skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
No jak mieliby wybierać między PO a PiSem to się nie dziwię.
0
XDDD
0
Nie
1
No lepiej uczyć się na ich błędach.
0
No Busi gra, wcale nie odpoczywał z Realem Sociedad, Alba i Messi wcale nie zaczęli dzisiaj z ławki. Co do reszty to widzę, że ty wiesz lepiej od sztabu jaki jest ich stan fizyczny. I ty jeszcze coś tam pyskujesz na górze ze swoimi śmiesznymi argumencikami. Za każdym razem wam Valdek mordy zamyka i oby teraz było tak samo.
1
Nie masz pojęcia o piłce nożnej, nawet nie ma co z tobą dyskutować.
0
Ty nie musisz tego rozumieć
1
Bardzo madry gość, z wieloma jego pogladami się zgadzam.
2
Chorągiewy i tyle.
0
Boże jaką ty jesteś chorągiewką. Kilka meczów na końcu sezonu poszło źle, gdzie dostaje drużynę po Mourinho, i tak Ole dużo wycisnął z tego Manchesteru, a ty już, jak taki typowy kanapowy januszowy ekspert, idzie słabo to wyrzucić.
10
Ty będzisz mówił co Messi mógłby zrobić
1
Co jest najśmieszniejsze, że Barcelona i Liverpool to rzekomo zaprzyjaźnione kluby.
2
Zgadzam się z Tobą, mam takie samo zdanie.
0
Jeśli to jest skuteczne, to dlaczego niestety?
15
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby ten sezon zakończył się, jak ten 2008/09.
7
No ale wiesz, że taki mega mocny pressing Liverpool może zakładać tylko na początku spotkania i na początku drugiej połowy, bo tylko wtedy ma się na to siłę. Trzeba będzie przetrzymać początkową fazę meczu, dać im się trochę wyszumieć i gra będzie pod nasze dyktando. Po za tym, nie ma lepszej drużyny na świecie jeśli chodzi o wychodzenie spod pressingu, Ajax i City są gdzieś blisko, ale to jednak nie to, co my.
1
Ja mam taką do sportów walki, którą wrzucasz na dwie minuty do gorącej wody i sobie ją formujesz.
0
Wczoraj Barce i tydzień temu Liverpool. Nieeee, w żaden sposób tamta dwójka nie dorównuje Busiemu i Arthurowi, wizja gry, myślenie, inteligencja boiskowa, poruszanie się po boisku zdecydowanie na korzyść Brazylijczyka i Hiszpana.
0
Busquets i Arthur nie są lepsi niż Fabinho i Henderson. Ty siebie słyszysz?
0
No najprawdopodobniej walki z Joshua nie będzie.
19
XDDD
0
Ojejku, dalej usprawiedliwiaj i zwalaj na przeciwności XD
0
Haha tak tak... Proszę cię, praktyka was zweryfikowała, Barca gra dalej, City ubóstwiane, które co tydzień czytając kmentarze miało rozjechać Barce, a Valverde miał się uczyć od Guardioli. Ale to dobrze, my gramy dalej.
0
Nie, teraz Liverpool wygrywa ligę.
3
"była dupa, a nie mecz" gościu niech ci ktoś wyłączy internet, lepiej będzie.
0
Ty po takich meczach dalej nie widzisz, że w piłce nie ma co dzielić skóry na niedźwidziu, no cóż... niektórzy pewnych rzeczy nigdy się ni nauczą.
7
Jaki tu byłby lament na Valverde gdyby Barce przegrywała, a Dembele nawet by się nie rozgrzewał, jak Sane teraz
0
Szkoda że nie ma bana za głupotę, od razu byś dostał
1
XDDD skad sie tu biora tacy jak ty?