4

Bo Arthur i Alena to pozycje 8 i 10, więc brakuje nam defensywnego pomocnika, a Valverde mówił w którymś wywiadzie, że Vidal raczej tam nie będzie grał.

0

O ktoś też oglądający One Piece ;D

0

Ja, Azi, Rewolucja123, student97r, barcelonaLM, chyba GenerałXavi, Janiama, BarcaInfo, na pewno jeszcze kilku by się znalazło.

2

To po prostu nie pisz, zanim nie będziesz wiedział na 100%.

0

FilippoInzaghi
Dlaczego lajkujesz wszystkim komentarze? ;D

11

Valverde według mnie zdecydowanie nie preferuje gdy fizycznej, to Cruyffista, sam mówi, że im mniej mamy piłkę tym bardziej cierpimy, a nasza gra zdecydowanie opiera się na utrzymaniu się przy piłce. Mniej jest finezji to prawda, ale nie przez taktykę, a przez personalia, nie ma z nami dzisiaj Xaviego, Iniesty czy Neymara, więc logiczne, że finezji będzie mniej. A to, że częściej bronimy też jest prawdą, ale moim zdaniem z tego powodu, że zwyczajnie coraz więcej drużyn również wyznaje tą filozofię, że chcą utrzymywać się przy piłce, dzisiaj nawet Chelsea nie jest już drużyną stawiającą autobus, a próbującą grać piłką, więc co dopiero z drużyny z Hiszpanii. A co do większej siły fizycznej w młodym wieku, to futbol staje się coraz bardziej uniwersalny, mianowicie szuka się zawodników, którzy są silni, szybcy, techniczni, mogący grać na kilku pozycjach, inteligentnych, bo piłka nożna zmienia się cały czas i nie wolno zapominać o przygotowaniu fizycznym już w młodym wieku, bo potem będą zaległości, które jak najbardziej można nadrobić patrz Robert Lewandowski.

1

Znaczy jeśli to ma być tylko część prezentu, to jak najbardziej tak. ;D

6

Ach, gdybyś ty zrozumiał, że piłka nożna to też biznes, to nie pisałbyś tego teraz.. Ale cóż ;)

0

Dla kibiców pewnie tak, ale dla osób, które cho trochę grają bądź grali i trenują minimum 4 razy w tygodniu to jest powszechne, że zawsze ma się jakiś uraz, zawsze coś kogoś boli, ciągną mięśnie i to na zawodowym poziomie jest normalne. Kiedyś chyba nawet Messi w wywiadzie powiedział, że na zawodowym poziomie nigdy nie jest się w pełni zdrowym i każdy ma jakiś uraz.

0

Idź spać...

1

Nie no pewnie, w ogóle to on jest tutaj ofiarą i wszystko jest przeciwko niemu... Wcale nie jest debilem.

1

Jak ty się sugerujesz ocenami pomeczowymi, to o czym ty chcesz rozmawiać?

0

Z Realem w tym sezonie.

1

XDDDDDD

1

Tak bo na treningu przecież tez nic nie może sobie zrobić, to niech też nie trenuje I tylko pensje pobiera.

1

To jest niemożliwe XDD

1

A kiedy mecze z Atleti był różowe? W sumie z nimi zawsze jest męczarnia.

1

Dembeleee!!! Messi koot

1

No dzisiaj są derby Barcelony.

1

I kogo niby za niego?

3

Miejmy taką nadzieję, gość jak gra, ma obok siebie doświadczonego partnera, gra naprawdę dobrze.

1

Nie no Dembele jest lepszy na razie zdecydowanie od Sancho, ale ten drugi ma wielki potencjał i niewykluczone, że w przyszłości może być lepszy od Francuza.

0

O tyle co od Kowala mimo, że go nie lubię to ma absolutną rację. Ale podejście Iwana jest po prostu głupie.

1

Hinol>Szpaku

1

Zauważył, że modne jest hejtowanie Valverde to napisze każdą głupotę, byleby się przyczepić do niego.

3

Nie.

0

Przecież napisałeś "fajny" ;D Dobra z resztą już nieważne ;)

1

Dobrze, że nic poważnego Ci się nie stało.

15

No i ma rację.

0

Hahahahaha XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?