skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to ma za znaczenie, czy go zjechali czy nie? Wyniki wszystko zweryfikują. A to, że jedni środkowi obrońcy grają dobrze w tym wieku, to nie znaczy, że drudzy też będą do tego mecze w kadrze w pewnym wieku to nadmierne obciążenie zarówno psychiczne jak i fizyczne. A prawda jest taka, że Niemcy coś po tak nieudanym Mundialu muszą zmienić, padło na środkowych obrońców, mają w kim wybierać.
0
Wiesz, ja myślę, że kto jak kto, ale Ernesto Valverde zna filozofię Cruyffa lepiej od ciebie, ale już mniejsza. Po za tym, nie traktuj wszystkiego co mówił Cruyff jako dogmat, facet zrewolucjonizował futbol, ale piłka jest dynamicznym sportem i zmienia się codziennie.
0
XDDDDD
0
Będzie film o Ramosie coś jak np. o Conorze jest?
0
Nie
0
Żeby to (nie) był przypadkiem mroczny tydzień dla pewnego klubu z Madrytu.
0
Jak Hajto w HeadToHead Hajto może mowić, że balans ciała to nie drybling...
0
Stary, gorzej jak po melanżu się z taką prześpisz... ;D
4
Wolnościowiec w sprawach gospodarczych, jak chodzi o inne rzeczy konserwatysta i tu ma w sumie rację.
1
A nie no jeśli chodziło o to, która liga jest lepsza, no to tak wiadomo, że Hajto to niezły buc i dla niego liga niemiecka zawsze będzie najlepsza choćby nie wiem co ;D
1
Zależy czego dotyczyła kwestia, ale osobom, które nie grały w piłkę pewne rzeczy trudno jest wytłumaczyć, bo nie liznęły tego, z perspektywy TV wiele rzeczy wygląda na łatwiejsze niż w rzeczywistości na murawie, nie były w szatni itp. I oczywiście takie słowa Hajto są bardzo nieeleganckie jednak to nie oznacza, że są niezgodne z rzeczywistością.
4
Pique to jest kot XD
0
Ja Tajlandię bardziej
2
No pewnie to nawet nie ma, co porównywać, Liverpool preferuje bezpośrednią piłkę i szybkie przechodzenie z fazy obrony do ataku, tak jak BVB za Kloppa, my wolimy utrzymać się przy tej piłce, lekko znudzić przeciwnika po to, żeby nagle rzucić jakąś prostopadłą piłkę przyspieszyć w jednym momencie akcje.
2
Właśnie niepiękna.
0
No to jest poj***ne ale tak samo jak w walce Thiago z Błachowiczem, to te fronty czysto na kolano to już podchodzi dla mnie pod jakąś krav mage a nie pod walkę mma.
6
Zdecydowanie Luka Jović.
0
No to prawda, zazwyczaj lewonożni oprócz Dembele swoją prawą nogę to mają od wsiadania do tramwaju, prawonożni lepiej mają wyćwiczoną niedominującą nogę.
0
Sam jestem lewonożny i wiem jak to jest, tym bardziej, że grałem na ŚO, wiadomo lepiej z prawonożnym tam grać, ale to kwestia przyzwyczajenia się. Po za tym, lewonożni są tymi bardziej technicznymi.
0
Ronaldo nie zagra?
1
Ramos i Varane są oboje prawonożni i mogą tworzyć parę stoperów, więc w czym problem?
5
Mam nadzieję, że Lenglet w końcu otrzyma powołanie do kadry, bo należy mu się, jak mało komu.
0
Ja
0
My w 2013 roku byliśmy w analogicznej sytuacji, porażka na CN w Pucharze Króla 1:3, a potem w weekend 2:1 przegraliśmy na SB, Nie wspominam tamtego okresu dobrze, tym bardziej, że chodziłem wtedy do gimnazjum ;D
0
Hahahahahahahhaha no to lepiej zakładać pressing w 9 geniuszu. Niee dobra, po co ja z kimś takim dyskutuję. Koniec, nie pisz już nic.
0
Nawet mu nie tłumacz, ten gość ma zerowe pojęcie o piłce i tyle.
0
Nie odzywaj się gościu, nie znasz się, nie wypowiadaj się i tyle. Jak grasz sobie w okręgówce to sobie tam graj i nie analizuj piłki na wyższym poziomie bo nie masz o niej zielonego pojęcia. No ciekawe kogo Pep by wyśmiał
2
Nie masz pojęcia o piłce jeśli tak uważasz. Pessing taki bardzo skuteczny można zakładać kilka razy w niektórych fazach meczu, inaczej jest to nie do przeskoczenia fizycznie dla płkarzy, gdy pressing nie wyjdzie wraca się do tzw. bazy i przesuwa inteligentnie za piłką. Ale taaak, obrona Barcy to pressing !!!!1 oneone
0
To idź z takim treningiem do CLJ, ale nie do profesjonalnej drużyny seniorskiej.
16
Haha a ty wiedziałbyś chociaż jakie ćwiczenia techniczno-taktyczne robić na treningu? XD