1

Ja tam jeżdżę tyle (z dystansem ;D)

8

Bo debili w tym kraju nie brakuje, nawet wykształconych.

1

Ale w polskim prawie nie ma takiej kary? Więc jednak jest co osądzać.

0

Bez demagogii teraz! Stała się tragedia ale z od sądzenia jest sąd a nie motłoch.

1

A bo teraz nie jest kreatywna rozumiem?

14

Ja to nie wiem, sparuję w rękawicach bokserskich i do MMA i mam opór przed uderzeniem kogoś w twarz mimo kasku itp. A tu gość bez skrupułów wbija człowiekowi nóż. To jest jakieś zezwierzcęnie.

0

Zauważyłem, że są zawodnicy, którzy nie wiem jak, ale z piłką są szybsi niż bez.

1

Dzisiaj Roberto słabo.
Edit. GenerałXavi wyżej napisał co i jak ;)

0

Dobrze, w taki razie zacznijmy od zmian jakie zaszły. Pierwszą zmianą było wejście Vidala za Busquetsa, który od pewnego czasu bardzo dołuje i to widać, dziwne, że nie zszedł w przerwie, a wszedł z niego gość, który daje całego siebie na boisku i nie wiem z jakiego powodu miałby nie grać. Druga zmiana w 72 minucie, wszedł Dembele za Arthura, czyli gość, który jest w trójce najlepszych piłkarzy młodego pokolenia i na ten moment jest zawodnikiem pierwszego składu, ale akurat dzisiaj dane mu było zacząć mecz w roli rezerwowego, aby dać zagrać Coutnho. No i ostatnia zmiana, która miała miejsce w 83 minucie, chociaż zapalanowana była wcześniej, ale był długi okres czasu, kiedy piłka nie wychodziła na boisko więc nie można jej było przeprowadzić. Wszedł Semedo za kiepskiego dzisiaj Roberto. Ja sam nie jestem zwolennikiem Portugalczyka i wolałbym dać szansę Alenii ale wtedy nie miałby kto grać na prawej obronie z zawodników znajdujących się na boisku, a do zmiany był tylko Sergi Roberto, więc naturalnie wskoczył za niego Semedo.

5

To jest zwycięstwo z tych typu więcej szczęścia niż rozumu

1

Jeszcze Ceballos im trafił XDD

2

Jeszcze z Mbappe jakieś porównania dobra można przeżyć, no ale z Messim? Z czym do ludzi? XD

0

Oby Guardiola odszedł z City, bo klub z Manchesteru może być za mocny, gdyby poszedł tam jeszcze Isco.

0

Dalej tak twierdzisz? Zapamiętaj sobie na zawsze, nie oceniaj drużyny w trakcie meczu na gorąco.

0

Chyba ty na siłę szukasz czegoś, żeby się przyczepić.

0

Że nawet taki skurw**yn jak on czasami coś mądrze powie.

2

Tutaj naprawdę jedni są drugich warci...

8

Dwie godziny musiałeś czegoś szukać, żeby się tylko przyczepić?

0

Rakitić nie jest drewniany. No ale, żeBusquets spisuje się poniżej oczekiwań to masz absolutną rację.

5

Nie ucz ojca dzieci robić.

0

No tak byłoby na pewno najofensywniej, fajnie gdyby to wypaliło, bo trzeba pamiętać, że nie sztuką jest tak grać 20 minut z rozbitym już Eibarem na Camp Nou, ale wyjść w takim składzie i zdominować np Liverpool.

0

No mnie to nie obchodzi kompletnie, a to że widać, że jej nie rozumiesz, to druga sprawa, więc zapewne na żadnym choćby półzawodowym poziomie typu 3 liga nie grasz to druga sprawa. Tak, niestety ale Cou ma braki do gry w środku, nie przez przypadek Valverde go tam nie wystawia i to samo robił Klopp. Może za jkiś czas, jak nabierze większego spokoju i nie za wszelką cenę będzie wikłał się w drybling "typie".

0

Na razie to tylko jak jest już rosztrzygnięty wynik i rywal już o nic nie gra, wtedy robią nam dużo miejsca i Cou może się zaprezentować świetnie.

0

Co mnie to obchodzi ile masz lat i gdzie mieszkasz? Nie rozumiesz czego potrzeba w grze w środku pola i co jest kluczowe w tej kwestii więc o czym chcesz rozmawiać “cwaniaczku”?

1

O boże.. niestety nie rozumiesz, ale jak ktoś nie grał w piłkę to mu trudno zrozumieć, więc luz, nie jesteś na tej stronie jedyny.

0

Zdecydowanie nie. Cou nawet na skrzydle boi się podchodzić pod grę i kiepsko gra przodem do swojej bramki, gdy piłkę trzeba utrzymać, po prostu za długo myśli. A w środku pola w Barcelonie zanim dostaniesz piłkę już musisz wiedzieć komu ja oddasz.

0

Niestety ale nie rozumiesz, jak trzeba grać w środku pola.

17

1. Bo w sumie nie można zawsze tak wygrywać.
2. Bez Xaviego, Iniesty w prime jest to bez szans a przynajmniej na takim poziomie, co lata 09-12.
3. Bo rozpieścił większość kibiców, kiedyś mistrzostwo i PK się ceniło, teraz dla niektórych to norma a sezon bez LM to od razu słaby sezon.
4. Bo wygrywamy.
5. Czy obrona jest dobra? W tamtym sezonie na pewno, w tym zawodzi, ale często jest to spowodowane indywidualnymi błędami, na które trener wpływy nie ma (tylko nie mów, że mógł wystawić kogoś innego).
Czy czegoś zapomniałeś? Tak, tego że piłkarze to nie maszyny, nie ma z nami Alvesa, Iniesty, Xaviego, Neymara więc automatycznie bez takich indywidualności gra nie może być aż tak zjawiskowa. A no i zapomniałeś, że nasi podstawowi gracze są już jednak trochę wiekowi.

0

A tak tak masz rację oczywiście

0

No ale Suarez i Piwue mają ponad 30 lat i jest to nieuniknione a jednak Brazylijczyk jest młodszy i jest w prawie, że najlepszym wieku dla piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?