0

Napisałem, że można wszystko, porównując nasz rezerwowy skład ze składem Getafe, to wiadomo, że będzie dobry. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

1

Był trenerem bramkarzy w Świcie Nowy Dwór z trenerem Papszunem, jak tam byłem, no to jest człowiek atmosfera.

0

Dobra Schumacher proszę cię..

0

Nie no poziom piłki teraz zdecydowanie jest wyższy niż kiedyś, ale widać po starszych panach, że wiedza co to technika. Ja półtorej roku temu grałem sobie na boisku przed treningiem przerzuty przez cała połowę z Andrzejem Sikorskim, dawnym zawodnikiem Legii i grał mi piłkę do nogi i przyjmował każda moja górna piłkę prawa noga, po czym potem w szatni powiedział mi, że jest lewonożny to byłem w szoku.

0

Można wszystko, np. rozpędzić się i uderzyć głowa w ścianę, ale czy to jest rozsadne sam sobie odpowiedz.

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

XDDD

0

Tak trzeba, bo skład nie ma być fajny, tylko ma wygrywać mecz i realizować założenia taktyczne trenera. A to, czy on się komuś podoba to tylko dodatek.

0

Przynajmniej po komentarzach widać, że ty nim nie jesteś. Pozdrawiam.

3

Nie ma co ludziom tutaj tłumaczyć, 90% kompletnie nie zna się na piłce nożnej.

0

Tak i z avatarem jestem tu nowy XD

0

Teraz to powiedziałeś XD

0

No znormalniałby twoim zdaniem gdyby za środkowego pomocnika wstawił skrzydłowego... Kur*a z kim ja gadam!?

1

Skład nie ma być "fajny", nie wiem co rozumiesz przez to słowo.

1

Nie, Vidal ma gorączkę i wskoczył za niego do składu a Sergio do kadry.

1

Najwięcej talentów wychodzi właśnie z małych klubików i dopiero potem trafiają do tych lepszych akademii. No mówię w Escoli, Lechu, Zagłebiu, Legii czy Pogoni akademie rozwijają się dobrze, ale to jet zdecydowani za mało.

0

Z moich obserwacji jak zauważyłem do tej pory? W zwykłych małych klubach zauważyłem brak przerywania zawodnikom gry przez trenera, przykład: jest aut a zawodnik kopie tzw. lagę przed siebie, a trener nie przerywa i pozwala grać dalej i to jest wypisz wymaluj piłkarze w Polsce w przyszłości. Ja trenowałem w Escoli Varsovia czyli tej polskiej akademii FC Barcelony i przyglądałem się treningom młodszych, a wiec nacisk bardzo duży na technikę, przyjęcie kierunkowe piłki już w bardzo młodym wieku, gra w dziadka, gra w dziadka z wieloma założeniami taktycznymi, gry na utrzymanie na max 2 kontakty. No to są takie podstawowe rzeczy, które w Polsce są zaniedbywane.

0

No to będzie stawianie na młodych, bo będzie przymus jednego młodzieżowca w składzie. Ci zawodnicy zagraniczni nie zawsze się sprawdzają, ale jak już się trafią to podnoszą poziom polskiej ligi o połowę patrz tutaj na Vadisa, a sam Sebastian Szymański w wywiadze mówił, że najwięcej nauczył się od niego i od Radovica, oboje zagraniczni. Dopóki my nie zmienimy mentalności polskich trenerów, którzy trenują dzieci, to musimy mieć tych zagranicznych zawodników, bo oni jednak poziom tej piłki w Polsce jednak podnoszą. No i mimo wszystko lepiej, jak młody zawodnik w Legii na treningu bierze przykład z Radovicia, Vadisa, Pasquato niż dajmy na to z Kucharczyka czy kiedyś Jodłowca.

1

No jak w 16 drużynach ligi będzie po tych kilku młodzieżowców, bo wiadomo jednym grać się nie da, to już będzie dobrze. I nie popadaj w skrajność, nie będzie grać 9 czy 10 obcokrajowców a będzie ich tyle, co teraz, bo nie wszystkie kluby są w stanie im płacić tyle ile oni chcą. Raczej ty patrzysz krótkoterminowo.

0

Obowiązek gry jednego młodzieżowca. A nie oszukujmy się, trzon kadry, ci lepsi zawodnicy i tak grają w zagranicznych ligach.

3

I bardzo dobrze, że tak będzie, patrząc na siłę naszej kadry i brak młodych zawodników.

4

Wyniki i trofea go bronią, więc marne porównanie.

0

Ja tam od dawna śmieję się z tych co np. myślą, że gdyby Pep nas znowu prowadził to Rakitić by grzał ławę ;D

2

Po pierwsze to skąd ty to możesz wiedzieć? A po drugie to jak dla mnie Coutinho nie gra najlepiej na ŚP.

1

Jutro.

0

No to sobie dziękuj, trener nie jest od zaspokajania indywidualnych potrzeb kibiców z Polski, ale od zdobywania punktów i trofeów, tego zapewne wymaga od niego pracodawca (Bartomeu) i licz się z tym, że on będzie szukał środka, który da mu jedno, a w dłuższej perspektywie drugie. I jak na ten moment Once de Gala Barcelony w tym sezonie jest bez Dembele, a z Arthurem, Rakiticiem i Suarezem, czy wam się to podoba czy nie, a Ousmane sam sobie może być jedynie winny.

1

Przynajmniej śmiesznie było XD

0

Ale przecież Dembele gra, no a na Atletico, Real czy inne tego typu zespoły nie wyobrażam wyjść bez wyżej wymienionych zawodników.

0

To nie ma najmniejszego znaczenia, nikt poważny nie bierze na poważnie żadnego zwolnienia Valverde, a wręcz przeciwnie, władze klubu raczej są skłonne przedłużenia kontraktu z nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?