skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak, oni w ogóle i piłkarsko nie sa słabi patrzac na ich mecze to graja ciekawa piłkę i oby niedługo bili się o puchary. Ja akurat życzę źle zarówno PSG jak i City ;)
0
Czemu niby miałaby być śmiesznym klubem?
0
Tak tak to ich wina a nie zawodnika, że sobie nie poradził. Biedny nie wiedział jaka jest rywalizacja w Barcelonie i ile zawodników chce grać. Boże co to za ludzie sa tutaj...
0
Ja tam nie wiem która strona sceny politycznej tak lubi równość ;)
0
To nie jest dobra pomoc, nie pomaga się w ten sposób, nic tylko potępiać, oby to był fejk.
0
Trzeba być kompletnym niedorozwojem żeby pisać takie rzeczy.
1
Potem jeszcze te same osoby mówia o tym, żeby info z gazet traktować z przymrużeniem oka XD
1
No nie wiem, on ma po prostu bardzo pretensjonalny ton głosu przez co nie bardzo chce się go słuchać, ale pojęcie o piłce ma i w dodatku bardzo dobrze wie jak to wygląda od wewnątrz, do tego często opowie jakąś śmieszną anegdotkę ;)
0
Komentarz usunięty
0
Lepiej udawać, że rozdawanie pieniędzy jest etyczne.
29
To nie jest w kategorii dobry albo zły, raczej mądry albo głupi bądź odpowiedzialny nieodpowiedzialny. Tutaj zdecydowanie głupie i nieodpowiedzialne zachowanie i mam nadzieję, że to fake.
33
...
1
Nie wiem, ale chyba to jedyna szansa, żeby zobaczyć KO na Jon Jonesie, zagrać na PS.
0
Wiem doskonale o czym mówisz, to się nazywa zgranie. Messi bardzo często na siłę szuka Suareza, to samo Suarez Messiego i często kończy się to fiaskiem, raz drugi trzeci nie wyjdzie, ale za czwartym bądź piątym tak i mamy z tego super akcję i bramkę, podobnie Messi z Albą. Messi nie ma takich akcji z Semedo, jakie miał z Albą i to nie wina tego, że Leo mu nie podaje, tylko Portugalczyk nie czuje tak tej gry. Świetni zawodnicy zawsze się razem odnajdą na boisku, są zbyt dużymi profesjonalistami, jeśli tak nie jest, to po prostu któryś z nich odstaje, w tym przypadku na pewno nie Argentyńczyk ;)
1
Niech jeszcze tym "niektórym" będzie Pep Segura...
0
No to wybacz, ale to nie Alba i Messi mają się dostosowywać do Alcacera, a on do nich. Wtf w ogóle jak można się poważnie odnieść do takiego argumentu, że nie podają mu, bo nie jest ich kolegą?
0
Nawet jeśli miałby odciążyć Suareza w tych 10% meczów to będzie dobrze. Pamiętaj, że Luis ma już 32 lata, zostało mu kilka lat gry na najwyższym poziomie, a on chce korzystać z tego pełnymi garściami i gdyby to od niego zależało, to grałby wszystko, taki mental ma ten piłkarz, jest wręcz stworzony do tego sportu. Ten typ napastnika gra u Valverde wszystko, analogiczna sytuacja jak u Guardioli wszystko grał Lewandowski.
0
"toż to Leo i Alba go ignorowali przy rozegrania mimo, że szukał gry, bo nie był pewnym przyjacielem z Urugwaju." Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee, proszę powiedz, że ty w tym momencie tylko żartujesz..
0
Skąd to wiem? Bo na niego trener nie stawiał, jeśli przekonywałby trenera to czemu miałby na niego nie stawiać, przecież nie jest sabotażystą. Oj z tym, że nie zawodził to poleciałeś, miewał dosyć dobre mecze, ale gdy wychodził od pierwszej minuty prezentował się średnio, był po za grą, nie dawał tyle w pressingu co jego konkurent, a to na klub pokroju Barcelony nie starczy. Nieiufność trenera jest w większości przypadków potwierdzona dyspozycją w treningu, meczu etc. chyba, że występuje konflikt typu Pogba - Mourinho lub Isco - Solari. Paco po prostu sportowo się nie obronił.
1
A ile ty chciałbyś grać rywalizując z jednym z najlepszych środkowych napastników swoich czasów? Co ma do tego Paco? Barcelona go zwyczajnie przerosła, zbyt duży klub, zbyt duża presja, takie BVB, Valencia są dla niego idealne.
1
Nie wiem czy to nie fejk, ale trochę hipokryzja ze strony Zlatana, bo gdy Juve spadło i wszyscy go prosili, żeby został to odszedł ze Starej Damy. I oczywiście ja go w pełni rozumiem, bo myślał o swojej karierze, ale w takim razie niech nie wytyka tego Ronaldo.
0
No w sumie my mamy mocniejszą kadrę.
0
I tak w szatni trener dziękuję wszystkim zawodnikom za mecz. Trochę to wyolbrzymiasz moim zdaniem.
1
Podpisuję się pod tym. Mamy tutaj zbyt odmienne poglądy i tylko niepotrzebne kłótnie się pojawiają, jesteśmy tutaj, bo łączy nas klub, który wszyscy kochamy (choć w sumie kibice innych klubów też tu są) a tematy polityczne zdecydowanie nie sprawiają iż jesteśmy wszyscy bliżej siebie i niepotrzebnie się na siebie denerwujemy.
1
Dzięki, będę wiedział na przyszłość ;)
1
To chyba oznacza mrówka po hiszpańsku i dlatego, że jest typem "pracusia".
0
Ja nie jestem agresywny, nie wiem o jakich tabletkach mówisz. A to, że pisze głupoty to widać gołym okiem i jeden lub dwa komentarze można przeboleć, ale po jakimś czasie robi się irytujący.
1
Nie wiem, edytowałeś. I tak generalizujesz w opór, bo piszesz właśnie tym śmieceniu i znęcaniu się nad zwierzętami nic nie podając. Debile zawsze się znajdują, ale takich w społeczeństwie jest mniej niż procent. Dowiedz się różnych rzeczy, a nie siedzisz i pier***isz głupoty w internecie.
1
Większego syfu i takiego generalizowania jak twój komentarz o śmieceniu przez kiboli to naprawdę ze świecą w TVNie szukać.
0
Oczywiście, że nie jest etyczne.