skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tam był konflikt ewidentnie o czym ty mi tu mówisz? I w tamtym konflikcie byłem po stronie Lucho. Fakt, że na pewno się pogodzili, w tym wypadku nie wiadomo jak jest. Nie porównuję ich jako zawodników, ale jako sytuację. I nie interesuje mnie jak grał w Bordeux, mnie i lnteresuje jak gra w Barcelonie, bo to zupełnie inna sprawa grać w średniaku we Francji a w jednym z najlepszych klubów na świecie, po za tym obstawiam, że ty też wiele jego meczów nie widziałeś, jak zamiast Barcy ogladałeś raz NBA.
0
Były doniesienia, że Valverde wcale go nie chciał, a Malcom był tylko zachcianka zarzadu. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale może...
0
Skoro nas nie ma na treningu a Valverde go nie wystawia, to no... wybaczcie panowie eksperci, ale ja ufam bardziej trenerowi.
0
Andre Gomes to i na tle Barcy wypadał dobrze, przyszedł tutaj no i co? Gówno. Jak ktoś nie rozumie jak dobrym trzeba być, jak radzić sobie z presja największa na świecie no to nie ma o czym rozmawiać. A Suareza nie rotujemy? To zostaje tylko prawe skrzydło gdzie Messi gra 90% meczów. Zostaje lewe skrzydło czyli Dembele i Cou, gdzie obaj sa lepsi od niego. Jak w takim klubie jesteś słabszy od czterech zawodników na swojej pozycji , to nie ma co płakać na mała ilościa gry.
1
No tak, w ataku Messi, Suarez, Dembele i Coutinho a ludzie się pytaja czemu Malcom gra za mało? Ku**wa genialne. Ciekawe, ciekawe czemu gra mało jak prezentuje się mega przeciętnie (nie piszcie o bramce z Realem). Do tego ciekawe kto jak nie Valverde widzi go na treningach. Ale dalej ciekawe czemu gra mało.
2
No w sumie, przez pewien czas za bardzo energetyki lubiłem pić.
0
Nigdy nie bylem w stanie pojąć, jak można palić papierosy
1
XDDD Ta, bo na tę fazę sezonu to właśnie ci zawodnicy mają mieć najlepszą formę.
1
I rzucił palenie.
0
No zauważyłem, że dziewczyny lubią ten zespół ;D
0
Może dało, ale efekty tego są inne niż ty oczekujesz.
0
No dłużyło się bardzo
0
Taki rockowy zespół, kompletnie nie mój klimat, nie moja muzyka, a byłem na tym ze swoją byłą, koncert trwał jakieś nie wiem 3 godziny około, więc meeeega mi się dłużyło. A koncert był w Warszawie, więc byłem u siebie ;)
0
Happysad
0
Na luzie na poczatku, ważne żebyś mógł robić kilka serii, dlatego na razie te serie rób z myśla o tym, że masz ich killa przed soba, do tego dobieraj odpowiedni ciężar. Polecam Ci kanał WK na YT, można i się trochę dowiedzieć, a przy tym spoko goście. ;D
4
Nie to nawet nie ma, co dyskutować, dla mnie jak ktoś chce się pozbyć Rakiticia już teraz, po prostu patrzy tzw. januszowym okiem na piłkę nożną, nie rozumie, że jest bardzo ważny w układance trenera, a nawet jeśli De Jong wygryzłby go ze składu, to będzie świetnym rezerwowym i nie wiem, jak można na ławke woleć Vidala. A i ostatnie, na ten moment, Rakitić jest w dalszym ciągu lepszym piłkarzem od Holendra.
0
O widzę, że wiesz lepiej od trenera, który pomocnik jest bardziej "barceloński"
5
Rakitić słaby XD trolling mam rozumieć?
0
Ty jesteś ślepy, że nie widziałeś Lewego dzisiaj?
2
Byle się tylko przysrać, już tak o byle co.
2
Dawanie ludziom takim jak ty internetu to samozagłada.
0
Ja doczytałem, jak nie wie, to po co wystawia opinie, tutaj to słowo "jeśli" jest tylko pretekstem, żeby pojechać po trenerze.
0
A spoko, ale opinii nie wystawiłeś w ogóle?
0
A czyli nie wiesz, ale już wystawiasz opinię.
0
To jest wiesz, jeden lepszy od drugiego.
1
No nie wiem, czy było mu tak dobrze, mówił że bardzo duża presja, nie miał nowego pomysłu na drużynę czuł się wyczerpany, przez co zrobił sobie rok przerwy.
1
No oni zamiast siedzieć na ławce w lepszych klubach wolą mieć pierwszy plac w tych słabszych, co jest zrozumiałe, a mecze szczególnie te z czołówką, czy jak mówisz derbowe traktowane są jak święto i piłkarze cieszą się nimi, tak samo jak piłkarze czy kibice cieszą się z utrzymania, dla nas kibiców Barcy wydaje się to jakiś niepojęte, bo jest to odległa perspektywa. I mimo wszystko mam wrażenie, że niektórzy kibice bardziej cieszą się z utrzymania swojego klubu niż my z np. mistrzostwa kraju.
17
No jak nie wiesz, co to znaczy walczyć z gościem z wyższej kategorii wagowej, który ma czarny pas w BJJ no to faktycznie beka...
0
Dlatego myślą, że jak ktoś dobrze wypada w ksw to może iść do ufc, tam musisz towar odstawić i nagle stajesz się przeciętniakiem, niestety ale tak jest.
0
Przestałby brać towar w UFC i zobaczylibyśmy jakim wtedy byłby kozakiem.