10

Kto się boi? Po prostu nikt nie jest takim debilem, żeby ich teraz lekceważyć i myśleć o następnych rywalach.

0

Khedia - Alonso - Ozil

1

Messi "cofał się" po piłkę już wtedy gdy grał Xavi i Iniesta, bo taki ma styl gry, on nie czeka na sytuacje, a sam je kreuje. A jeśli nie wierzysz to na YT jest cały mecz Barcelona Real 5:0 i możesz sobie prześledzić.

0

Może po za takimi jak z Realem 5:0 czy 6:2, z Arsenalem w LM, indywidualnymi akcjami takich geniuszy jak Xavi czy Iniesta to tak, ale reszta jakoś się nie zmieniła. Bo tak szczerze to ja od zawsze pamiętam jak o Barcelonie mówiło się, że gra nudno i od Pepa to się zaczęło, że niby Real to fajnie obejrzeć bo kontry, szybkie bezpośrednie ataki a Barca to takie klepanie... i w sumie coś w tym było, ale już od czasów Guardioli. Nie róbcie ludziom wody z mózgu też, że wszystkie mecze Pepa były świetne, bo nie były wszystko jest gdzieś pomiędzy. Tak jak Xavi kiedyś powiedział, jak wygrywasz nigdy nie jesteś tak dobry jak ciebie przedstawiają, a jak przegrywasz nigdy nie jesteś taki słaby jak cię przedstawiają. Tu jest podobnie, jak grasz ładnie dla oka, to nie pięknie jak cię opiszą, i gdy grasz w słabym stylu to również nigdy nie grasz aż tak słabo, jak o tobie mówią. Ogólnie patrząc na styl gry drużyn, to Valverde i Guardiole więcej łączy niż dzieli.

1

Hitem było jak pojawiły się statystyki porównujące Valverde i Pepa i nagle okazało się, że posiadanie piłki, stwarzane sytuacje bramkowe, odbiory, gole, punkty są bardzo zbliżone do siebie, ale i tak ludzie wmawiali sobie, że za Pepa było lepiej bardziej fajniej cudowniej itp.

0

Od pana Andrzeja się odp****ol.

7

Dobra weź człowieku XD

0

Dobrze że tak robi, bo któregoś razu piłkarz może nie podać ręki i pismaki zaczna pisać o konflikcie. Po za tym co to za wnioski.

1

Ja nie mówię, kto kogo woli, ale kto jest lepszym piłkarzem.

11

Można ale to głupie.

5

Dobra, nawet nasza najbardziej defensywna pomoc to sa wirtuozi w porównaniu do pomocników Juve czy Atleti.

0

Aaa nie no to luz w taki razie XD

0

Żadnego z nich nie lubię

9

Nie wiem, czy chodziło ci o to, że Busi jest przecinakiem czy przeciętniakiem i zastanawiam się, które stwierdzenie jest głupsze.
I tak, Cou, Dembele i Alba na jednej stronie... żeby za dużo miejsca nie mieli przypadkiem.

2

Tak jak pisałem o tym wcześniej, mecz z Lyonem szczególnie ten na wyjeździe będzie bardzo ciężki, oni nie przez przypadek ograli City czy PSG w tym sezonie. Odnośnie naszej gry, to oprócz wykończenia, które był tragiczne graliśmy całkiem nieźle zważywszy na to, że gramy na ten moment bez swojego najlepszego pomocnika, a mimo to Lyon w drugiej połowie kompletnie zdominowany. Szkoda, że nic nie udało się wcisnąć, żeby mieć tego gola na wyjeździe, no ale trudno. A no i personalnie na minus Suarez.

0

Hahahahaha XD

1

Taa XDD

0

Ja mam ogolone:(

1

No w sumie co ja co ale sarkazm akurat w naszej grupie wiekowej jest na porządku dziennym

0

Co ma tutaj rocznik za znaczenie? XD

1

Oczywiście, że dostawali i prezentowali się bardzo przeciętnie.

0

Kiedy Cou i Roberto grali ostatnio w pomocy? Teoretycznie niby są opcjami, ale w praktyce na to miejsce po Arthurze szanse mają Vidal i Alena, więc wybór nieduży.

1

No tak samo jak u nas kontuzje ma Arthur.

9

Trzeba się nastawić na ciężki mecz, ekipy grające w LM szczególnie w fazie pucharowej są zmotywowani na 200%, do tego nie gra nam się łatwo na wyjazdach.

7

Arthur

0

Co tam się robiło w średniowieczu z kobietami, które były uznane za wiedźmy? ;)

1

Przez swojego promotora Hearna jest bardzo przereklamowany i taki sztuczny. Ogólnie jakbym miał scharakteryzować pod względem umiejętności czołówkę wagi ciężkiej:
JOSHUA: Bardzo silny i dość dobry technicznie, jednak walczy schematycznie podwójna garda lewy prawy i jest dość kołkowaty w ringu przez swoją masę mięśniową, przez którą również kuleje u niego kondycja, porównałbym do Ferrari z małą ilością paliwa jednak na razie (prawie) wszystkich kończy przed czasem.
WILDER: Piekielna siła ciosu, niekonwencjonalny jednak technicznie najsłabszy z "wielkiej trójki", średnio potrafi "boksować", uwielbia czekać na swój moment w walce i na swój prawy prosty, który po prostu zabija przeciwników.
FURY: Technicznie najlepszy ze wszystkich, bijący ciosy w każde płaszczyźnie, wielka inteligencja ringowa Olbrzyma z Wilmslow, każdego swojego przeciwnika potrafi się nauczyć w ringu i go wyłączyć jak np. Kliczkę, jak na swoje 2.06m świetnie się porusza i ma doskonały refleks, jednak nie ma takiego instynktu killera, jak podłączy przeciwnika nie idzie do końca i nie nokautuje, jak powyższa dwójka.
Adaś Kownacki: Polak rodak, ma wielkie serce do walki, skraca ring swoim pressingiem, bije świetne kombinacje ciosów, cały czas siedzi na rywalu i nie pozwala mu odetchnąć i ma dość mocny cios i twardą szczękę.

0

Oby Joshua przegrał strasznie go nie lubię, ale jednak chciałbym żeby jego koniec był z rąk Furego lub Wildera.

0

W takiej sytuacji nie ma miejsca dla Suareza.

0

Kontuzja mięśniowa więc może mu już nic nie dolegać, ale nikt nie będzie ryzykował i go wystawiał na ten mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?