0

Z twojej widzę jeszcze więcej.

0

Stones drewniak XDDD

2

Taki madry nick, a taki głupi komentarz...

1

No jak za każdym razem piszesz takie farmazony, że to hit to faktycznie lepiej nie czytać XD

1

O matko co ja przeczytałem to ja nawet nie XDDDD

0

Ty jesteś słaby ;)

0

Komentarz usunięty

0

Takie mecze jak z Leganes czy z Betisem się zdarzają, one są nieuniknione, jak ktoś grał w piłkę to wie, że wszystkiego się wygrywać nie da. Co do meczu z Gironą to ustawiła go głupia czerwona kartka Lengleta więc nie dramatyzuj, bo do tego momentu Girona nie istniała. I mecz z Romą jest chyba jedyną skazą u Valverde, bo wtedy naszym obowiązkiem był awans. A ty podajesz ten przykład z jednego sezonu i stawiasz za regułę bez większej analizy tego meczu jak i poprzednich, które wymieniłeś, zapewne nie rozumiesz, że w piłce na wyniki składa się zbyt wiele czynników a robienie kozła ofiarnego z jednej osoby to po prostu kretynizm.

23

Tak i wygrywamy prawie wszystko jak leci z tym "typem". Idź stary pograj w Managera albo Fifę.

0

Liverpool

0

Lepszy czy nie, bez znaczenia, prezentowali bardzo zbliżony poziom, o czym z resztą mówił sam Messi, który od chwili pojawienia się Sergio w drużynie uwielbiał z nim grać. Co do zasady, wchodzisz do 1 drużyny i prezentujesz wysoki poziom, to się utrzymujesz i grasz, jeśli nie, to nie, to profesjonalny futbol na najwyższym poziomie, nic za darmo nie ma.

0

XD
Tak oczywiście, bo przecież Pep został z nami do dzisiaj i do teraz na nich stawia a Pedro w ogóle nie odszedł od nas.
To też tylko moja interpretacja XDD

0

No z tego, co powiedziałeś to go właśnie potrzebował, bo wchodząc jako wychowanek prezentował się lepiej od zawodnika 1 drużyny.

0

Oczywiście, że musieli ale to czy im się udało zależało od nich, ich ciężkiej pracy, pokory i wielu czynników. A Guardiola dał im szansę, bo potrzebował ich WTEDY, nie obchodziło go czy za 6-7 lat będą dalej w tym samym miejscu i będą tak samo ważni dla drużyny.

4

Żaden trener nie myśli o przyszłości, nie miejcie złudzeń. Każdy podpisuje kontrakt na określony czas i myśli, żeby w tym okresie drużyna prezentowała się jak najlepiej.

11

Czego ty się boisz?

3

W takim razie pisząc tak, nie zrozumiałeś, co miał na myśli.

0

Z tym, że Busquets nie jest kreatywny to ja bym nie przesadzał, nie trzeba mieć 1.70 wzrostu, żeby takim być. Po za tym w grze Barcelony od zawsze w środku pola najważniejszy był spokój i rozwaga a to cechuje zarówno Arthura, Rakiticia a o Busquetsie nie wspomnę, bo on mato po prostu we krwi, u Vidala trochę gorzej ztym, ale i tak sprawuje się świetnie. To, co miał Iniesta czyli ten drybling to była "tylko" wartość dodana do jego spokoju i rozwagi w grze, a jak widzimy niestety u Coutinho tego nie ma, za często głupio traci piłkę, gdy trzeba kiwać to kiwa, gdy trzeba podać to... niestety też próbuje kiwać.Jak najbardziej pomoc Busquets - Rakitić - Arthur lub Busquets - Rakitić - Vidal na ten moment jest najlepsza i daje dużo swobody Messiemu czy Dembele/Cou (zależy który gra).

1

Tym bardziej, że Loftus-Cheek jak gra to naprawdę prezentuje się świetnie.. no ale cóż.

0

Aaa tam, takie postrzeganie piłki nożnej to wiesz.. orlik, hala i możesz sobi.. się kopać po czole.

2

A tam, on tylko do najbliższego zawodnika podaje XD

0

Aa, bo najważniejsze jest to, czy gra się podoba xd nie kompromituj się już

0

Ty zapewne wiesz lepiej od samych piłkarzy (o ile ta informacja jest prawdziwa).

0

Już pomijając to, że w Liverpoolu to grał właśnie na lewym skrzydle.

0

Tak, bo na początku sezonu, gdy grał w środku to oglądaliśmy jego najlepszą wersję.

0

No to właśnie wtedy, gdy konkurenci dają dupy, oni powinni się wyróżniać. Nie robią tego, nic nie zmieniają u trenera w kwestii wyboru pierwszej 11.

5

Mam to, że w ogóle nie piję alkoholu i tak jakoś kompletnie jestem nie w temacie, tym bardziej jak ludzie piszą o tym jacy są na****ni.

26

Ooo widzę mamy eksperta, bo na studiach był i tam to pili ;D

2

XDD Tak na pewno dlatego.

0

Bramkiera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?