skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Nikt normalny tak nie uważa.
0
Według mnie to w sumie przerwał tę walkę w dobrym momencie, kiedyś pewnie powiedziałbym, że zdecydowanie za wcześnie itp. ale sytuacje takie w boksie jak Magomeda Abdusalawova i jego kalectwo, czy ostatnio Adonisa Stevensona trochę mnie nauczyły, że lepiej walkę przerwać za wcześnie, niż za późno, bo tu jednak chodzi o zdrowie i życie człowieka.
4
XDD ty umiesz napisać coś innego?
9
Na alibi to grał Andre Gomes. Niektórzy kompletnie nie doceniają tego, kogo mają i idealizują innych. Od Xaviego czy Iniesty to wiadome, że Arthur na razie odstaje, od reszty którą wymieniłeś zdecydowanie nie, od niektórych już jest lepszy.
44
Arthur, który przychodząc do nas z przeciętnej ligi brazylijskiej okazuje się strzałem w dziesiątkę. Gość pasuje do naszego stylu gry idealnie, świetnie się porusza po boisku, cały szuka gry, nie boi się wziąć piłki na siebie będąc blisko swojego pola karnego, swoimi podaniami wyśmienicie wychodzi z pod pressingu rywali no i co jest warte odnotowania to, że podać do niego piłkę to, jak ktoś wczoraj napisał "schować ją do sejfu", mamy pewność, że ten gość jej nie straci, gra bardzo mądrze, ryzykownie a zarazem inteligentnie. Naprawdę jeszcze się łudzę, że uda nam się ściągnąć z Ajaxu Frenkiego De Jonga, wcale niewykluczone, że on podobnie do Arthura wdarłby się do składu Barcelony. Taki transfer, jak młodego Holendra zdecydowanie polepszyłby perspektywę patrzenia w przyszłość względem linii pomocy Dumy Katalonii.
0
Pajacem to ty jesteś, szczególnie przy panu Cejrowskim.
1
Napisałem, że niektórym.
2
No tak, bo decyzje trenera są po to, żeby kibice je rozumieli. A idźcie w p...
1
Warto, żeby niektórzy pamiętali, co Cruyff nazywał techniką.
1
Komentarz usunięty
0
No Suarez za Cou który wyglądał najsłabiej z linii ataku a wynik 3:0 wcale nie jest taki pewny więc zawodnik pierwszej jedenastki wchodzi. Sergi Roberto daje odpocząć Albie. Zmiany Denisa sam nie rozumiem. Naprawdę wystarczy pomyśleć, a nie uprzedzonym podchodzić do sprawy.
2
Ten Denis to tutaj taki potrzebny XD
0
Gdybyś ty był trenerem zapewne by nie przegrywała XD
1
DEMBELEE
4
Dramat.. Zarówno jedno jak i drugie...
1
No niestety, ale w piłce nożnej tylko 11 piłkarzy można wystawić ;)
0
Diesel na mrozie?
0
Wmawiasz. Nie jest tym o kim piszesz i dla Ciebie to pan Wojciech, sam jeden masz tyle charyzmy, ile on w lewym jajku.
7
A śmialiśmy się z Realu w 2015 XD
2
Wmawiaj sobie dalej :)
0
Lubię tego gościa.
3
Ale ty źle interpretujesz zdarzenia. Gerard Romero podawał, że transfer Cou kwestią godzin i faktycznie coś było na rzeczy do ostatnich chwil letniego okienka, a to że transfer nie pyknął to nie wina dziennikarza. To nie tak jak The Sun, które sobie potrafi napisać info z dupy.
0
Mega madre podejście XDD normalnie ekstrraklasa welcome
2
Tak, uwielbiam narzekanie na formację, która oczywiście chcąc nie chcąc jest dostosowana w trakcie meczu do przeciwnika, ale w porządku. Nie wiem, dokładnie co oznacza żelazny, ale jeśli to takie inne określenie drewnianego zawodnika to wypada się pomodlić za kogoś, kto tak uważa. Nie musimy w razie gdybyśmy przegrywali wpuszczać Munira, bo on zwyczajnie odstawał i żaden trener nie wpuściłby go w takiej sytuacji w LM, Malcoma może ale też mi się nie wydaje, mamy na taką sytuację zawsze kogoś z dwójki Coutinho/Dembele i Arturo Vidala, więc o to nie trzeba się martwić. Co do zwolnienia EV, to mamy szczęście, że zarząd, który wcale nie uważam za jakiś super ma jeszcze trochę rozumu.
4
Ja nawet nie chcę sobie przypominać, jak nazywany był Pep po tym jak w jednym tygodniu przegrał El Clasico 2:1 i odpadł z Chelsea w półfinale LM. Ale jak się tylko wspomni o rozpieszczeniu kibiców to zaraz wielka obraza majestatu XD
0
Przeczytałeś cały wywiad, czy tylko nagłówek?
0
Zawodowym więc naprawdę uwierz mi na słowo wiem o czym mówię.
0
Haha miałbym się popłakać o twoja głupotę? Nie badź taki nieskromny. Wiesz coś tam gram w piłkę, w kilku szatniach byłem z niejednym znanym trenerem rozmawiałem i współpracowałem i trochę wiem jak to wyglada. Do tego wiem jacy sa niektórzy zawodnicy.
0
Nie nie, pasowałoby gdyby go zesłał do rezerw itp. A on zachowuje się jak najbardziej profesjonalnie, bo to w sumie Valverde i profesjonalizmy mu nie można odmówić.
0
To dla mnie kwestia nawet nie samego zdania, o tyle trochę wiem jak to wyglada na profesjonalnym poziomie. A takie komentarze jak twój wyżej (oczywiście nic do Ciebie nie mam zazwyczaj się merytorycznie wypowiadasz) traktuję jak płacz dziecka, że zabawka która dostał od rodziców nie jest taka fajna i ma jeszcze do nich pretensje, że mu ja kupili.
Edit.
Wyżej masz komentarz Chwytliwego do BarcaInfo. Po prostu wyraz laickości, nie znania tematu jak to wyglada od środka do tego brak obiektywizmu. Mnie irytuja takie komentarze.