skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ty na pewno wiesz, czy Pepa zanudza gra Juve.
0
Troll?
0
No tak tak,na pewno ;)
1
Komentarz usunięty
0
Ja nawet nie wnikam w ich “powody” bycia za jedna lub za druga partia.
0
Sa tu osoby popierajace te partie...
0
O matko, wy ludzie wykształceni XDD
0
To święta prawda, tym bardziej on nie rozumie, że Semedo tym sprintem uciekł od grania, nie dał Rakiticiowi alternatywy przez co ten musiał odwracać akcje z powrotem i o to Chorwat miał słuszne pretensje.
0
Ty lubisz takie farmazony pisać nie?
0
Wiesz, nie ma co tak mówić, że to “tylko” nos, bo takie oberwanie jak to się mówi, odbiera chęć gry, co było widać wczoraj. Ale raczej na rewanż Leo naładowany będzie.
2
Pełna zgoda, po za tym za Guardioli to ludziom też w większości aż tak styl nie pasował, sam pamiętam jak było gadane, że Barca to nuda bo tylko klepie cały mecz, a Real to fajnie się oglada, bo kontry itp..
35
Nawet wczoraj Busi dał idealna piłę do Messiego przy bramce.
0
Troll?
0
To nie ma znaczenia
2
Powiedzcie mi jedno, jak Messi go tam dostrzegł? To jest niemożliwe
0
XDDDDDDDD
1
No jak my damy sobie radę z takim koniem jak Lukaku... Serio Pique to go w grze powietrznej wciąga dupą i wysrywa nosem. Nie patrz tylko na warunki fizyczne, trzeba mieć ten timing do takiej gry, a Lukaku jest w tym taki sobie, jak na swoje warunki.
1
No może z Brazylijzykami, bo oni mówią po portugalsku, z resztą raczej to aż tak nie wpływa na relacje chyba, że jest się Bale'm.
19
No i dalej cię każdy będzie wyśmiewał. To jest norma, że sędziowie popełniają błędy, Liverpool ma szczęście, że arbitrzy to robią na razie na ich korzyść, bo piłeczka może się odbić i niedługo wszystko przeciw nim będą gwizdać.
0
Komentarz usunięty
2
Weeeź oby nie xd The Reds maja wygrać tę ligę
0
Ogladałeś ich wcześniejsze mecze? Wygladali w nich tak, że ludzie mogli ich nazywać faworytem do wygrania. Ale na szczęście wszystko wraca do normy
0
Czepiacie się tak tego Mario, a ja tam go lubię ;D
0
XDDDDD
1
Nie oceniaj proszę po jednym niecałym meczu.
0
Nie, Liverpool gra dalej.
0
To socjalizm jest, ucznowie sa klientami a nauczyciele sprzedawcami, jeśli coś robi się nie z myśla o tych pierwszych to my powinniśmy się nad naszym systemem zastanowić.
1
Nie no Iniesta, lepszy technicznie, bardziej kreatywny, częściej pod grą, większa inteligencja boiskowa.
0
Powiesić za jaja śmiecia i może by zmądrzał.
0
Idź stad.