skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Borys wystrzelał się w pierwszej rundzie. Walka dla Parkea
0
Jak spojrzysz na suche dane to na pewno. Ale pisanie, że kariera Cesca jest lepsza od Rakiticia to przepraszam, ale rozpędź się i walnij głową w ścianę.
2
Dobra, bo to kompletnie bez sensu. Jak ktoś tutaj wypisuje Roberto, czy Rakiticia to tylko świadczy o głupocie i oderwaniu od rzeczywistości danej osoby, bez sensu pisać cokolwiek i zadawać takie pytania.
76
Na razie to same spekulacje, ale jeśli tak się stanie, że de Ligt, Jovic i Luis zawitają do nas, to stajemy się potworem pod względem kadry.
41
Serio dalej ludzie obstawiają skład Barcy w kontekście kilku lat w przód? XD
1
O Jezu, no nie oszukujmy się, ten Biedroń to jest po prostu pi*da z zerową charyzmą nawet jak na siebie, trudno się mu słucha inne zdanie, od razu łapie się za głowę mówi, że bzdura i wychodzi, nie jest kompletnie otwarty na inne zdanie od swojego.
3
No dokładnie, ostatnio żywym przykładem tutaj na stronie był pewien gość, wielce tolerancyjny, który osoby myślące inaczej od razu wyzywał od homofobów (wielki mi pocisk XD).
0
Jego pomysł na drużynę jest jaki jest i ma do tego prawo, on nic nie powinien tylko robi to, co uważa za słuszne, on jest trenerem, a ty nie.
0
Powiedz skąd miał wiedzieć, że akurat Suarez będzie biegł i się niefortunnie poślizgnie na murawie? To nie jest kontuzja mięśniowa spowodowana przemęczeniem. Idź już lepiej spać.
0
Równie dobrze można tak zmienić całą jedenastkę, bo nie wiadomo wcześniej, kto dozna kontuzji. Ale też w sumie ryzyko, bo Dembele dostał kontuzji po wejściu z ławki, więc zasady nie ma. Nie pogrążaj się już.
0
Powiem Ci tak, przez Umtitiego i Varana, para stoperów Lapore-Lenglet staje się najlepszym duetem rezerwowych obrońców.
0
Niech zabierają łapy od Mane
1
Poważnie? Możesz napisać tutaj komentarz o tym, ale nie możesz poszukać tego w internecie?
0
"Odpocznie'? Uwierz, rekonwalescencja to nie to nie jest żaden odpoczynek dla piłkarza, ale mozolne, nudne treningi wzmacniające, nic przyjemnego ani lekkiego.
0
Słaby troll
0
...
14
Za debilne komentarze powinny być bany, bo to serio, ani śmieszne, ani to wnoszące cokolwiek
0
Leo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
XDDDDD
0
O matko...
0
Już się zamknąłeś?
0
Nie, ale widzę, że mało w piłce widziałeś i to z perspektywy telewizora więc ;) sobie możesz pogratulować kolego ;)
0
Mogłoby tak pozostać do dzisiaj
0
Nie muszę być asystentem trenera, żeby widzieć pewne rzeczy na boisku, ale dobra XD z kim ja gadam, jak ty się pytasz o co chodzi z Fabsem na 9 XDDD
10
Gimby nie znajo
1
Dobra, bez sensu rozmowa z tobą, nie masz pojęcia o tym jak zawodnicy mają się poruszać po boisku, jakie mają założenia, nie będę z tobą dyskutował.
0
Dobra, bez sensu rozmowa z tobą
0
Tylko w defensywie, w ataku był w środku ;)
0
Arthur, Busquets, Rakitić, Vidal - ja tu widzę jednego typowego śpd Busiego, Vidal czy Rakitić od biedy mogą tam zagrać a Arthur zdecydowanie gra wyżej, ale mniejsza. Oni nie są tylko od grania w defensywie, ale również od kontroli meczu, tym bardziej przy Betisie, który gra naturalnie przez swoje ustawienie czwórką w pomocy. Tak nas zgnietli w pierwszym meczu w pierwszej połowie, na który wyszliśmy trójką pomocników, na szczęście Vlverde w przeciwieństwie do was, ogarnia taktykę i tak, to on widzi na treningach zawodników, a ty byś nawet nie umiał treningu poprowadzić więc...