skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ja pie***lę. Dawał coś czego teraz brak, czyli co? Bo chyba nie mówisz o walce na boisku. Gdzie ja coś napisałem o Dembele tutaj? Na razie nasz pierwszy skład jest bez Dembele na całe szczęście. Neymarem nie zastąpisz Rakiticia, bo to dwie różne pozycje, to tak jakbyś chciał pozbyć się Lengleta a kupić w zamian Eriksena, kompletnie bez sensu. Neymar mimo tego, że na boisku umiejętności ma wielkie, niestety problem z głową w stylu naszego młodego Francuza, a teraz nie ma już takich postaci w szatni, jak wtedy gdy Neymar przychodził w 2013 typu Puyol, Xavi, Iniesta, żeby miał go ktoś utemperować niestety. Po za tym, on nie jest tutaj niezbędny, radzimy sobie bez niego równie dobrze co z nim. A po za tym, to Barcelona to nie miejsce dla ludzi z takim charakterem, tutaj ceni się skromnych i pracowitych (patrz Arthur,Cou).
0
Trol mam rozumieć?
2
A jednak do sądu go pozwał XD
7
W sumie i tak Kaczyński miał nerwy na wodzy, bo ja na jego miejscu to zaje****ym Wałęsie za te wpisy.
12
Hahahahahaha XD ja też jakoś tam za nim specjalnie nie przepadam, ale tutaj reakcja świetna.
2
A po co on nam, skoro od kilku lat już jest z nami Suarez?
0
Nudzi ci się?
2
No, nie mogłem rano uwierzyć jak przeczytałem tę informację.
0
No nie, to walka Fury - Wilder dlatego mówię, że dwóch najlepszych.
0
Dwóch najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej, trochę dziwnie, że ani Polsast ani TVP nie wzięło tej walki.
1
Jak dla mnie to są to kompletnie różne gry, mimo tej samej nazwy, zarówno III ma wiele plusów tak i IV, ja osobiście skłaniam się do IV.
19
XDDD kocham te tematy tutaj.
0
Co innego być silny i umieć to wykorzystać, tutaj Suarez boje na głowę Belga. Nie no, co do tego, że Bale jest szybszy od Alby to się nie zgadzam.
0
No niby tak, ale zarówno Albo jest bardzo szybki, tak i Suarez jest piekielnie silny.
27
Nie wiem jak tak można tak szczerze. :D
0
W sumie zazwyczaj środkowi obrońcy to mimo wszystko takie tury i pod względem fizycznym silni goście i tak mnie trochę zastanawia, jak Marquinhos jest na najwyższym poziomie będąc w sumie taki chudzielcem.
1
Czwarty poziom rozgrywkowy, ale nazywa się III liga.
0
I
2
Hahaha, tak jakie to wszystko proste XD Wystarczy tylko "podawać ciut szybciej". :D
2
No ja gram w trzeciej, więc już w sumie nieamatorsko.
40
Robi wiele rzeczy dobrze - cisza. Zdarzają mu się błędy jak każdemu - od razu trzeba wytykać.
3
??
7
W sumie racja.
1
Serio, ja wiem, że Ekstraklasa odstaje poziomem od oglądanych tutaj lig. Ale naprawdę pisanie o piłkarzach "parodyści" tak po prostu żenujące i gorzej czyta się wtedy twój tutaj jak najbardziej merytoryczny post, z którym się zgadzam. Ale naprawdę, miejcie niektórzy więcej szacunku do piłkarzy, nawet tych z naszej ligi.
3
Jak on to chyba wczoraj wstawiał na swojego IG.
0
Teraz wszedłem i serio, dramat..
6
Komentarz usunięty
0
Jest Adam Kownacki.
4
Nie. W sumie tylko tyle mam do powiedzenia, nie raz już tu pisałem, dlaczego będzie grał Roberto a nie Semedo i nie chce mi się robić tego znowu.
1
Hahahaahahaha