skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Słaby trol.
0
Z wygranej może powinieneś być zadowolony. Real jest trzykrotnym zdobywcą LM, jeśli oczekujesz, że nie będą sobie stwarzać sytuacji to może nie oglądaj piłki nożnej na najwyższym poziomie. Co ma styl? W takim meczu, z takim rywalem liczy się wynik, to nie łyżwiarstwo figurowe, tu nie ma punktów/awansu za wrażenie artystyczne.
1
Nowy w internecie?
7
No Arthur jak jest zdrowy to bardzo rzadko gra, Valverde w ogóle na niego nie stawia. Alenii też daje bardzo mało szans...
2
4:1 2008 rok.
0
W sumie to czy to będzie Betis czy Valencia to będzie ciężko, ale chyba wolałbym Valencię.
15
Jak ja widziałbym go u nas.
0
To będzie ciężko nie ma co.
0
Finał jest na stadionie Betisu?
1
Przypomnę ci jak w tamtym sezonie Bayern fizycznie, technicznie, taktycznie nas zmiótł.
0
Nieeee, tam są wszystkie mecze puszczane, różni kibice są, ostatnio widziałem jakiś fanclub Valencii oglądali mecz.
0
Zależy co rozumieć przez słowo przeciętny, porównując z piłkarzami z np. Ekstraklasy to byłby wirtuozem, ale porównując z piłkarzami z Barcy był średni.
0
No wiadomo, wiem o co ci chodzi, ale śmiesznie brzmi
0
Gość co gra w Barcelonie przeciętny i byle jaki XD
1
XDDD
0
Na El Clasico nie, ale na innych meczach i bywało czasami dość sporo osób. Ale miejsce, klimacik fajny.
0
Jeśli piszesz że brazowy pas w karate to dla ciebie coś tam, to nie masz pojecia o tym jak ciężkim kawałkiem chleba sa sporty walki i co to znaczy wejść do ringu z przeciwnikiem. Masz rację, nie dogadamy się.
2
Przez 4 lata ogladałem WWE, nie to nie jest walka.
0
“Walka” to za dużo powiedziane
0
Nie trzeba, ale może nie być na taki mecz.
0
Dlatego przybliżyłem ci ich umiejętności mniej więcej. I dalej uważam, że nie miałbyś szans. Nie wiem jakie masz umiejętności i czy miałeś styczność z ringiem lub oktagonem ale przypuszczam, że nie skoro pisałeś coś o tym że również szybko mógłbyś się nauczyć.
0
Ja nie mówię o twoim bracie.
0
Hassan brązowy pas w karate, jego jak i Ambro widziałem w WCA, jak trenują, Malczyński, który trenował pod okiem Grzegorza Szulakowskiego zawodnika KSW, do tego jego brat, który ma purpurę w BJJ no i on trenuje w Czerwonym Smoku już długi czas, a Isamu ma wiele osiągnięć jako zapaśnik a nie muszę mówić, jacy zapaśnicy to są silni goście do tego od kilku miesięcy również trenuje w Czerwonym Smoku. Czyli widzisz nie wszyscy z nich to goście z łapanki, mają pojęcie o tym, co prawda nie takie jak profesjonalni zawodnicy, ale trenują w najlepszych klubach w Polsce. Teraz sam sobie zadaj pytanie, czy miałbyś szanse z nimi.
0
Winners Sports Bar
1
Nie przesadzaj już tak, Ambro, Hassan, Malczyński czy nawet Isamu to raczej zawodnicy z którymi miałbyś zerowe szanse.
1
Jest na głównej wywiad z nim.
24
No umówmy się, tylko niedorozwoje umysłowe śmieją się z Milika. Gość ma lewą nogę świetnie ułożoną, jest bardzo dobry w rozegraniu, umie się dostosować do przeciwnych obrońców, myśli dużo na boisku no i ma charakter.
26
Kto się dziwi ten się dziwi. Ze wszystkich ludzi się śmieją i nie tylko z Polaków i nie ma co generalizować, bo bez względu na narodowość ludzie czasami potrafią odwalić śmieszne bądź żenujące sytuacje, wszystko jest bardziej indywidualną kwestią. A to jak się nas postrzega za granicą to wiesz... mnie jakoś mało to interesuje jeśli np. Niemcy nas nazywają złodziejami XD Niemcy XDD
0
No Vidal ostatnio kompletnie bez formy.
7
Żadnego z tych tekstów nie napisałem ani razu, może czasy Guardioli do obecnych porównywałem z raz czy dwa i to w pozytywnym kontekście, bo nia narzekam jak kobieta w ciąży jak m.in. ty przed, w trakcie i po meczu.