skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore Po pierwszym zdaniu można przestać czytać.
2
@Arkon Gdyby od boksu odciągnęli Szczęsnego to TVP wzrór jak chodzi o sport.
1
@msmsms No tutaj za dużo osób mających za mało wspólnego z praktyczną grę się wypowiada, co widać, jak interpretują niektóre sytuacje. Widać, że się nigdy w takiej bądź analogicznej sytuacji boiskiewej nie znaleźli, a oczekują wtedy od piłkarza innego zachowania. Jak jest meczi dużo osób komentuje daną sytuację, to kompletnie źle ją interpretują i na dodatek za bardzo kierują się emocjami.
1
@trolownik Sport na zawodowym poziomie po prostu, nie ma już nigdzie takiego romantycznego podejścia.
1
No to witamy Antek!
17
@daniel32778 Serio, że ludziom nie znudziło się pisać takich głupot.
1
@kielon93 XDDD typie co z tobą jest nie tak?
2
@MontelQ Tak, zarówno Arabowie jak i Polacy bywają bardzo konserwatywni, więc niedziwne, że tak jest. Ale mi to nie przeszkadza.
0
@SinMistico Łykaj dalej wszystko jak pelikan i się nastawiaj
0
@Maniek9444 Masvidal tojest kot
0
@BigShaq Tak chłopak dwudziestoletni w czasach dużej wiedzy na temat treningu, odnowy biologicznej i monitorowania zmęczenia zdechnie w trakcie sezonu, bo nie był na wakacjach. Nie, to tak nie wygląda.
0
Jakie macie wyniki w wyciskaniu, przysiadzie i martwym, osoby które cos tam ćwiczą?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jest dzisiaj szansa na pierwszego w historii zawodowego boksu w Polsce mistrza świata w kategorii średniej. Trzymamy kciuki za Maćka Sulęckiego.
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
4
@Chwytliwy Czekam z niecierpliwościa ;)
8
@FafitFCB XDDDDD
0
@AdrianGajewski2005 XDDDD no tak przecież to takie izi
5
@blaugrana1980 Ja to bardziej widzę, że tu wszyscy jarają się transferami Realu i ich zawodnikami.
0
@gorgota
1
@kerouac Fury, Gołowkin.
0
@Bruttal A kto powiedział, że grałby w 1 składzie. Po za tym z Antkiem jest jak z Jamesem, w 4-3-3 nie ma dla niego pozycji i tyle. A jako fałszywa 9 też kiepsko, bo jest lewonożny i niepotrzebnie dublowaliby się z Messim (coś jak Dybala w kadrze), więc Suarez jest lepszą opcją. Po prostu.
0
@rado_Barca Ani jeden ani drugi nie gra na pozycji Suareza.
1
@chavez Po prostu traktuj informacje z mediów z przymrużeniem oka i nie napalaj się na nic.
5
@ddanioofcb Serio myślisz, że ktoś na poważnie się do tych głupot odniesie?
2
@Barwindg Dla ciebie to jest pan Dariusz.
0
@Encore Golovkin też nie ma pasów a Andrade ma w wadze średniej, uważasz, że jest lepszy od GGG, bo ma pas? Pas to jest w dużej mierze kwestia prowadzenia w boksie zawodowym, umiejętnościami Fury jest numer 1, żadne psy mu do tego nie są potrzebne, chociaż zapewne niedługo je zdobędzie.
0
@Encore No i co z tego, że bez pasów? XD
0
@Pawlak1992 Sauerland stwierdził jeszcze po walce, że wszystko przebiegło tam w porządku i jeszcze Krzysiek przecież też sfaulował Briedisa. Brak słów... Boks to jest piękny sport, ale niestety to już jest bardziej biznes.