0

Komentarz usunięty

0

No jak mieliby wybierać między PO a PiSem to się nie dziwię.

0

XDDD

0

Nie

1

No lepiej uczyć się na ich błędach.

0

No Busi gra, wcale nie odpoczywał z Realem Sociedad, Alba i Messi wcale nie zaczęli dzisiaj z ławki. Co do reszty to widzę, że ty wiesz lepiej od sztabu jaki jest ich stan fizyczny. I ty jeszcze coś tam pyskujesz na górze ze swoimi śmiesznymi argumencikami. Za każdym razem wam Valdek mordy zamyka i oby teraz było tak samo.

1

Nie masz pojęcia o piłce nożnej, nawet nie ma co z tobą dyskutować.

0

Ty nie musisz tego rozumieć

1

Bardzo madry gość, z wieloma jego pogladami się zgadzam.

2

Chorągiewy i tyle.

0

Boże jaką ty jesteś chorągiewką. Kilka meczów na końcu sezonu poszło źle, gdzie dostaje drużynę po Mourinho, i tak Ole dużo wycisnął z tego Manchesteru, a ty już, jak taki typowy kanapowy januszowy ekspert, idzie słabo to wyrzucić.

10

Ty będzisz mówił co Messi mógłby zrobić

1

Co jest najśmieszniejsze, że Barcelona i Liverpool to rzekomo zaprzyjaźnione kluby.

2

Zgadzam się z Tobą, mam takie samo zdanie.

0

Jeśli to jest skuteczne, to dlaczego niestety?

15

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby ten sezon zakończył się, jak ten 2008/09.

7

No ale wiesz, że taki mega mocny pressing Liverpool może zakładać tylko na początku spotkania i na początku drugiej połowy, bo tylko wtedy ma się na to siłę. Trzeba będzie przetrzymać początkową fazę meczu, dać im się trochę wyszumieć i gra będzie pod nasze dyktando. Po za tym, nie ma lepszej drużyny na świecie jeśli chodzi o wychodzenie spod pressingu, Ajax i City są gdzieś blisko, ale to jednak nie to, co my.

1

Ja mam taką do sportów walki, którą wrzucasz na dwie minuty do gorącej wody i sobie ją formujesz.

0

Wczoraj Barce i tydzień temu Liverpool. Nieeee, w żaden sposób tamta dwójka nie dorównuje Busiemu i Arthurowi, wizja gry, myślenie, inteligencja boiskowa, poruszanie się po boisku zdecydowanie na korzyść Brazylijczyka i Hiszpana.

0

Busquets i Arthur nie są lepsi niż Fabinho i Henderson. Ty siebie słyszysz?

0

No najprawdopodobniej walki z Joshua nie będzie.

19

XDDD

0

Ojejku, dalej usprawiedliwiaj i zwalaj na przeciwności XD

0

Haha tak tak... Proszę cię, praktyka was zweryfikowała, Barca gra dalej, City ubóstwiane, które co tydzień czytając kmentarze miało rozjechać Barce, a Valverde miał się uczyć od Guardioli. Ale to dobrze, my gramy dalej.

0

Nie, teraz Liverpool wygrywa ligę.

3

"była dupa, a nie mecz" gościu niech ci ktoś wyłączy internet, lepiej będzie.

0

Ty po takich meczach dalej nie widzisz, że w piłce nie ma co dzielić skóry na niedźwidziu, no cóż... niektórzy pewnych rzeczy nigdy się ni nauczą.

7

Jaki tu byłby lament na Valverde gdyby Barce przegrywała, a Dembele nawet by się nie rozgrzewał, jak Sane teraz

0

Szkoda że nie ma bana za głupotę, od razu byś dostał

1

XDDD skad sie tu biora tacy jak ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?