13

@Bykunn ?? Przecież to jest 100% legit, dużo moich koleżanek tak ma.

0

@Arkon Tak, jej zdanie w tym temacie jest niemal niezbędne.

2

Majac takiego zawodnika, jak Messi najlepiej dla nas byłoby gdyby w piłce nożnej grało się 12 na 12, mielibyśmy skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, naturalne pozycje reszty zawodników plus Messi jako wolny elektron grajacy w sumie tam gdzie uważa za słuszne.
Oczywiście pół żartem pół serio.

2

@masq Nie, bo ty.

1

@student97r Ja również lubię i takie i takie osoby. Conte lubię za ta żywiołowość (za styl gry nie), a u Valdka ten spokój mi imponuje zawsze, pewnie dlatego, że sam taka osoba zdecydowanie nie jestem.

0

@Ratamahatta No, jak ty się sugerujesz statystykami, a nie grą no to faktycznie, równie dobrze mogę ci podać mecze jak np. z Tottenhamem na wyjeździe czyli ze zdecydowanie lepszę drużyną niż wyżej wymienione, gdzie Cou zagrałna skrzydle, strzelił bramkę i ogólnie to zagrał bardzo doby mecz, no ale co w związku z tym? Patrz na grę zawodnika w trakcie meczu, a nie posługuj się statystykami.

2

@VenoM "Zaraz wjadą, że Cou nie umie bronić, a Iniesta umiał. Jeden z najgłupszych argumentów jaki widziałem." To zdanie to kompletna głupota, ludzi w praktyce mało wiedzących na temat taktyki w piłce nożnej. Nawet nie ma, co się do tego odnosić. Ale mogę ci podać przykład dość podobnego piłkarza jak Coutinho w ekipie Pepa, a mianowicie Bernardo Silvy, zwróć uwagę, z jakim zaangażowaniem ten gość gra, gdy City traci piłkę, bądź gdy przesuwa się by ją odzyskać.
@Ratamahatta Pisanie, że Coutinho u nas w pomocy wyglądał dobrze i był wartością dodaną jest po prostu oszustwem, bo tak nigdy nie było, wiem że każdy by chciał, ale nie, nie grał u nas nawet w tej pomocy dobrze.

1

Joseph Parker wylatuje z walki z Derekiem Chisorą przez... ugryzienie pająka.

4

@DonMatteo901 Według mnie na Mentzena merytorycznie, to nie ma gościa na naszej scenie politycznej.

5

@Cescy_4 Ile jeszcze można tak pie****ić bez sensu?

0

W sumie to nawet nie ma co się dziwić porównując Roberta do Suareza na tym etapie kariery, patrząc na to, jak prowadzi się Lewy, a jak nasz Luis.

0

@Isso89 Współczuję stary

0

No to nieźle XD

0

@Janiama Ja mogę

0

@Chwytliwy Spoko

0

@Janiama easy money ;)

0

@Chwytliwy No będąc tutaj długo, na luzie można każdego "zmierzyć".

5

@neymarjr_143 No brzmi, jak brzmi, ale najśmieszniejsze jest to, że okazuje się to prawdą.

1

@sintesox Grał, to był problem, że jest beton. Są w tym momencie lepsi zawodnicy na jego pozycje, oni grają.

2

@BarcaInfo Wyobraziłem sobie Messiego wypłacajacego pieniadze w banku, który wchodzi do domu do łazienki, wkłada je do pralki i je pierze XD

0

@Phatro No sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, był po kontuzji.

0

@Rini_Cule Coś mi przemknęł, że catchweight 91.5 kg.

3

Damian Janikowski vs. Szymon Kołecki na KSW 52 w Gliwicach. Starcie olimpijczyków!

0

@sebasek99 W razie W mogą się ewakuować XD

1

@sebasek99 Oj jak mi szkoda TVP XD

1

@msmsms Ja bym aż tak nie generalizował, trafiałem na beznadziejnych nauczycieli, ale byli też spoko. W podstawówce czy gimnazjum to wiesz, to były takie lekcje, że albo gramy w piłkę, siatkę albo w kosza. Do liceum chodziłem sportowego i tam to już stało na bardzo fajnym poziomie.

4

@Chwytliwy Bajeczny

1

Valverde u nas jest już wypalony, uważam, że nie ma w tym momencie pomysłu na tę drużynę i mógł odejśc po tamtym sezonie. Fajnie jakby udało mu się w tym sezonie wygrać mistrzostwo i dorzucić do tego Puchar Króla, odszedłby wtedy w lepszej atmosferze. Mam też nadzieję, że będzie skrupulatnie stawiał w tym sezonie na Ansu Fatiego, nie oszukujmy się, ten gość ma papiery, żeby stanowić o naszej sile w przyszłości, oby Ernesto dawał mu dużo minut jak do tej pory.

0

Tak się obejrzało teraz filmik na YT z Iniestą i człowiek zdaje sobe sprawę, jak mu go brakuje...

0

@MarioVeB! Ja ogladam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?