skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hitem jest to, że na przykład tracimy kontrolę nad meczem przez bodajże 10 minut i normalnie płacz, że już bronimy wyniku. Wiele użytkowników chyba nie rozumie, że druga drużyna to nie są jakieś ogórki, nie położą się przed nami, też chcą wygrać, są zmotywowani i również w trakcie meczu będą przez jakiś czas dominować, ale zazwyczaj jest to krotki okres (eksperci określają to tak, że druga drużyna musi się wyszaleć) i reszta meczu jest pod nasze dyktando.
30
Już widzę Malcoma w El Clasico.
4
To fajnie, całkowicie mnie przekonałeś, nie ma co. Boże skąd się tacy ludzie biorą?
3
To tylko pokaże jakim jest zawodnikiem. Sory ale tu nikt trenera szantażować nie będzie, podejmujesz złe decyzje na boisku, które nie podobają się nie tylko trenerowi, ale i kolegom z drużyny - nie grasz.
1
Proszę cię, nie odzywaj się.
0
Już ci mówiłem, idź wtedy będzie lepiej.
15
Ty powinieneś czym prędzej zejść z tej strony.
1
RAFINHA
2
Krótka masz pamiec albo nie ogladasz meczów.
1
Pie****isz jak potłuczony, już chyba tylko dla zasady.
19
Zamknij sie proszę :D
3
XDDD
0
"To nie znaczy że ludzie tutaj zgłupieli" Hahahahahahahahaha, nie wcale nie zgłupieli. Skądże znowu? Hahahha
2
Xavi, ktory bedzie spowalniał grę tylko...
3
Wiesz, to chyba ta pewność w umiejętności naszego cracka. :D
11
Nie no, gdyby Leo był zdrowy to byłbym pewny, że rozjedziemy ten Real, bo oni naprawdę padaka totalna. Ale to tylko gdybanie, poważnie mówiąc to wiadomo, z brakiem Leo nasza siła ofensywna maleje, ale uważam, że wygramy. Vamos!
0
Ajj Thiago co ma balans ciała. W nim to widać to DNA Barcy.
0
Zobacz czy masz na kanale 130 dostepny polsat sport premium.
30
To ja nie wiem po co oni tego Odriozole kupowali.
0
A czy ja napisałem, że wygrał? Grali w finale LM z Realem i dopóki Salah bł na boisku, to Real wyglądał na zesranego, a nie Liverpool.
2
Ty powinieneś się nie ozywać, jak nie masz pojęcia.
0
Liverpool z Kloppem na ławce zrobiłoby w gacie i spanikowało? Hit chyba XDD
3
Jakbyś trochę ogarniał, to wiedziałbyś, że chodziło mu o sezon 2010/11.
0
Dla nas to lepiej, jak nawet przeciętni próbują grać z nami otwarty futbol.
9
Sam mi się uśmiech na twarzy pojawia, jak czytam, że Real chce z początkiem nowego sezonu zatrudnić Mourinho. ;)
0
Polecam Wiosełko.
1
Jak ja się cieszę, że jestem kibicem klubu, który gra techniczną piłkę, a nie jakiegoś klubu z fizycznej Anglii. Serio, to jest kompletne przeciwieństwo tego, co Xavi mówi o piłce nożnej w swoim wywiadzie.
3
Stary, niedziwne że się śmieją, ja nawet nie traktuję tego w kategorii partii politycznej, tylko takie gó**o, co startuje zawsze w wyborach, nic nie chce zmieniać, nie wiadomo jaki ma program, byle tylko się dopchać do koryta i poobsadzać swoimi stołki.
1
Komentarz usunięty
1
Tutaj to beton pozostanie betonem.. niestety