0

Nie.

0

Komentarz usunięty

17

Bo właśnie w ogóle go nie wystawił na jeden z najtrudniejszych meczów do tej pory w sezonie.

0

Bardzo niepokojace że nasz najlepszy zawodnik tworzy akcje.. zrozumcie, że posiadanie takiego zawodnika to przywilej a nie kara.

0

Komentarz usunięty

9

To super Adrian. :)

0

Kompletnie nie ma czego, gdy już coś we śnie wchodzi w decydująca fazę, to zazwyczaj się budzę więc nie warto.

1

Lepiej bym tego nie ujął. :D

0

Jakiś czas temu śniło mi się, że Lucho go powołał. (Mówię serio :D)

4

Taka sama jak 3/4 naszego zespołu, a jest jednym z niewielu, którzy wprowadzają spokój w grze, do tego jest jednym z tych kreatywnych zawodników.

2

Wiesz co, ty t się chyba uwziąłeś na tego Valverde i narzekasz już dla zasady. Jaki skład by nie wystawił, co by nie zrobił to ty zawsze coś znajdujesz na co można narzekać i lamentować.

0

Za Busquetsa XDD

0

Na ile czasu wypadł Bale?

0

No nie wiem, może Suareza, Coutinho, Busquetsa, Alby?

2

Zapewne gralibyśmy teraz słabo, bo w jego ostatnim sezonie tj. 2011/12 graliśmy często bez polotu a mecze wyjazdowe to była zazwyczaj katorga np. pamiętny mecz z Osasuną przegrany 3:2, remis z Villarealem 0:0. Widać było po Guardioli, że nie ma pomysłu już ta ten zespół, do tego sam nie ukrywał, że jest zawodowo wypalony i potrzebuje przerwy od trenowania. Więc ja się tak nad tym specjalnie nie zastanawiam, co by było gdyby nas prowadził dalej.

0

Tak oczywiście, to wina Barcelony.

1

Gdybym miał mieć takie nastawienie, to chyba dałbym sobie spokój z kibicowaniem.

0

Tak, zawodnicy go wybrali na niego, ale nie pasuje. A co do niektórych to polecam słowa Jerzego Brzęczka odnośnie tego jaki powinie być kapitan i niedawne słowa Javiera Zenettiego. Bo aż żal czytać te głupoty ludzi, co piszą o tym jaki powinien być kapitan, gdzie nie byli pewnie nigdy nawet w drużynie z okręgówki.

2

Henry jest podobno mega profesjonalistą i maniakiem, który potrafi wymienić skład średniaka 2 Bundesligi, na dodatek po jego wielu wypowiedziach widać, że jest bardzo inteligentną osobą. Nie miałbym problemu gdyby miał kiedyś zasiąść na ławce trenerskiej Barcy.

4

Widzę wśród użytkowników dalej podejście do trenerów i mentalność level Termalika :D

0

W kwestii siatkówki tak, ale ogólnie to niemiecka stacja.

0

Zaraz ci napiszą, że to Real swoją fatalną postawą podarował nam mistrzostwo.

0

I oczywiście wierzysz, że powiedział prawdę, a nie, że chciał bronić zawodnika w mediach?

0

STURRIDGE!!!!

0

Gra? Chyba grał, to jest nowinka taktyczna z z lat 80 tamtego stulecia. Mówiąc libero, miałem na myśli defensywnie nastawionego zawodnika.

0

Nigdy jakoś specjalnie nie doceniałem Rudigera, oglądając Chelsea w tym sezonie to zamyka mi mordę swoimi występami.

0

Bardzo mądre słowa.

0

Nam to chyba specjalnie te mecze o 16 dają.

0

No masz rację, zawodnik typu Thiago, Varatti czy Pjanić byłby idealny do środka pola Barcelony. Rakitić jest według mnie takim bardziej libero można powiedzieć.

0

Niedziwne, że najlepszy piłkarz w historii jest w drużynie tym najkreatywniejszym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?