0

@El dominatore Po pierwszym zdaniu można przestać czytać.

2

@Arkon Gdyby od boksu odciągnęli Szczęsnego to TVP wzrór jak chodzi o sport.

1

@msmsms No tutaj za dużo osób mających za mało wspólnego z praktyczną grę się wypowiada, co widać, jak interpretują niektóre sytuacje. Widać, że się nigdy w takiej bądź analogicznej sytuacji boiskiewej nie znaleźli, a oczekują wtedy od piłkarza innego zachowania. Jak jest meczi dużo osób komentuje daną sytuację, to kompletnie źle ją interpretują i na dodatek za bardzo kierują się emocjami.

1

@trolownik Sport na zawodowym poziomie po prostu, nie ma już nigdzie takiego romantycznego podejścia.

1

No to witamy Antek!

17

@daniel32778 Serio, że ludziom nie znudziło się pisać takich głupot.

1

@kielon93 XDDD typie co z tobą jest nie tak?

2

@MontelQ Tak, zarówno Arabowie jak i Polacy bywają bardzo konserwatywni, więc niedziwne, że tak jest. Ale mi to nie przeszkadza.

0

@SinMistico Łykaj dalej wszystko jak pelikan i się nastawiaj

0

@Maniek9444 Masvidal tojest kot

0

@BigShaq Tak chłopak dwudziestoletni w czasach dużej wiedzy na temat treningu, odnowy biologicznej i monitorowania zmęczenia zdechnie w trakcie sezonu, bo nie był na wakacjach. Nie, to tak nie wygląda.

0

Jakie macie wyniki w wyciskaniu, przysiadzie i martwym, osoby które cos tam ćwiczą?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jest dzisiaj szansa na pierwszego w historii zawodowego boksu w Polsce mistrza świata w kategorii średniej. Trzymamy kciuki za Maćka Sulęckiego.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

4

@Chwytliwy Czekam z niecierpliwościa ;)

8

@FafitFCB XDDDDD

0

@AdrianGajewski2005 XDDDD no tak przecież to takie izi

5

@blaugrana1980 Ja to bardziej widzę, że tu wszyscy jarają się transferami Realu i ich zawodnikami.

0

@gorgota

odpalmy, przypomnijmy i ekscytujmy się łazarskim gladiatorem

1

@kerouac Fury, Gołowkin.

0

@Bruttal A kto powiedział, że grałby w 1 składzie. Po za tym z Antkiem jest jak z Jamesem, w 4-3-3 nie ma dla niego pozycji i tyle. A jako fałszywa 9 też kiepsko, bo jest lewonożny i niepotrzebnie dublowaliby się z Messim (coś jak Dybala w kadrze), więc Suarez jest lepszą opcją. Po prostu.

0

@rado_Barca Ani jeden ani drugi nie gra na pozycji Suareza.

1

@chavez Po prostu traktuj informacje z mediów z przymrużeniem oka i nie napalaj się na nic.

5

@ddanioofcb Serio myślisz, że ktoś na poważnie się do tych głupot odniesie?

2

@Barwindg Dla ciebie to jest pan Dariusz.

0

@Encore Golovkin też nie ma pasów a Andrade ma w wadze średniej, uważasz, że jest lepszy od GGG, bo ma pas? Pas to jest w dużej mierze kwestia prowadzenia w boksie zawodowym, umiejętnościami Fury jest numer 1, żadne psy mu do tego nie są potrzebne, chociaż zapewne niedługo je zdobędzie.

0

@Encore No i co z tego, że bez pasów? XD

0

@Pawlak1992 Sauerland stwierdził jeszcze po walce, że wszystko przebiegło tam w porządku i jeszcze Krzysiek przecież też sfaulował Briedisa. Brak słów... Boks to jest piękny sport, ale niestety to już jest bardziej biznes.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?