skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Komentarz usunięty
2
Bo chociaż jeden śeodkowy obrońca musi być na ławce. I tak zapewne nie zagra, bo stoperów sie nie zmienia.
4
Następny głupi komentarz.
1
XDDD
0
Niekoniecznie, ale więcej bedziemy wiedzieć po dzisiejszym meczu.
0
Nie no wszedłem na telefon myślę Flashscore robi mnie w ch**a. Serio ten Real to porażka.
0
Komentarz usunięty
5
Następny...
0
Nie, po prostu są lepsi zawodnicy w drużynie na ten moment.
0
Komentarz usunięty
0
Tak samo masz prawo się rozpędzić i uderzyć głową w mur, i to głupie i to.
0
Zaskoczę cię, ale w zawodowej piłce trening jest można powiedzieć największym wyznacznikiem.
0
Ja tam Paulinho na skrzydle nie widziałem u nas, Aduriza też nie, więc nie wiem w czym problem.
1
Po tym, że nie gra i nie jest powoływany, świadcz to o tym, że nie nadaje się na ten moment do gry w Barcelonie. A teraz pomyśl, gdyby serio był zawodnikiem na miarę pierwszego składu, to chyba w interesie Valverde byłoby wystawianie go.
0
Komentarz usunięty
0
Tak chciałbym, żeby dalej był trenerem tego zespołu. Co do niszczenia, to zawsze przychodzi kryzys formy, i tak samo zawsze się z niego wychodzi, ja w przeciwieństwie do ciebie wierzę w ten zespół i w tego trenera.
1
Ty jeszcze fajniej.
1
Beka beka
0
W tym Bilbao z Adurizem na szpicy to nie raz nas ograł.
2
A to niedobry handlarz ludźmi XDDD
1
Komentarz usunięty
0
Weź januszu jak masz pisać akie pierdoły, to lepiej nie pisz.
1
Bo zapewne jest za słaby.
0
Polska myśl szkolenio.. prezesowa.
1
Szkoda ci go.. No przepraszam, ale on sam chciał tu przyjść, głupi nie jest, wiedział z kim będzie musiał rywalizować, najwyraźniej na treningach, których my nie widzimy gość niestety odstaje od reszty zespołu. Ale to piłka nożna na zawodowym i najwyższym poziomie, tutaj nie ma miejsca na uczucia, jesteś dobry - grasz, jesteś słabszy - grzejesz ławkę albo trybuny.
0
Hahahahahahaha.
1
Może zacznij coś trenować, poznasz nowych ludzi itp.
31
Jesteś z podlasia?
0
Jak nic zaskakującego, to po co piszesz głupi jak but pierwszy komentarz?
14
Ty chyba nie potrafisz myśleć.. Przecież on wstawia informacje, które się pojawiają, nie odpowiada za to, czy one się potwierdzą, czy nie. "Ale to są bzdury" a ty na jakiej podstawie to wysnuwasz? Wiadomo, że media o czymś muszą pisać, ale akurat COPE to jedno z rzetelniejszych źródeł.