skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam prawa najeżdżać na kogoś kto śmieje się w necie z kogoś? Hahahahahahaha niezłe niezłe, jeszcze dorabiaj sobie teorię o hipokryzji. I nie w prawie Hammurabiego, tylko w Kodeksie Hammurabieho historyku. Nie znam cię, żeby za tobą nie przepadać, prywatnie możesz być spoko gościem, ale widzę komentarze odnośnie piłki nożnej.
0
Hmm również gram w piłkę. Nie rozumiesz i tak i tak. Z resztą nic dziwnego, widziałem dużo twoich wypowiedzi.
0
Ocenić... ocenić może. Ale czy ty widzisz, żeby OCENIAŁ?
0
Ja wychodzę na hipokrytę, bo uważam, że trzeba być głąbem, żeby śmiać się z kogoś, kto ma 18 lat i gra w Realu? To ja nie wiem, kim ty jesteś.
1
Nie nie, tylko konstruktywna krytka poparta wieloma merytorycznymi argumentami. To było podśmiewanie się z gry zawodnika, który ma 18 lat a gra na najwyższym poziomie.
2
Tak? Gdzie ktoś zapisał coś takiego?
P.S. Ja nienawidzę ludzi którzy nic nie robia a hejtuja w necie.
27
No i gra w Realu w wieku 18 lat, a ty siedzisz przed kompem i anonimowo hejtujesz.
1
Beznadziejne porównanie, zarówno jedne jak i drugie.
0
Wikingowie, jak nie wiesz co masz wybrać z tych dwóch ;)
2
Na ten moment zjada Coutinho. Oby szybko wrócił do formy sprzed kontuzji.
0
Jak graliśmy? 4-2-3-1 z Messim na 10? Pojedyncze mecze i to z drużynami z drugiej dziesiatki. Z reszta teraz czasami jest podobne ustawienie, ale to na ostatnie 20 minut, gdy wygrywamy i jest sporo miejsca, i można fajnie skontrować przeciwnika. Ale wyjście tak na mocnego rywala od poczatku to słaby pomysł. Na szczęście Ernest o tym wie i raczej tak nie będziemy wychodzić.
0
Człowieku z Girona możesz sobie tak grać, ale my wchodzimy w decydujaca fazę sezonu. Z reszta co ja będę tłunaczył... nie ma szans, że tak wyjdziemy i tyle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zdecydowanie nie. Tylko Busquets i Rakitič wtedy sa osobami od destrukcji w środku pola, gdzie takich zawodników w drużynie przeciwnej w środku zawsze jest conajmniej trzech, więc zawsze mieliby przewagę w środku pola. W takim ustawieniu to toporne Atletico byłoby nas w stanie zdominować. Kaleczny taktycznie pomysł.
0
Niby dlaczego? Każdy z nich jest już bardzo doświadczonym graczem, doskonale wiedzacym jak się ustawiać, jak grać w danej fazie meczu, dodatkowo Arturo który ma wielkie serce do walki. W przypadku, gdy wypadł nam Arthur, pomoc Busquets Rakitič Vidal jest naturalna koleja rzeczy.
0
Co to ma człowieku za znaczenie?
0
Tak tak wróżbito Macieju.
1
Tak no magister, ukończone prawo albo politologia i wymaga ;D
1
A potem szukanie pierwszej pracy w wieku 25 lat z magistrem za 2 tysiące.
0
No way!
0
By gdyby jakby... przestań gdybać na ten temat bo to głupie i nie ma sensu, w piłce wszystko jest dynamiczne i szybko się zmienia. Mówienie żeby sprzedać tego czy tego gracza, jak za x czasu nie będzie miał formy to kretynizm.
4
No nie wiem czy taki cudowny.
2
Weź przestań już.
1
Taśmami zalepione kolano XDD jakie tape'y? Taśmy i ch*j XD I ten gość pisze, że i tak znajdą się tacy, co uważają, że klubowi lekarze wiedzą lepiej..
0
Tak oczywiście przyjąć sobie w miejscu to co drugi lepszy grajek na playarenie umie, ale przyjąć piłkę w pełnym biegu przed siebie, mając niedaleko siebie przeciwnika to już klasa światowa.
Edit. Dobra kolega wyżej napisał to, co najważniejsze odnośnie przyjęcia piłki.
0
No jak dla mnie jeśli chodzi o talent to Jones, gość kasuje wszystkich w wadze półciężkiej każdego po kolei i w mojej opinii wygrałby też z każdym z czołówki z wagi ciężkiej a to już nie lada wyczyn. Tyle tylko, że poza sportowo gość dziwne rzeczy odwala.
4
No chyba nie myślisz, że on po chorobie wyjdzie w pierwszym składzie.
0
Komentarz usunięty
0
O matko... istnieją jeszcze ludzie, którzy myślą, że istnieje coś takiego jak chadecja w dzisiejszych czasach.
To chyba jakoś bardzo skrajnie lewicowa ta twoja chrześcijańska demokracja.
0
Totalna hipokryzja, że osoba taka, jak ty, pisze coś takiego.