skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo Paco chciał regularnie grać, a w Barcelonie zwyczajnie odstawał poziomem i przy Suarezie co najwyżej raz na pięć meczów mógł pograć.
13
Stoichkov XDDDD
0
Jak nie był zaawansowany technicznie? Cooo?! Mbappe nie jest zbyt techniczny i Henry też?! W domu wszyscy zdrowi?
0
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak za darmo, każdy wie jakiej klasy zawodnikiem jest Umtiti i zgodzę się, że on czasami może nie grać, bo rotacje itp. ale jeśli jest zdrowy to on poziomem sportowym zawsze się obroni. Zobaczycie, że wróci zacznie może jeden lub dwa mecze po kontuzji na ławce i wskoczy, że Lengleta do pierwszego składu.
0
Nie no Umtiti tylko wyzdrowieje i pierwszy skład.
0
Ale wiesz, że wysoki zawodnik też może być techniczny nie?
0
No tu rano ktoś pisał, że Mbappe nie jest techniczny XD
0
Trochę nie tak to przedstawiłeś. Roberto miewał słabsze momenty, ale teraz jest hejtowany już dla zasady, co spotkanie a zamknęlibyście się chyba tylko wtedy, gdyby robił co mecz rajd jak ten z Realem. Tak więc konkretnie, co było nie tak w jego grze?
0
Tak, ja nie mówię o pierwszym składzie, ale mam nadzieję, że coraz częściej będzie grał.
2
Po prostu jest moda na hejtowanie Roberto i Busquetsa.
10
Mam nadzieję, że po takim meczu Alena będzie dostawał więcej szans, chłopak zagrał dzisiaj naprawdę świetne zawody! Aby tak dalej Carles!
2
Idzie przeboleć mówienie jaki Valverde ma wystawić skład, jak Suarez ma strzelać, Rakitić podawać.. Ale błagam was, nie uczcie Messiego gry w piłkę..
0
No trzymanie kogoś przy kontrze to niezbyt mądre, jeszcze w polu karnym
0
XDDDDDD
0
XDD
0
Ciosy Furego aż tyle ważyły?
1
Ty już nie rób z Roberto nie wiadomo jak wolnego.
0
Na pewno zejdzie któryś z pomocników.
0
Nie no takich agentów jak z czapką zimową na siłowni to nie widziałem XD Niby można mówić o postępie, ale jak ktoś z telefonem w ręku zdejmuje ciężary ze sztangi to wiesz.. ;)
0
Taa Denis odstaje, bo jest bez rytmu meczowego..
7
To się pośmialiśmy
0
Bardzo się cieszę, ja jednak jestem z innej szkoły, innego sportu i nie wyobrażam sobie, jak jestem na treningu używać telefonu.
0
Przecież Sergio nie grał ostatnio z Levante.
0
Jak dla ciebie kreatywność to jest tylko "do przodu" to gratulacje
0
No jeśli inni odstają i tracić ma na tym cała drużyna, to po co ma ktoś taki grać? Z resztą przed sezonem Valverde mówił, że chce mieć właśnie 15 piłkarzy i woli węższą kadrę, więc nie wiem w czym problem.
0
No ja to samo mam, jak widzę na siłowni kogoś, kto sobie jeszcze zdjęcia robi to już w ogóle mnie szlag trafia. Człowieku jesteś na treningu to na nim się skup (nie mówię tu o youtuberach typu WK itp. bo to ich praca w sumie) .
0
No, bo jak widać nie możesz, jeśli za trudno ci przynieść zeszyt i długopis.
50
Komentarz usunięty
2
Mnie się podoba.
3
Bardzo mądre słowa pana Mazurka.