skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie.
0
Komentarz usunięty
17
Bo właśnie w ogóle go nie wystawił na jeden z najtrudniejszych meczów do tej pory w sezonie.
0
Bardzo niepokojace że nasz najlepszy zawodnik tworzy akcje.. zrozumcie, że posiadanie takiego zawodnika to przywilej a nie kara.
0
Komentarz usunięty
9
To super Adrian. :)
0
Kompletnie nie ma czego, gdy już coś we śnie wchodzi w decydująca fazę, to zazwyczaj się budzę więc nie warto.
1
Lepiej bym tego nie ujął. :D
0
Jakiś czas temu śniło mi się, że Lucho go powołał. (Mówię serio :D)
4
Taka sama jak 3/4 naszego zespołu, a jest jednym z niewielu, którzy wprowadzają spokój w grze, do tego jest jednym z tych kreatywnych zawodników.
2
Wiesz co, ty t się chyba uwziąłeś na tego Valverde i narzekasz już dla zasady. Jaki skład by nie wystawił, co by nie zrobił to ty zawsze coś znajdujesz na co można narzekać i lamentować.
0
Za Busquetsa XDD
0
Na ile czasu wypadł Bale?
0
No nie wiem, może Suareza, Coutinho, Busquetsa, Alby?
2
Zapewne gralibyśmy teraz słabo, bo w jego ostatnim sezonie tj. 2011/12 graliśmy często bez polotu a mecze wyjazdowe to była zazwyczaj katorga np. pamiętny mecz z Osasuną przegrany 3:2, remis z Villarealem 0:0. Widać było po Guardioli, że nie ma pomysłu już ta ten zespół, do tego sam nie ukrywał, że jest zawodowo wypalony i potrzebuje przerwy od trenowania. Więc ja się tak nad tym specjalnie nie zastanawiam, co by było gdyby nas prowadził dalej.
0
Tak oczywiście, to wina Barcelony.
1
Gdybym miał mieć takie nastawienie, to chyba dałbym sobie spokój z kibicowaniem.
0
Tak, zawodnicy go wybrali na niego, ale nie pasuje. A co do niektórych to polecam słowa Jerzego Brzęczka odnośnie tego jaki powinie być kapitan i niedawne słowa Javiera Zenettiego. Bo aż żal czytać te głupoty ludzi, co piszą o tym jaki powinien być kapitan, gdzie nie byli pewnie nigdy nawet w drużynie z okręgówki.
2
Henry jest podobno mega profesjonalistą i maniakiem, który potrafi wymienić skład średniaka 2 Bundesligi, na dodatek po jego wielu wypowiedziach widać, że jest bardzo inteligentną osobą. Nie miałbym problemu gdyby miał kiedyś zasiąść na ławce trenerskiej Barcy.
4
Widzę wśród użytkowników dalej podejście do trenerów i mentalność level Termalika :D
0
W kwestii siatkówki tak, ale ogólnie to niemiecka stacja.
0
Zaraz ci napiszą, że to Real swoją fatalną postawą podarował nam mistrzostwo.
0
I oczywiście wierzysz, że powiedział prawdę, a nie, że chciał bronić zawodnika w mediach?
0
STURRIDGE!!!!
0
Gra? Chyba grał, to jest nowinka taktyczna z z lat 80 tamtego stulecia. Mówiąc libero, miałem na myśli defensywnie nastawionego zawodnika.
0
Nigdy jakoś specjalnie nie doceniałem Rudigera, oglądając Chelsea w tym sezonie to zamyka mi mordę swoimi występami.
0
Bardzo mądre słowa.
0
Nam to chyba specjalnie te mecze o 16 dają.
0
No masz rację, zawodnik typu Thiago, Varatti czy Pjanić byłby idealny do środka pola Barcelony. Rakitić jest według mnie takim bardziej libero można powiedzieć.
0
Niedziwne, że najlepszy piłkarz w historii jest w drużynie tym najkreatywniejszym.