0

No nie do końca się zgadzam. ;)

0

Liczę na Furego, ale jak chodzi o samą walkę, może ona mieć nudny przebieg, bo styl Tysona to jest takie punktowanie lewym prostym, uciekanie, klinczowanie więc walka być nieciekawa, ale mam nadzieję, że będzie co oglądać.

0

Transfer de Ligta to byłby wzór normalnie.

7

No grajmy bez defensywnego pomocnika.

0

Tu nie trzeba fantazjować, z resztą podobnie było przed walką z Kliczką (tak wiemy, Kliczko nie był sobą w tamtej walce XD). Fury jest po prostu lepszym pięściarzem od Wildera, ma przewagę techniki, lepsze poruszanie się, jest mega śliski, umie walczyć z klasycznej pozycji jaki i z mańkuta, dużo widzi w ringu, zwyczajnie boksersko jest lepszy, a to co jest po stronie Wildera to siła ciosu i długa przerwa Cygana.

0

http://www.online-match.tv/bcast/

https://www.dmax.com.tr/canli-izle

Podobno tutaj lub tutaj.
A i jakby co to walka jest z soboty na niedzielę. ;)

1

Gypsyking! :D

0

Piotr Szumlewicz? XD

7

Ok, to konkrety, kogo widzisz za Ernesto? I jak w ogóle można życzyć klubowi, któremu się kibicuje straty punktów?

3

Niemiecki

1

Tak, a my zostańmy bez trenera.

0

Takie nabuzowanie wcale nie musi oznaczać pozytywnego wpływu, zły ruch Mameda i trójkąt nogami który Narkun potrafi zakładać na każdej płaszczyźnie i może być po sprawie. Ale całym sercem za Mamedem i oby z głową i sportową złością podszedł do tej walki.

1

Wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ja mam tak samo jak ty, nienawidzę Lisa tak samo jak całej dzisiejszej opozycji, inni mają tak samo z PiSem i ich dziennikarzami.

3

No tak, dla mnie istnienie czegoś takiego jak telewizja PUBLICZNA to patologia.

3

No to chyba mówię o tym, tvn nie jest państwowy i nikt mu nic nie zdejmuje. Po za ty tak szczerze, kto bierze Wojewódzkiego poważnie? On robi z siebie debila, za to mu płacą, mu tez to odpowiada.
sebasek99
Tak mówił gorzej o innych i w sumie bardzo dobrze, to co powiedział o Kaczyńskim też prawda.
Janiama
No to prawda, ale Lis to im nie pasował kompletnie pod każdym względem, z resztą sam wiedział w co się pcha idąc to telewizji publicznej, wiedział że rząd tych którym właził w dupę i robił dobrze nie będzie trwał wiecznie, PiS wygrało i go się pozbyli, w każdym Polsacie czy TVNie gość miałby pierwszorzędny swój program z taką samą liczbą widzów.

24

Tak to jest jak telewizja jest w rękach publicznych, bo w prywatnej nie wyobrażam sobie czegoś takiego, że program, który ma najlepszą oglądalność jest zdejmowany z wizji.

2

Wiesz, zasadniczo jak się mówi o kontuzji to ma się na myśli tak z 3 tygodnie przerwy minimum, a jak mniej to po prostu uraz albo przeciążenie. Wiadomo nie jest to jakieś oficjalne twierdzenie, al tak mniej więcej.

0

Przywodziciela to słaba sprawa, sam coś o tym wiem.

0

No niestety, ale już widać było na Mundialu, bo z tego co pamiętam to Umtiti grał w stablizatorze na kolano.

0

Wiesz to bardzo trudna sprawa, bo operacja to jest ostateczność i tak nie można stwierdzić, że po niej wszystko będzie dobrze, lekarze wraz z Samem podjęli decyzję o takim leczeniu.

19

W ogóle to jest już naprawdę trochę słabe, bo żyjemy w czasach najlepszego piłkarza, jaki był na tej planecie Leo Messiego. Gość, nie schodzi poniżej swojego poziomu praktycznie 10 lat, jest kosmitą wśród reszty, prowadzenie piłki, przegląd pola, drybling, wpływ na drużynę i gdyby to zależało ode mnie, to naprawdę od sezonu 2008/09 Złotą Piłkę Leo powinien otrzymywać co roku, jeśli bierzemy pod uwagę umiejętności zawodnika. W minionej kolejce LM, mimo naprawdę średniego meczu Barcy, gość strzelił świetną bramkę, trzeba też pamiętać, że on wraca po kontuzji cały czas, a w mediach cisza, natomiast gdyby to zrobił Modrić, Salah czy Cristiano jestem niemalże pewny, że wszyscy spuszczaliby się nad nimi niemiłosiernie, zaś gdy zrobi to Messi, jest traktowane niczym "zupełnie normalna rzecz" za dużo się o tym nie mówi. I żeby nie było, nie umniejszam nic takim świetnym zawodnikom jak Ronaldo (uważam go za giganta pracy i jednego z najlepszych zawodników na świecie, który potrzebuje pół dośrodkowania do strzelenia hattricka w meczu), Modrić, Neymar tylko uważam, że Argentyńczyk jest o klasę lepszym zawodnikiem od wyżej wymienionych. A brak jego w gronie kandydatów do ZP, to jest dla mnie kpina, naprawdę wielu "ekspertów" zobaczy jak brakuje La Pulgi, dopiero gdy ten zakończy karierę.

1

Bardzo mądre słowa, jeśli ktoś tego nie jest w stanie zrozumieć, to niestety, ale niech się nie wypowiada, bo naprawdę jego wiedza o piłce jest uboga.

0

VeB92Nov
Dziękuję bardzo za nominację i ciepłe słowa, pozdrawiam serdecznie. ;)

0

Nie wiem czy zaczac się śmić czy płakać.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Tu o dziwo masz rację, gra w defesywie to dramat, ale co do reszty twoich komentarzy to wiadomo, tak jak napisalem.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Hahah ja pokazałem swoj poziom? Wyrazilem swoje zdanie o jezdzie a ty brak czytania ze zrozumieniem, do tego teraz piszesz głupoty. Idź lepiej jeździć samochodem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?