0

@OliverQueen I jak tam ta twoja “czarna szklanka”?

2

@Phatro Spokojnie, mamy dopiero punky przewagi i wychodzimy na prosta.

1

No i piękna niedziela się zapowiada.

1

@OliverQueen Bo? Jaki ty byś chciał skład ziomek?

3

Komentarz usunięty

3

Hahaha argument o wiek jest świetny :D

6

@Zwyklykibic O Boże...

4

@ukaszz Fanboyem jego to ja byłem, ale jakoś w gimnazjum więc dobre kilka lat temu. Tak 99 to mój rocznik i co w związku z tym?

3

@Janiama Nie muszę znać, ty go też nie znasz. No jest irytujący, ale raczej dla sympatyków jego partii. Jakie utopijne plany? Obniżka i uproszczenie podatków i prawa to utopia? Jeśli dla ciebie tak, to znaczy, że nie mamy o czym rozmawiać. A z resztą sam ostatnio pisałeś, że państwa o wysokim dobrobycie muszą mieć wysokie podatki. No fucking way.

12

@Hushovt Szkodzi szkodzi, nie ma co ukrywać, ale tak jak ty nazywasz Korwina, ja nazywam tych co głosują na KO.

87

@Janiama To jak mozesz wypominac komus tragiczność, głosujac na KO?

80

Tragiczni to sa ludzie głosujacy na pis po albo sld. Fakt, nie opinia

0

O kurna Janusz ale żeś poleciał xdd

7

@Mario96w Pytanie na kogo

1

@Katalończyk 99 Według mnie też to bez sensu.

1

Nie ma Korwina, nie ma wieszania za ziobra na Liptowskim... Uff XD

4

@Colon Niech oni go zamkną gdzieś, żeby on na żadną debatę nie szedł.

6

@JohnA W sporcie często proste i prymitywne podpowiedzi są często najlepsze. A młodzi zawodnicy sporo cwaniactwa boiskowego od kogoś takiego jak Kubiak mogą się nauczyć.

8

@Piotr89Sand Co to znaczy "naprawdę zasługuje"? Mają umiejętności wieksze bądź mniejsze, ktoś tyle (czyt. prezes) chce im płacić i tyle zarabiają. To nie jest socjalizm, że ludzie decydują, ile ktoś ma zarabiać.

18

@Sabrina_spellman Myślaem, że Ci się jego gra podobała. A to po prostu on Ci się podoba XD

1

@Adamski69 Żeby nie było, nic do tych lekcji nie mam. Ale nie wiem, jak ktoś jest w stanie ocenić sczęśliwość ludzi w kraju, bo coś takiego, jak szczęście to jest kwestia chwili, za moment już tego nie ma, jest nietrwałym uczuciem. I nie jestem pewny, czy to aby na pewno te lkcje wpływają na to, możliwe, że tak, jednak ręki bym sobie uciąć nie dał.

61

Najśmieszniejsze jest to, że zapewne Lahoz w żaden sposób nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności za ten mecz.

10

@Janiama Ja tam facetów nie kocham. To czy jest beznadziejny, czy nie to kwestia poglądów. Dla mnie beznadziejna jest platforma, PiS, czy Lewica i słuchanie ich to krwawienie uszu. Ale jaką kampanię chcesz, żeby w internecie robić? Utawić zdjecie na fejsie z napisem "głosuję na Konfederację" albo "JKM królem"? Ma poparcie, jakie ma, a to, że u nas jest duch socjalizmu, ludzie lubią mieć wszystko podawane na tacy, dodać do tego wypowiedzi Korwina, który mówi, że 500+ zlikwidowałby od razu i nagle się okazuje, że nie tak dużo ludzi chciałoby na niego głosować. A do tego ma przyklejoną łatkę oszłoma wśród ludzi lubujących się w oglądaniu telwizji.

32

@Janiama Nie, według mnie tutaj jest typowy argumentum ad hominem, do tego nagranie od razu ucięte po wypowiedzi pani. Więc zaorania tutaj żadnego nie widzę.

2

No Espanyol w strefie spadkowej :):):)

2

@Commando No grałem na tej pozycji, z doświadzenia ważne jest to, żeby nie próbować zostać bohaterem spotkania i na siłę próbować sobie lubinnym coś udoadniać, bo to na środku obrony się źle kończy. Ma obok siebie doświadczonych zawodników, niech spokojnie sobie gra prostą piłkę, do najbliższego, nie musi podejmować zbędnego ryzyka, od tego są inni. W defensywie niech gra odważnie, skacze do główek, na pewno Pique i Alba będą wiedzieć, że muszą go asekurować. Tak patrząc na Todibo, to jestem dobrej myśli.

0

@Chwytliwy Ten to jest agent. Ale uwielbiam tego gościa.

1

@Janiama No, dla mnie na przykład mieszkając obok Warszawy, pracując w Warszawie, widzę właśnie tych ludzi z liceum. Tu się nie ma, co cieszyć i być dumnym.

17

@Janiama Dumny? XD

0

@krzychu1526 Wynalazek? XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?