skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co chcesz z tym zrobić? Chcemy mieć najlepszych piłkarzy na świecie to ich pensje też muszę być najlepsze na świecie, tak to wygląda.
10
Mleczna
2
Nie stresować się, nie trać głowy jak zobaczysz jakieś trudne zadanie, masz dużo czasu, żeby nad nim pomyśleć. Na ustnym polskim dużo mówić, starać się na temat, ale z mojego doświadczenia wiem, że nie do końca trzeba ;)
0
Klopp mówił, że po meczu wyglądał całkiem w porządku, ale jakiejś oficjalnej informacji nie ma.
0
Ciekawa walka się zapowiada.
0
XDDD nagle pisze, że szkoda mu tracić czasu na takich ludzi, a jego pierwsza wiadomość o szczekaniu hahahah
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
9
Komentarz usunięty
0
Patrz, a jednak jakoś zaryzykowałbym z takim stwierdzeniem
0
Komentarz usunięty
0
Nie, do odjęcia mam coś ciekawego. Nikt nie pytał czy "chciał byś" mieć takiego kolegę.
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Serio pomyśl 100 razy zanim coś napiszesz.
0
Chyba, że dalej w pierwszym składzie będzie grał Benzema. Z reszta... to na razie same nazwiska, tam Zidane musi wszystko poukładać i stworzyć drużynę.
3
Komentarz usunięty
2
Converse
0
Bo nie jest obiektywny, z tego względu, że jest fanatykiem Premier League.
3
Oczywiście, że nikt nie stanie. Już PiS mówił, że powsadza ludzi z PO do więzień, a wszyscy wiemy, że są o wiele bardziej konkretni od Platformy i jak coś mówią to zazwyczaj to robią, a nic takie się nie wydarzyło. A PO nawet gdyby (tfu tfu, odpukać) wygrali wybory nic nie zrobią jak zwykle i nikogo przed niczym nie postawią.
10
I Tusk wypowiada takie słowa... Nie no, dajmy sobie spokój
1
Tam to nas zgnietli kompletnie XD
0
Noo prawda, ale te mecze to po prostu fart tego Interu i Chelsea niemiłosierny.
1
Komentarz usunięty
0
No to lipton.
1
No weź dramat jakiś to jest.
0
Te koszulki w szachownicę na następny sezon to już oficjalnie?
19
I oby 6 Ligę Mistrzów dla Barcy.
0
Aguero więcej przypadkiem nie strzelił?
5
Gość słucha, co się o nich mówi w tv, nie obejrzy dokładnie całych ich przemówień i ot ma “wyrobiona” opinię na ich temat, nie majaca nic wspólnego z rzeczywistościa.