0

Po prostu jesteś rozpieszczony sukcesami, skoro wygrywanie ligi jakoś cię nie interesuje. A co do małej ilości bramek to pamiętaj, że odeszedł Neymar a to była 1/3 naszych “armat”.

1

No ile? W tamtym sezonie “prawie” mieliśmy ligę bez porażki, ale nieszczęsny mecz z Levante. Więc średnio pasuje do twojej teorii ;D

2

Może po prostu Getafe stało się drużyna bardzo niewygodna. A po za tym to głupota przytaczać dwa wyniki z jedna drużyna i na tej podstawie oceniać trenera.

0

Jakie dziwne? Normalne w żargonie piłkarskim.

0

Właśnie nie dokładnie nie XD defensywny pomocnik to typowa 6. Serio jak można tego nie wiedzieć?

0

Oglądam jego mecze od jego debiutu.

1

Hahahahah co ma Semedo lepsze? XD

1

Na tzw 6

2

Zastosuj zasadę "nie znam się, to się nie wypowiadam".

0

Nie odzywaj się proszę XDDD

0

Trochę zabawne, bo piszecie, że jest bezproduktywny albo drewniany (co już w ogóle jest śmueszne) a gość trzyma cały czas równy, bardzo wysoki poziom do tego obsługuje kolegów świetnymi zagraniami. Ale wiem, z perspektywy telewizora wydaje się jakby to było zwykłe podanie.

0

QAZ, jak coś napiszesz następnym razem o Rakiticiu, to obejrzyj to podanie przez całe boisko do Suareza, albo do Alby w El Clasico.

2

XDDD weeeeź gościu

0

A co my jacyś słabi jesteśmy? Real z nami nawet jak gra dobrze, to często przegrywa.

4

Jego średnia forma i bardzo dobra forma Dembele go przykuła do ławki.

8

Zarówno umniejszanie sukcesu Japończykowi, jak i naszemu trenerowi to debilizm.

1

Piłka nożna, boks, mma, siatkówka, piłka reczna

1

Hahaha i vice versa ;D

0

Czekam, żeby w końcu było takie spotkanie ;D

0

No przez to, że się zapędza, tracisz jednego człowieka w rozgrywaniu piłki, ja wolę mieć Arthura. Ale i tak zdecyduje Valdek.

0

Jak można napisać, że Arthur mało konstruuje?

1

Jeśli jego dwie cyfry z nicku to rocznik, to raczej jesteście starsi i wam to prędzej grozi na szczęście.

3

Nie
Nie

2

Łatwo napisać, że "z holowania nic nie wynika". Wynika, Arthur się świetnie utrzymuje przy piłce, jest zawsze opcją do zagrania mu tej piłki, nie boi się podchodzić pod grę, wie kiedy się jej pozbyć, kiedy przyspieszyć a kiedy zwolnić. Ja mam nadzieję, że to on wyjdzie w pierwszym składzie.

0

Pewnie, że ma świetną wizję gry, ale pewnych rzeczy osoby widzące piłkę tylko z perspektywy telewizora nigdy nie zrozumieją.

2

Właśnie w Liverpoolu u Kloppa, Coutinho grał na lewym skrzydle a nie w środku. No niby miał zastąpić Iniestę, ale gdy wychodził na jego pozycji w środku pola to widać było, że nie czuje tej gry tak do końca, tak w skrócie to, gdy trzeba było kiwać to kiwał, gdy trzeba było podawać to.. kiwał i tracił piłki. Na pewno w Fifie najlepiej Cou wystawić w środku, bo sam tak robię, ale rzeczywistość weryfikuje i Arthur, Rakitić, Vidal lepiej wywiązują się z zadań taktycznych grając tam. No chyba, że ty wiesz lepiej od Valverde, ale no... przemilczmy.

2

Nikt nie napisał, że Messi jest leszczem chyba, że tak uważasz. Co będzie to nie wiadomo, ale miejmy nadzieję, że przyjdzie ktoś równie dobry technicznie i rozumiejący futbol pomocnik.

3

Bo na ten moment jest zawodnikiem, od którego ustala się skład w Barcelonie.

3

Ani to, ani to ;)

3

Nie, to raczej nie trener dla nas o czym z reszta sam mówił. On lubi ofensywny styl gry, ale nie taki jakiego potrzebuje Barcelona, czyli długiego utrzymywania się przy piłce. Klopp preferuje bardzo szybki, wręcz bezpośredni atak, o czym świadczy skład jaki wystawia, wirruozi w ataku, zaś w pomocy pracusie. Ja zdecydowanie wolę trenerów typu Guardiola, Setien, Valverde, Koeman.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?