0

Hitem jest to, że na przykład tracimy kontrolę nad meczem przez bodajże 10 minut i normalnie płacz, że już bronimy wyniku. Wiele użytkowników chyba nie rozumie, że druga drużyna to nie są jakieś ogórki, nie położą się przed nami, też chcą wygrać, są zmotywowani i również w trakcie meczu będą przez jakiś czas dominować, ale zazwyczaj jest to krotki okres (eksperci określają to tak, że druga drużyna musi się wyszaleć) i reszta meczu jest pod nasze dyktando.

30

Już widzę Malcoma w El Clasico.

4

To fajnie, całkowicie mnie przekonałeś, nie ma co. Boże skąd się tacy ludzie biorą?

3

To tylko pokaże jakim jest zawodnikiem. Sory ale tu nikt trenera szantażować nie będzie, podejmujesz złe decyzje na boisku, które nie podobają się nie tylko trenerowi, ale i kolegom z drużyny - nie grasz.

1

Proszę cię, nie odzywaj się.

0

Już ci mówiłem, idź wtedy będzie lepiej.

15

Ty powinieneś czym prędzej zejść z tej strony.

1

RAFINHA

2

Krótka masz pamiec albo nie ogladasz meczów.

1

Pie****isz jak potłuczony, już chyba tylko dla zasady.

19

Zamknij sie proszę :D

3

XDDD

0

"To nie znaczy że ludzie tutaj zgłupieli" Hahahahahahahahaha, nie wcale nie zgłupieli. Skądże znowu? Hahahha

2

Xavi, ktory bedzie spowalniał grę tylko...

3

Wiesz, to chyba ta pewność w umiejętności naszego cracka. :D

11

Nie no, gdyby Leo był zdrowy to byłbym pewny, że rozjedziemy ten Real, bo oni naprawdę padaka totalna. Ale to tylko gdybanie, poważnie mówiąc to wiadomo, z brakiem Leo nasza siła ofensywna maleje, ale uważam, że wygramy. Vamos!

0

Ajj Thiago co ma balans ciała. W nim to widać to DNA Barcy.

0

Zobacz czy masz na kanale 130 dostepny polsat sport premium.

30

To ja nie wiem po co oni tego Odriozole kupowali.

0

A czy ja napisałem, że wygrał? Grali w finale LM z Realem i dopóki Salah bł na boisku, to Real wyglądał na zesranego, a nie Liverpool.

2

Ty powinieneś się nie ozywać, jak nie masz pojęcia.

0

Liverpool z Kloppem na ławce zrobiłoby w gacie i spanikowało? Hit chyba XDD

3

Jakbyś trochę ogarniał, to wiedziałbyś, że chodziło mu o sezon 2010/11.

0

Dla nas to lepiej, jak nawet przeciętni próbują grać z nami otwarty futbol.

9

Sam mi się uśmiech na twarzy pojawia, jak czytam, że Real chce z początkiem nowego sezonu zatrudnić Mourinho. ;)

0

Polecam Wiosełko.

1

Jak ja się cieszę, że jestem kibicem klubu, który gra techniczną piłkę, a nie jakiegoś klubu z fizycznej Anglii. Serio, to jest kompletne przeciwieństwo tego, co Xavi mówi o piłce nożnej w swoim wywiadzie.

3

Stary, niedziwne że się śmieją, ja nawet nie traktuję tego w kategorii partii politycznej, tylko takie gó**o, co startuje zawsze w wyborach, nic nie chce zmieniać, nie wiadomo jaki ma program, byle tylko się dopchać do koryta i poobsadzać swoimi stołki.

1

Komentarz usunięty

1

Tutaj to beton pozostanie betonem.. niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?