skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pokaż mi je.
10
A, czyli gdyby "cały świat" nie wiedział to byłoby wtedy w porządku? Poza tym, do wejścia "Dembelego" "Dembusia" czy jak ty go tam sobie nazywasz było 2:1 i mecz nie był pod kontrolą, trzeba było to spotkanie zabić, a Dembele rozruszał jednak trochę atak. Gdyby nie daj Boże Lyon byśmy odpadli pisałbyś w drugą stronę wtedy, czemu Dembele nie wszedł. Gra toczyła się o dalszy udział w LM więc trzeba było podjąć konkretne i trudne decyzje jakim jest wpuszczenie niedoleczonego piłkarza, ale opłaciło się i gramy dalej, miejmy nadzieję, że to nic poważnego i Francuz niedługo wróci.
1
Tak, bo my wiemy, czy jest to coś nowego czy nowy uaz "Dembelego". Jak ty uważasz, że w tej fazie sezonu ktoś jest w 100% wyleczony i kogoś nic nie boli to gg wp.
0
Legię, Lecha, czy Śląsk spoko się nawet ogląda (oczywiście stadion fajnie się prezentuje, a nie poziom piłki), ale już na takich stadionach jak był ten Termaliki taki mały, nisko kamera już było średnio.
45
Weź człowieku przestań pisac pierdoły , bo to się naprawdę czytać odechciewa po wygranym meczu.
0
Mi się ogląda mecze fajnie na Camp Nou, na Allianz Arenie i Anfield. Odkąd nie ma Vincente Calderon to nie ma takiego najbrzydszego stadionu dla mnie z perspektywy tv.
15
Zdziwiłbyś się
0
W sensie, że estetycznie ci chodzi?
0
Jak ja się cieszę, że piłkarze nie wychodza z takim pizd***tym nastawieniem.
4
Ale to kibice się boją a nie piłkarze
0
No nawet nie troszkę przesadzasz, jeśli mówisz, że wywaliłbyś Suareza i Coutinho , a krajowe sukcesy to dla nas nie problem. Zraaz okazałoby się po takiej "rewolucji", że nic nie będziemy wygrywać
2
Nie wiem, po co w ogóle takie scenariusze przed meczem zapowiadać.
1
Pique, ter Stegen
0
Raczej nie w meczu z nami.
0
XDDD
0
No głupi raczej ten, kto inaczej uważa.
1
Różne są typy sportowców i różnie tą pewność siebie przejawiają np. Conor McGregor. Po za tym tu jest napisane, że spodziewa się świetnego spotkania, a nie, że strzeli kilka bramek.
2
Cechą wszystkich najlepszych sportowców jest to, że są pewni siebie. Gdyby nie wierzył w to, co robi po co miałby dzisiaj wychodzić na mecz? Przez swoją mentalność jest w tym miejscu, w którym jest.
8
Amen.
Ale niestety pewnie tak się nie stanie, bo lepiej jest przekupić lud jego własnymi pieniędzmi...
0
No to hit! Chwytliwy, biję się w pierś teraz i zwracam honor
0
Po prostu za pewne na stronie kibiców klubu piłkarskiego raczej większość woli oglądać mecz piłki nożnej niż... koszykówki
A no i piłka nożna>koszykówka
0
Nie wiem, co ma cojones do tego
0
No tak, to chyba tylko jakiś fanatyk zaprzeczałby tym słowom.
0
Ciekawe według kogo niemiecka jest najlepsza XD
5
Niekoniecznie, w futbolu było trochę podobnych zachowań, jak Klose, który po podyktowaniu rzutu karnego przyznał się, że nie był faulowany. Nie mniej jednak, wielki gest naszego kapitana.
0
Gość z rzutu rożnego strzelił
0
Gra się tak jak przeciwnik na to pozwala, my im na mało pozwalaliśmy w tamtym meczu, nie szukaj wymówek.
27
Na szczęście, to nie ty decydujesz.
0
No z Realem jak wygraliśmy 5:1 to rzeczywiście dzięki Messiemu czy z Interem, ty się lepiej nie wypowiadaj ekspercie
0
Ktoś powiedział że żeby wygrywać trzeba grać ładna piłkę? Zazwyczaj dominujemy rywala, jedynie wyjatek to był mecz z Realem w pucharze. A czy indywidualności nie sa od tego żeby to robić? Ty się nie ośmieszaj ekspercie od 7 boleści