3

Ty na pewno wiesz, czy Pepa zanudza gra Juve.

0

Troll?

0

No tak tak,na pewno ;)

1

Komentarz usunięty

0

Ja nawet nie wnikam w ich “powody” bycia za jedna lub za druga partia.

0

Sa tu osoby popierajace te partie...

0

O matko, wy ludzie wykształceni XDD

0

To święta prawda, tym bardziej on nie rozumie, że Semedo tym sprintem uciekł od grania, nie dał Rakiticiowi alternatywy przez co ten musiał odwracać akcje z powrotem i o to Chorwat miał słuszne pretensje.

0

Ty lubisz takie farmazony pisać nie?

0

Wiesz, nie ma co tak mówić, że to “tylko” nos, bo takie oberwanie jak to się mówi, odbiera chęć gry, co było widać wczoraj. Ale raczej na rewanż Leo naładowany będzie.

2

Pełna zgoda, po za tym za Guardioli to ludziom też w większości aż tak styl nie pasował, sam pamiętam jak było gadane, że Barca to nuda bo tylko klepie cały mecz, a Real to fajnie się oglada, bo kontry itp..

35

Nawet wczoraj Busi dał idealna piłę do Messiego przy bramce.

0

Troll?

0

To nie ma znaczenia

2

Powiedzcie mi jedno, jak Messi go tam dostrzegł? To jest niemożliwe

0

XDDDDDDDD

1

No jak my damy sobie radę z takim koniem jak Lukaku... Serio Pique to go w grze powietrznej wciąga dupą i wysrywa nosem. Nie patrz tylko na warunki fizyczne, trzeba mieć ten timing do takiej gry, a Lukaku jest w tym taki sobie, jak na swoje warunki.

1

No może z Brazylijzykami, bo oni mówią po portugalsku, z resztą raczej to aż tak nie wpływa na relacje chyba, że jest się Bale'm.

19

No i dalej cię każdy będzie wyśmiewał. To jest norma, że sędziowie popełniają błędy, Liverpool ma szczęście, że arbitrzy to robią na razie na ich korzyść, bo piłeczka może się odbić i niedługo wszystko przeciw nim będą gwizdać.

0

Komentarz usunięty

2

Weeeź oby nie xd The Reds maja wygrać tę ligę

0

Ogladałeś ich wcześniejsze mecze? Wygladali w nich tak, że ludzie mogli ich nazywać faworytem do wygrania. Ale na szczęście wszystko wraca do normy

0

Czepiacie się tak tego Mario, a ja tam go lubię ;D

0

XDDDDD

1

Nie oceniaj proszę po jednym niecałym meczu.

0

Nie, Liverpool gra dalej.

0

To socjalizm jest, ucznowie sa klientami a nauczyciele sprzedawcami, jeśli coś robi się nie z myśla o tych pierwszych to my powinniśmy się nad naszym systemem zastanowić.

1

Nie no Iniesta, lepszy technicznie, bardziej kreatywny, częściej pod grą, większa inteligencja boiskowa.

0

Powiesić za jaja śmiecia i może by zmądrzał.

0

Idź stad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?