skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A który z gości powiedział, że nie pasuje, bo nie oglądam?
5
Borek to bardziej zajęty galą, którą organizował.
1
Ale Pinto to nieźle przypakował nie ma co.
1
Niektórzy nie zrozumieją piłki w praktyce, jak w nią nie grali, dobrze wiem o czym mówisz, mogą sobie wymieniać nazwiska jakie mamy i dalej lać wodę.Prawda jest taka, że właśnie zespół mamy coraz starszy i to na nich głównie opieramy swoją siłę, są też młodsi, ale nie są oni jeszcze liderami jak Demebele, Coutinho, czy Arthur, ale niewykluczone, że mogą się nimi stać.
0
Ogólnie jak patrzyłem na grę Crystal Palace, które grało na wyjeździe, to średnio widzę, żby dali sobie radę na CN z Barceloną. Nie oszukujmy się, mamy lepszy skład od MC i jesteśmy lepszym zespołem od nich.
1
Bo operacja to ostateczność i też nie ma po niej pewności, że wszystko będzie ok. Nie dziwię mu się w sumie.
0
Po prostu ludzie zbyt idealizują okres Pepa tutaj, podobnie jak czytałem kiedyś regularnie komentarze na stronie Bayernu gdy Guardiola ich prowdził to było to samo co tutaj z Valverde, tamtejsi kibice idealizowali Heynckesa i co by się nie działo to Guardiola nigdy im nie pasował.
1
No jeśli tak to w porządku, ale nie to nie jest żaden wyraz braku szacunku, tak niektórzy trenerzy robią i tyle.
8
Dobra weź już przestań... nie ucz ojca dzieci robić i mówić jak ma się profesjonalny trener zachowywać przy zmianie.
0
No ale Miller będzie obecny na gali a raczej na darmo do UK się nie wybrał. Fury raczej z Wilderem rewanż, więc dla AJa najlepszym rywalem będzie Big Baby.
0
Z LO przejdzie wyżej Delph.
0
Ciekawe czy dzisiaj na gali ogłoszą walkę Joshua - Miller.
2
No chyba nie.
4
Wydaje mi się, że jednak Vidal zagra za Arthura.
5
Lepiej ty zrób out z tej strony.
0
Ooo czyżby brak argumentów i odwołanie się do czytania ze zrozumieniem? ;)
8
Przeczytał raz komentarze asów tej strony i teraz powtarza.
0
Ty możesz napisać, że Xavi uważa iż Douglas ma DNA Barcy i być głupio mądry. Jeszcze ten tekst o Douglasie ;D
1
"Dla Xaviego to i Douglas ma DNA Barcy" Nie no oczywiście tutaj podkreśla, że na 100% wie mniej od niego, ale to nie ulega wątpliwości. Wcale nie na siłę, bo to przychodzi z dużą łatwością, ale jak ty nawet nie wiesz co czytasz to luz XD No nikt nie wspominał o Rakiticiu i Valverde ale wiesz, dobrze jest czytać między wierszami ;) Misiu kolorowy
1
Hahah no tak, na pewno wie lepiej od Xaviego XD Ja rozumiem, że wy żyjecie w swoim świecie, gdzie Rakitić jest słaby, Valverde to wuefista, Xaviego zamiast z gry to się jedynie kojarzy już z wypowiedzi o murawie. Ale za przeproszeniem synalku, to nie pi***ol głupot, że ten o to wyżej jegomość może lepiej wiedzieć od pana Xavego Hernandeza cokolwiek na temat tego, kto się nadaje do Dumy Katalonii.
0
Jesteś serio takim dzbanem, czy troll? XD
2
Po prostu tutaj niektórzy chcą być bardziej barcelońscy od samych piłkarzy i trenerów.
0
No, o Valverde też mówi, że idealnie pasuje do Barcelony wbrew niektórym tutaj. ;D
4
Jak to łatwo jest generalizować, nie znając sytuacji zawodnika. Niestety na przykładzie Mathieu ludzie dalej niczego się nie uczą.
5
Widzę taki synek mamusi.
0
Dokładnie ;)
0
Z Friedmana i z Hayeka wyrasta się w okolicach matury? Fajnie fajnie..
2
Ręka wystarczy. ;D
12
Wiesz, kibice sobie mogą lekceważyć kogo chcą. Koniec końców to piłkarze wychodzą na boisko i najważniejsze jest, żeby to oni i trener nie zlekceważyli przeciwnej ekipy.
0
Nie masz pewności, że Atleti nie wygra z z nimi.