0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kewin No niech jeszcze następną odrzucą i będzie spokój.

1

@Mathew86 De Jong mi się wydaje

0

@sidzej Oby nic z tego nie wyszło.

0

@Yanek Chyba Leo za bardzo przyzwyczaił ludzi do tego, że gra zawsze i nagle, gdy przytrafia mu się kontuzja ludzie zapominają, że jest jednak tylko człowiekiem i też może mieć problemy zdrowotne.

3

Komentarz usunięty

3

@MessiGoldenBall Ja bym City nie obstawiał w kontekście LM.

0

@Vxb93 To, że chcąc nie chcąc ktoś tam musiał być ustawiony. Jest wiele kontuzji z przodu, zawodnika dla dobra drużyny trzeba poświęcić i tyle. Nie wiem w czym problem.

15

@karol000pl Głupota

0

@Kajtek77 Do formuły turniejowej KSW nie powróci, nie ma na to szans, któryś z włodarzy już o tym mówił. Co do tego, że KSW zatrudnia takich gości jak Oświecimski, Popek czy Akop Szostak to pełna zgoda, dla nich nie powinno być tam miejsca, rozgłos rozumiem, ale tak jak piszesz można to robić nazwiska mi związanymi ze sportem. Co do Klebera, to KSW oferowało mu za małe pieniądze i dlatego on nie zgodził się przedłużyć kontraktu, zwyczajnie jego medialność jest za mała w stosunku do jego umiejętności, no niestety, ale Kleber im hali nie wyprzeda, a trzeba pamiętać, że to jednak biznes.

2

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarcelona To już jest tylko i wyłącznie gdybanie. "Każdy normalny kibic " czyli taki jak ty mam rozumieć?

12

@Janiama Dobrze tutaj czasem przeczytać jakiś głos rozsądku.

1

@Trojanek23 No jego wpis o tym ,że za sukcesem w lidze stoi Messi. No to jest taka głupota i w sumie nawet bezczelność i nie uszanowanie pracy reszty zawdoników, sztabu i trenera. To mnie bawi, a dlaczego pytasz?

0

@PatrykBarcelona Hahahaha

0

@PatrykBarcelona O ile się nie mylę, Messi jest w jego drużynie więc?

0

Dzisiaj Cormier czy Miocic, Diaz czy Pettis?

3

@VIPER2712 Myślę, że Zidane jednak wie troszkę więcej od ciebie ;)

0

@konrad1661 Ja patrzę przez pryzmat trofeów czy ktoś jest marny czy nie, zdobyliśmy za jego czasów dwa tytuły mistrzowskie i Puchar Króla, doszlismy do ćwierćfinału i półfinału, w których w beznadzieny sposób odpadliśmy. Dla mnie trener na taką 4 szkolę, czyli po prostu dobry i tyle.

0

@p3rshing Jeden z najgłupszych tekstów jakie można napisać, żeby nie porównywać, a jak już,to kolega wyżej porównał ich pierwszy.

1

@konrad1661 NTo ty pierwszy porównałeś Kloppa i Guardiolę do Valverde, i spytałeś o przykład, więc ci podałem na co ty nie odpowiedziałeś niczym. Bardzo się cieszę, że ty jesteś takim świetnym obserwatorem rzeczywistości.

1

@konrad1661 Yyy.. No przypomnij sobie ostatni sezon Pepa u nas, gdzie już wiele meczów było słabych. A co do Kloppa to ten, ostatni jego zeson w BVB i będziesz wiedział wszystko. Więc chłopczyku, nie idealizuj trenerów, których lubisz.

3

@p3rshing No, bo przecież starsi zawodnincy nigdy nie instruują młodszych i przecież nigdy nie jest tak, że styl przeciwnika ci nie pasuje i zwyczajnie nie możesz nic zrobić w ataku i po pewnym czasie nie masz pomysłu, bo przeciwnik cię szachuje w defensywie.

0

To zaczęliśmy ta ligę... No nic trudno, poczatek dopiero

0

@Wilczeq Myślałem, że to durne przekonanie o trenerach zostalo wykorzenione, ale jednak zawsze się ktos znajdzie

5

@prokofiew Podważanie klasy Busquetsa to jest kompletna głupota, nie mniej jednak jego forma od pewnego czasu jest bardzo słaba, do tego on pewnych rzeczy, jak kiepska motoryka nie przeskoczy, a piłka cały czas się rozwia, sam Busquets o tym doskonale wie, bo nie raz mówił, że on nie chce długo gra w piłkę, bo zna swój organizm.

1

@Nocturno No taki kibic z ciebie, no co zrobić, nikt się użalać nad tobą nie będzie.

1

@neymarjr_143 No miejmy nadzieję, że teraz Jan vs Jon

0

@neymarjr_143 Ja miałem to samo.

0

@neymarjr_143 Też mimo braku sympatii do Khabiba, jednak stawiam na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?