Power Point chyba darmowy jest
0
@JimMorrisonFCB Taa, widzałem na realcje Iniesty jak na drążku się podciąga ponad 10 razy więc nie gadaj.
0
@bartoszekkk To jest hit XD
0
@Salwik92 Barcelona jest mu bardziej potzebna, niż on nam.
0
@PatrykBarcelona Co za łoś
0
@blaugrana_36 Nie
2
@Encore Jak wychodzisz z takim założeniem, to świadczy tylko o twoim ubogim pojęciu na temat piłki nożnej.
1
@Ghandi Idzie się za głowę złapać czytając coś takiego.
1
@Arthurio A pisze głupoty jjakby właśnie takie brał.
0
@misiek12319 Wierz dalej XD
0
@StrangeFruit Ta walka nie była nudna, ale obejrzyj jego pozostałe walki, podówjna garda, mało dobrego poruszania się na nogach, mało ciosów, czekanie na kontrujący lewy sierpowy (bardzo mocny co prawda, tego nie można mu odmówić) i to jest cały boks Diablo.
0
@NeroTFP No ale to co powiedział o Włodarczyku to akurat sama prawda, rywali dobiera średnich a jego boks to jest nudny jak flaki z olejem
4
@huberto286 Może nie bierz wszystkiego, co czytasz na poważnie i nie będziesz miał tego problemu.
0
@ArdoFCB U nas też symulowal i dziwne akcje odstawiał na boisku.
1
@misiek12319 A co mówili? XD
0
Pojawiła się dzisiaj rano informacja nieoficjalna, że Marian Ziółkowski wypada z walki o pas z Normanem. Oczywiście nie jest to jeszcze w 100% pewne, ale patrząc, że niedawo z walki o pas wagi ciężkiej na tej samej gali wypadł Damian Grabowski, taki sobie przeciwnik dla Janikowskiego, powoduje, że 50 gala KSW może być dość mocno przeciętna.
3
@WildKidzML W sumie twój komentarz na pierwszy rzut oka jest głupi, ale po przemśleniu jest jeszcze głupszy niż mogłoby się to wydawać.