0

O ja pie***lę. Dawał coś czego teraz brak, czyli co? Bo chyba nie mówisz o walce na boisku. Gdzie ja coś napisałem o Dembele tutaj? Na razie nasz pierwszy skład jest bez Dembele na całe szczęście. Neymarem nie zastąpisz Rakiticia, bo to dwie różne pozycje, to tak jakbyś chciał pozbyć się Lengleta a kupić w zamian Eriksena, kompletnie bez sensu. Neymar mimo tego, że na boisku umiejętności ma wielkie, niestety problem z głową w stylu naszego młodego Francuza, a teraz nie ma już takich postaci w szatni, jak wtedy gdy Neymar przychodził w 2013 typu Puyol, Xavi, Iniesta, żeby miał go ktoś utemperować niestety. Po za tym, on nie jest tutaj niezbędny, radzimy sobie bez niego równie dobrze co z nim. A po za tym, to Barcelona to nie miejsce dla ludzi z takim charakterem, tutaj ceni się skromnych i pracowitych (patrz Arthur,Cou).

0

Trol mam rozumieć?

2

A jednak do sądu go pozwał XD

7

W sumie i tak Kaczyński miał nerwy na wodzy, bo ja na jego miejscu to zaje****ym Wałęsie za te wpisy.

12

Hahahahahaha XD ja też jakoś tam za nim specjalnie nie przepadam, ale tutaj reakcja świetna.

2

A po co on nam, skoro od kilku lat już jest z nami Suarez?

0

Nudzi ci się?

2

No, nie mogłem rano uwierzyć jak przeczytałem tę informację.

0

No nie, to walka Fury - Wilder dlatego mówię, że dwóch najlepszych.

0

Dwóch najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej, trochę dziwnie, że ani Polsast ani TVP nie wzięło tej walki.

1

Jak dla mnie to są to kompletnie różne gry, mimo tej samej nazwy, zarówno III ma wiele plusów tak i IV, ja osobiście skłaniam się do IV.

19

XDDD kocham te tematy tutaj.

0

Co innego być silny i umieć to wykorzystać, tutaj Suarez boje na głowę Belga. Nie no, co do tego, że Bale jest szybszy od Alby to się nie zgadzam.

0

No niby tak, ale zarówno Albo jest bardzo szybki, tak i Suarez jest piekielnie silny.

27

Nie wiem jak tak można tak szczerze. :D

0

W sumie zazwyczaj środkowi obrońcy to mimo wszystko takie tury i pod względem fizycznym silni goście i tak mnie trochę zastanawia, jak Marquinhos jest na najwyższym poziomie będąc w sumie taki chudzielcem.

1

Czwarty poziom rozgrywkowy, ale nazywa się III liga.

0

I

2

Hahaha, tak jakie to wszystko proste XD Wystarczy tylko "podawać ciut szybciej". :D

2

No ja gram w trzeciej, więc już w sumie nieamatorsko.

40

Robi wiele rzeczy dobrze - cisza. Zdarzają mu się błędy jak każdemu - od razu trzeba wytykać.

3

??

7

W sumie racja.

1

Serio, ja wiem, że Ekstraklasa odstaje poziomem od oglądanych tutaj lig. Ale naprawdę pisanie o piłkarzach "parodyści" tak po prostu żenujące i gorzej czyta się wtedy twój tutaj jak najbardziej merytoryczny post, z którym się zgadzam. Ale naprawdę, miejcie niektórzy więcej szacunku do piłkarzy, nawet tych z naszej ligi.

3

Jak on to chyba wczoraj wstawiał na swojego IG.

0

Teraz wszedłem i serio, dramat..

6

Komentarz usunięty

0

Jest Adam Kownacki.

4

Nie. W sumie tylko tyle mam do powiedzenia, nie raz już tu pisałem, dlaczego będzie grał Roberto a nie Semedo i nie chce mi się robić tego znowu.

1

Hahahaahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?