0

To jest pytanie w tej kwestii, czy związki zawodowe w ogóle powinny być.

3

Komentarz usunięty

41

Mamy ligę i puchar na wyciągnięcie ręki, w znakomitej formie czekamy na United w 1/4 LM. Mamy płakać?

0

Ja widzę twoje komentarze i mi to wystarczy.

13

Idź gościu XD

7

Nie traktujcie tego gościa poważnie, każdy jego komentarz to bełkot.

6

Sam jesteś śmieszny.

0

No już bez przesady.

0

Xavi sam mówił, że pasowałby tutaj... Nie, ci dalej swoje.

0

Ja nigdzie nie powiedziałem, że się nie zna, nawet bym tego nie stwierdzał, bo nie miałem okazji się przekonać. On posługuje się swoją wiedzą na temat jakiegoś zawodnika, anegdotami, ciekawostkami itp. tak stricte o taktyce, analizie gry konkretnego zawodnika (może po za Griezmannem) u niego nie widziałem w programach, w których występuje.

0

Nie tylko byli zawodnicy, ale jednak osoby, które grają/grały widzą po prostu więcej, inaczej pewne sytuacje rozpatrują, bo możliwe, że same w takich się kiedyś znalazły.

0

Głowacki, Kownacki, Sulęcki.

0

No to głupotą się nie chwal.

2

Liczy się jakość, a nie ilość. A jest ich mało, bo zwyczajnie kurs UEFA Pro jest dość drogi i czasochłonny.

3

W Bilbao również było tak samo jak u nas. W ogóle świetny fachowiec, Marcelino tak samo.

1

Powinien być ban bo gość trolluje

0

Noo Brazylia Rio de Janeiro

0

Ok, powiedz mi tylko gdzie ;)

0

Czyli jednak kupa w gaciach ;)

0

Tak? Chodź mi to powiedz cwaniaku w twarz ;)

0

Będę ;)

1

Aż tym gamoniom się odechce.

0

Z to tobie tabletki na wzrok nie weszły.

0

Ty głupi jesteś czy udajesz? Roberto dał piłę do Malcoma.

1

Czyli można stawiać, że jakieś życie powinno tam być, tyle że na pewno coś odległego od nas, przez zapewne kompletnie inne warunki niż na Ziemi.

1

Ciekawe co może być w takiej innej galaktyce.

1

Ohoo zaczyna się wyciąganie wniosków ;D

0

Przypomnieć ci podanie do Malcoma przy pierwszej bramce?

0

No właśnie ja to rozumiem “bejbi”. Dlatego graja rezerwowi i to im ma zależeć, żeby się pokazać. Trener jest od tego, żeby ustalać taktykę, odpowiada za decyzje personalne w kadrze.

0

Nie no dobra, bo to serio ani śmieszne ani poważne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?