5

Słaby trol.

0

Z wygranej może powinieneś być zadowolony. Real jest trzykrotnym zdobywcą LM, jeśli oczekujesz, że nie będą sobie stwarzać sytuacji to może nie oglądaj piłki nożnej na najwyższym poziomie. Co ma styl? W takim meczu, z takim rywalem liczy się wynik, to nie łyżwiarstwo figurowe, tu nie ma punktów/awansu za wrażenie artystyczne.

1

Nowy w internecie?

7

No Arthur jak jest zdrowy to bardzo rzadko gra, Valverde w ogóle na niego nie stawia. Alenii też daje bardzo mało szans...

2

4:1 2008 rok.

0

W sumie to czy to będzie Betis czy Valencia to będzie ciężko, ale chyba wolałbym Valencię.

15

Jak ja widziałbym go u nas.

0

To będzie ciężko nie ma co.

0

Finał jest na stadionie Betisu?

1

Przypomnę ci jak w tamtym sezonie Bayern fizycznie, technicznie, taktycznie nas zmiótł.

0

Nieeee, tam są wszystkie mecze puszczane, różni kibice są, ostatnio widziałem jakiś fanclub Valencii oglądali mecz.

0

Zależy co rozumieć przez słowo przeciętny, porównując z piłkarzami z np. Ekstraklasy to byłby wirtuozem, ale porównując z piłkarzami z Barcy był średni.

0

No wiadomo, wiem o co ci chodzi, ale śmiesznie brzmi

0

Gość co gra w Barcelonie przeciętny i byle jaki XD

1

XDDD

0

Na El Clasico nie, ale na innych meczach i bywało czasami dość sporo osób. Ale miejsce, klimacik fajny.

0

Jeśli piszesz że brazowy pas w karate to dla ciebie coś tam, to nie masz pojecia o tym jak ciężkim kawałkiem chleba sa sporty walki i co to znaczy wejść do ringu z przeciwnikiem. Masz rację, nie dogadamy się.

2

Przez 4 lata ogladałem WWE, nie to nie jest walka.

0

“Walka” to za dużo powiedziane

0

Nie trzeba, ale może nie być na taki mecz.

0

Dlatego przybliżyłem ci ich umiejętności mniej więcej. I dalej uważam, że nie miałbyś szans. Nie wiem jakie masz umiejętności i czy miałeś styczność z ringiem lub oktagonem ale przypuszczam, że nie skoro pisałeś coś o tym że również szybko mógłbyś się nauczyć.

0

Ja nie mówię o twoim bracie.

0

Hassan brązowy pas w karate, jego jak i Ambro widziałem w WCA, jak trenują, Malczyński, który trenował pod okiem Grzegorza Szulakowskiego zawodnika KSW, do tego jego brat, który ma purpurę w BJJ no i on trenuje w Czerwonym Smoku już długi czas, a Isamu ma wiele osiągnięć jako zapaśnik a nie muszę mówić, jacy zapaśnicy to są silni goście do tego od kilku miesięcy również trenuje w Czerwonym Smoku. Czyli widzisz nie wszyscy z nich to goście z łapanki, mają pojęcie o tym, co prawda nie takie jak profesjonalni zawodnicy, ale trenują w najlepszych klubach w Polsce. Teraz sam sobie zadaj pytanie, czy miałbyś szanse z nimi.

0

Winners Sports Bar

1

Nie przesadzaj już tak, Ambro, Hassan, Malczyński czy nawet Isamu to raczej zawodnicy z którymi miałbyś zerowe szanse.

1

Jest na głównej wywiad z nim.

24

No umówmy się, tylko niedorozwoje umysłowe śmieją się z Milika. Gość ma lewą nogę świetnie ułożoną, jest bardzo dobry w rozegraniu, umie się dostosować do przeciwnych obrońców, myśli dużo na boisku no i ma charakter.

26

Kto się dziwi ten się dziwi. Ze wszystkich ludzi się śmieją i nie tylko z Polaków i nie ma co generalizować, bo bez względu na narodowość ludzie czasami potrafią odwalić śmieszne bądź żenujące sytuacje, wszystko jest bardziej indywidualną kwestią. A to jak się nas postrzega za granicą to wiesz... mnie jakoś mało to interesuje jeśli np. Niemcy nas nazywają złodziejami XD Niemcy XDD

0

No Vidal ostatnio kompletnie bez formy.

7

Żadnego z tych tekstów nie napisałem ani razu, może czasy Guardioli do obecnych porównywałem z raz czy dwa i to w pozytywnym kontekście, bo nia narzekam jak kobieta w ciąży jak m.in. ty przed, w trakcie i po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?