skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To akurat bardzo dobrze.
4
Jakichś wielkich fanów PiS to tu nie ma, ale ludzie, którzy nie lubią PO są. Po za tym, jak w tych miastach, które wymieniłeś w 5 rządzi PiS a reszta to głównie PO i .N to przepraszam, ale to trzeba płakać, a nie się cieszyć.
0
Obyś jednak się mylił ;) Nie no poważnie mówiąc to jest to najlepsza walka w HW jaka może być Fury - Wilder. Gypsyking jest dla mnie mimo tej 2 letniej przerwy najlepszym zawodnikiem w kategorii królewskiej, szkoda że jego walka z Bronzbomberem jest teraz, bo gdyby była jakoś wtedy jak z Kliczko to Tyson nie miałby problemów z i wypunktowałby na luzie Deontaya, teraz jest jednak 50 na 50. I dla mnie i jeden i drugi wygrywają z Antkiem, Wilder przez KO, a Fury tak jak zapowiadał, punktowałby go przez całą noc lewym prostym.
0
Wilder to bardzo możliwe, że przegra z Furym więc wiesz.. :D
13
Bardziej chyba takie zażenowanie aż.
0
Jest i naczelny hejter, jak tam? No w sumie 3 punkty wywiezione z trudnego stadionu, ale co tam.
0
No nie, to nie jest jakiś charakterniak typu Klopp, Conte, Capello, tylko gość, który jest romantykiem piłki i można powiedzieć, że żyje w swoim świecie.
0
Co ty dajesz gościu hahaha, jest zainteresowanie zawodnikiem, który jest odkryciem tego sezonu, co jest w sumie normalne, a czy Piątek pasuje tutaj czy nie to kwestia trenerów itp.. A ty wyjeżdżasz z komentarzem "nie no szanujmy się" hahaha są takie same posty o jakichś innych piłkarzach z lig francuskich, którzy nagle mają formę i Barca się nimi zainteresuje to pojawiają się komentarze "dobrze, bierzemy go", ale jak już zainteresowanie Polakiem to nagle "nie no szanujmy się" hahaha i nikt tu nie mówi o dawaniu złotej piłki Piątkowi.
2
No Kloppa to tak, z Guardiolą raczej problemu by jakiegoś nie mieli.
0
Proszę cię stary, gość kosztował 40 milionów, nie gra, pobiera pensje, powinien za przeproszeniem zapi*****ać na tej murawie żeby się pokazać. Nie zjada ani Munira, ani tym bardziej Rafy, nie wiem skąd ty to wziąłeś. A powiedz mi teraz, kogo Marcelo nie objeżdża na swojej stronie, chyba tylko nielicznych, mieć pretensje do kogoś, że nie radzi sobie z Marcelo to tak jakby mieć pretensje, że daje się kiwać Messiemu, albo nie potrafi zabrać piłki Inieście. A i tak Rafa bardzo dużo, a przede wszystkim mądrze pracował w defensywie w tym meczu, czego ani Dembele, ani tym bardziej Malcom nie potrafią.
2
Zachowywałby się jak dziecko, gdyby przegrywał mecze i potrzebowalibyśmy na gwałt skrzydłowego, a ten nie wystawiałby go. W tym przypadku Malcom jest za słaby nawet na kadrę meczową, a naszego trenera bronią wyniki i nie musi brać gościa, który na tle trzecioligowca wygląda przeciętnie (ale przecież on nie miał rytmu meczowego XDD).
2
Kalistenika - pompki, dipy. Siłownia - wyciskanie sztangi na prostej ławce i na skośnej dodatniej, wyciskanie hantelek i rozpiętki.
8
A gdyby był Francuzem byłoby "super, że go obserwują" itp..
1
Ja to nie wiem, jeszcze jakoś idzie przetrawić te unikanie podatków itp., załamujące jak u Verattiego jest ta jazda po pijanemu.. No ale pobicie taksówkarza to już naprawdę dramat. Niedziwne, jak się potem postrzega piłkarzy.
2
Hahaha a ja myślałem, że tych "najmądrzejszych" użytkowników wywiało jakoś po klasyku, a tu proszę, jest jeden okaz. XD
1
Nie, właśnie kompletnie na odwrót. Rozróżnianie prawica-lewica ma sens tylko pod względem ekonomicznym, bo to właśnie ten czynnik stworzył ten podział, byli socjaliści (lewica) i kapitaliści (prawica), a te wszystkie LGBTABCDXYZ są od niedawna i są to po prostu nowe spory na tej linii.
0
Oczywiście, że będzie nawet pomimo tego, że nie mają wielkiego poparcia, ale są jednymi ze współorganizatorów największego marszu w Polsce 11 listopada, samo to mówi, że już są częścią polskiej sceny politycznej.
2
500+, jakieś mieszkanie+, od groma jakichś bzdurnych przepisów ograniczających handel i obrót ziemią, nieprzestrzeganie prawa, faktycznie nie są skrajną lewicą.
0
Dobry plan, ale chyba niewykonalny na razie XD Niestety w sejmie oprócz Kukiza sama lewica, więc w tym kraju niestety nie może być dobrze.
3
Problem odnośnie Malcoma nie leży według mnie w tym, że brakuje mu minut i ogrania. Wydaje mi się, że go przerasta sam klub jakim jest Barcelona, system w jakim się tutaj gra, to może być coś z czym Brazylijczyk nie daje sobie rady, więc moim zdaniem wypożyczenie go do klubów, o których piszesz raczej w kontekście Barcelony nic mu nie da. Ale mogę się mylić, a ty możesz mieć rację, ale jednak u nas wypożyczenia jednak się nie sprawdzały.
0
Nie no, najsilniejsza bez Leo, to raczej Umtiti za Lengleta.
0
Nie, nie trzeba, jemu urazy nie zdarzają się co chwilę, a sytuacja, która ma miejsce teraz to wypadek przy pracy i zobaczysz, że Kevin nie będzie co chwila łapał kontuzji. Więc wstrzymaj się z frazesami o hipokryzji.
5
Nie powiedziałbym, że szklanka, chłopak ma po prostu pecha. Szklanką można nazwać Reusa, Vermaelena, Bale'a.
0
Gerrard, Iniesta, Ferdinand, Makelele, Kahn, Pirlo, Deco.
2
Może i równości, co z tego. Rodzina czyt. kobieta i mężczyzna jest podstawową komórką społeczną, ma zdolności prokreacyjne, może mieć potomstwo, co działa na plus społeczeństwa i narodu. Pary jednopłciowe tego nie mogą, tak więc nie będą mieć żadnych przywilejów, tylko dlatego, że oni uważają, iż im się należy.
1
Beka.
1
Komentarz usunięty
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
25
Pamiętam to, serio chodzenie tam to dramat.
0
Wiesz, wczoraj pojawiały się głosy, Valverde to rasista i coś może być na rzeczy, bo Malcom nie dostaje minut, Dembele nagle wypada ze składu, Umtiti doznaje tajemniczej kontuzji kolana, więc nie wiadomo jak to z Big Samem będzie. :D