skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Bykunn ?? Przecież to jest 100% legit, dużo moich koleżanek tak ma.
0
@Arkon Tak, jej zdanie w tym temacie jest niemal niezbędne.
2
Majac takiego zawodnika, jak Messi najlepiej dla nas byłoby gdyby w piłce nożnej grało się 12 na 12, mielibyśmy skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, naturalne pozycje reszty zawodników plus Messi jako wolny elektron grajacy w sumie tam gdzie uważa za słuszne.
Oczywiście pół żartem pół serio.
2
@masq Nie, bo ty.
1
@student97r Ja również lubię i takie i takie osoby. Conte lubię za ta żywiołowość (za styl gry nie), a u Valdka ten spokój mi imponuje zawsze, pewnie dlatego, że sam taka osoba zdecydowanie nie jestem.
0
@Ratamahatta No, jak ty się sugerujesz statystykami, a nie grą no to faktycznie, równie dobrze mogę ci podać mecze jak np. z Tottenhamem na wyjeździe czyli ze zdecydowanie lepszę drużyną niż wyżej wymienione, gdzie Cou zagrałna skrzydle, strzelił bramkę i ogólnie to zagrał bardzo doby mecz, no ale co w związku z tym? Patrz na grę zawodnika w trakcie meczu, a nie posługuj się statystykami.
2
@VenoM "Zaraz wjadą, że Cou nie umie bronić, a Iniesta umiał. Jeden z najgłupszych argumentów jaki widziałem." To zdanie to kompletna głupota, ludzi w praktyce mało wiedzących na temat taktyki w piłce nożnej. Nawet nie ma, co się do tego odnosić. Ale mogę ci podać przykład dość podobnego piłkarza jak Coutinho w ekipie Pepa, a mianowicie Bernardo Silvy, zwróć uwagę, z jakim zaangażowaniem ten gość gra, gdy City traci piłkę, bądź gdy przesuwa się by ją odzyskać.
@Ratamahatta Pisanie, że Coutinho u nas w pomocy wyglądał dobrze i był wartością dodaną jest po prostu oszustwem, bo tak nigdy nie było, wiem że każdy by chciał, ale nie, nie grał u nas nawet w tej pomocy dobrze.
1
Joseph Parker wylatuje z walki z Derekiem Chisorą przez... ugryzienie pająka.
4
@DonMatteo901 Według mnie na Mentzena merytorycznie, to nie ma gościa na naszej scenie politycznej.
5
@Cescy_4 Ile jeszcze można tak pie****ić bez sensu?
0
W sumie to nawet nie ma co się dziwić porównując Roberta do Suareza na tym etapie kariery, patrząc na to, jak prowadzi się Lewy, a jak nasz Luis.
0
@Isso89 Współczuję stary
0
No to nieźle XD
0
@Janiama Ja mogę
0
@Chwytliwy Spoko
0
@Janiama easy money ;)
0
@Chwytliwy No będąc tutaj długo, na luzie można każdego "zmierzyć".
5
@neymarjr_143 No brzmi, jak brzmi, ale najśmieszniejsze jest to, że okazuje się to prawdą.
1
@sintesox Grał, to był problem, że jest beton. Są w tym momencie lepsi zawodnicy na jego pozycje, oni grają.
2
@BarcaInfo Wyobraziłem sobie Messiego wypłacajacego pieniadze w banku, który wchodzi do domu do łazienki, wkłada je do pralki i je pierze XD
0
@Phatro No sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, był po kontuzji.
0
@Rini_Cule Coś mi przemknęł, że catchweight 91.5 kg.
3
Damian Janikowski vs. Szymon Kołecki na KSW 52 w Gliwicach. Starcie olimpijczyków!
0
@sebasek99 W razie W mogą się ewakuować XD
1
@sebasek99 Oj jak mi szkoda TVP XD
1
@msmsms Ja bym aż tak nie generalizował, trafiałem na beznadziejnych nauczycieli, ale byli też spoko. W podstawówce czy gimnazjum to wiesz, to były takie lekcje, że albo gramy w piłkę, siatkę albo w kosza. Do liceum chodziłem sportowego i tam to już stało na bardzo fajnym poziomie.
4
@Chwytliwy Bajeczny
1
Valverde u nas jest już wypalony, uważam, że nie ma w tym momencie pomysłu na tę drużynę i mógł odejśc po tamtym sezonie. Fajnie jakby udało mu się w tym sezonie wygrać mistrzostwo i dorzucić do tego Puchar Króla, odszedłby wtedy w lepszej atmosferze. Mam też nadzieję, że będzie skrupulatnie stawiał w tym sezonie na Ansu Fatiego, nie oszukujmy się, ten gość ma papiery, żeby stanowić o naszej sile w przyszłości, oby Ernesto dawał mu dużo minut jak do tej pory.
0
Tak się obejrzało teraz filmik na YT z Iniestą i człowiek zdaje sobe sprawę, jak mu go brakuje...
0
@MarioVeB! Ja ogladam.