0

Buhahahahahhahaha

11

Taa zwykła piętka... No Suarez i Rakitić, bo to przecież drewniani piłkarze... Gość co ma fantazję.

43

Cały dzień nad tym myślałeś chyba

0

W tym sporcie najważniejsza jest ciężka praca, po jakimś czasie widać, czy ma się "to coś". Polecam ci film o Conorze na Netflixie.

2

Oczywiście ty gościu masz taką przypadłość, że zawsze jaka nie byłaby decyzja tego trenera będziesz go krytykował.

0

No nie pasuje do topornego stylu XD dziwne, że Messi, Coutinho, Dembele, Arthur, Busquets i Iniesta jakoś grali za tego "topornego" trenera

1

Rakitič nie znajacy dobrze naszego systemu XDD

49

Obowiązek to są 3 punkty na Camp Nou z Huescą. Do Ligi Mistrzów podchodzi się inaczej, tutaj najlepsze drużyny w Europie rywalizują ze sobą o to prestiżowe trofeum, można uznać je za priorytet, ale oczekiwać go z myślą obowiązku to nie tędy droga.

0

Takie historyczno-sportowe śmieszki

0

XDDD

9

Może mają też na myśli poprzedni sezon? A po za tym jest różnica, gdyby w połowie sezonu w lidze byłoby 10 punktów straty do lidera, brak awansu do 1/8 LM i odpadnięcie z PK, więc wyniki w połowie sezonu dają podwaliny pod końcowe sukcesy.

3

Masz newsa na głównej od Marci na ten temat. I nie, to nie jest takie podejście.

6

"Wystarczy", że tylko przegramy wszystko, co się da i go zwolnią, co tam, że w lidze prowadzimy, w PK mamy teraz decydujący mecz z Realem i cała LM przed nami. No ja myślę, że wiele klubów z europejskiego topu chciałoby mieć taki mizerny styl jak my. Jak ty porównujesz polskich prezesów i ich myśl z tą w Hiszpanii w samej Barcelonie to gg wp.

2

Jaki dodatkowy rok narzekania? Przecież wy zawsze jak baby jęczycie, nie zwalajcie tutaj winy na co XD

0

Ja wolę, żeby Alena tam grał. W ogóle fajnie, że ostatnio Erni mu ufa i często na niego stawia.

0

Czym się naukowo zajmujesz, jeśli można wiedzieć?

0

Taaaak wyjście z jednej z najtrudniejszych grup LM na pierwszym miejscu, ogranie Realu 5:1... Serio, trzeba być ograniczonym, żeby te sukcesy umniejszać.

0

Jesteś bohaterem, że to wytrzymasz XD

0

Ale to nie ma co słuchać ludzi z Hiszpanii, bo oni tak samo mogą nie wiedzieć dużo o piłce jak osoby stąd. Wystarczy popatrzeć na opinie ekspertów dotyczące Valverde, którzy są dość godni zaufania typu Ćwiąkała.

0

XDDD

7

Nie wiem, co to ma do rzeczy, ale w porządku. Przypominam też, że większość głosujących w Polsce chce PiSu albo PO, więc głosy ludzi to żaden wyznacznik.

2

Nie, Arthur, Alena i Dembele nie grają, do tego nikt nie kupił De Jonga.

1

Hahahahahahahaha tak, bo po tym ocenia się trenera.

5

Albo po prostu zaobserwujcie Parisa Platynova na Insta i słuchajcie jego rad XD

0

Taa Francuska XD

0

1

Tak

0

Pal frana dalej że nie chodziło ci o Lucho XD

0

Wikingowie, Stranger Things, Peaky Blinders, Narcos.

4

Piłka nożna nie raz nas zaskakiwała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?